Serwery Minecraft - Minecraft Serwer

Pełna wersja: *Jak przeprowadzić uczciwą wymianę?*
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,
chciałbym was poinformować o tym, jak przeprowadzić uczciwą wymianę nie narażając się na wszelkie kradzieże, oszustwa itp. A więc zanim podejmiesz krok ku wymianie radziłbym ci się zastanowić czy faktycznie warto ryzykować.

Chciałbym się wymienić, że on mi daje kosę zagłady, a ja mu amulet siły na s1.rolecraft.pl!
Jeżeli chcecie się wymienić w ten sposób to musicie wszystko razem uzgodnić i napisać do mnie żebym was "trade'nął". Polegać będzie to na tym, że obaj dajecie mi przedmioty, którymi chcecie się wymienić, a ja przydzielam przedmiot odpowiedniej osobie. Oczywiście, wymaga to zaufania do mnie, ale uważam, że większość osób mi ufa (zwłaszcza na serwerach 1.7.2, bo tam jestem znany przez większość osób). Już wymieniałem pare osób (przebiegło pomyślnie).

Chciałbym się wymienić, że ja mu daje excalibur na s1.rolecraft.pl, a on mi Smoczą Włócznię i amulet siły na n1.craftboard.pl!
Z taką wymianą również nie będzie problemu. Dajecie mi przedmioty na obu serwerach, następnie ja przydzielam każdej z osób ustalony wcześniej przez was przedmiot.

Chcę się wymienić w ten sposób, że ja mu daje Topór Tyranów, a on mi kupuje vipa albo 100k
Takich wymian podejmujecie się na własną odpowiedzialność, z uwagi na to, że ja nie wiem czy dana osoba faktycznie wysłała tego SMS'a, czy może nie... A może wysłała a po prostu danej osobie to nie zostało przydzielone?

Chcę się wymienić, że on mi daje excalibur, a ja mu 50 zł PaySafeCard.
Takie wymiany są zabronione, a wykonywanie owych wymian jest surowo karane.

Chcę się wymienić, że on mi daje excalibur na s1.rolecraft.pl, a ja mu daje set vipa na serwerze blablabla.pl (mam na myśli serwer nie z tej sieci)
Nadzorowaniem takich wymian również się nie zajmuję.


Jeżeli chcesz, żebym zajął się nadzorowaniem jakiejś wymiany między tobą, a innym graczem to po prostu napisz do mnie gdy będę znajdował się na serwerze.

Pozdrawiam, arekch72 Smile
Przekierowanie