Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!
IP SERWER MINECRAFT PVP 1.7-1.12 :
WARZ.PLIP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.16 :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PLZarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
MINESERWER.PL
MINEFOX.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL
WARZ.PLZamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


11 PRZYKAZAŃ POLICJANTA ! CZYLI PRAWA I OBOWIĄZKI KAŻDEGO POLICJANTA !


1. Nigdy nie nadużywaj swoich uprawnień, to że masz policje nie oznacza, że jesteś ważniejszy od jakiegoś gracza czy Vipa.

2. Nigdy nie banuj bez powodu, nigdy nie banuj też za błache powody, to że kogoś nie lubisz lub ktoś Ci ubliżył gdyż miał powód nie daje Ci prawa by go zbanować. Jeśli sprowokowałeś gracza to Ty jesteś winny!

3. Nigdy nie zabieraj graczom czy vipom ich przedmiotów! Wyjątkiem są przypadki gdy są to przedmioty zbugowane, powiadom wtedy o tym administratorów!

4. Wykazuj kulturę, nie daj się ponieść emocją, jesteś członkiem ekipy, więc liczymy, że twoje zachowanie będzie adekwatne do spełnianej funkcji.

5. Za reklamowanie innych serwerów - ZAWSZE BAN. Za wyzywanie serwera - ZAWSZE BAN, w innych przypadkach trzeba przeanalizować sytuacje, za małe przewinienia po prostu daj kicka poprzez komendę /kick Nigdy nie wystawiamy banów czasowych, banów na IP.

6. Jeśli policjant chce zasłużyć na wyższą rangę musi na nią zapracować, robiąc coś więcej niż spełnianie podstawowych obowiązkó policjanta. Zapracować na nią można na przykład poprzez umiejętności budownicze, gracz może przygotować nowe, funkcjonalne budowle lub mapy, może też reklamować Nasz serwer w serwisie youtube tworząc ciekawe filmy prezentujące serwer, może także organizować codzienne event (np ataki potworów) lub konkursy, a także poprzez wszelkiego rodzaju aktywność wykraczającą poza podstawowe policyjne obowiązki. Aby awansować musi również minąć pewien okres czasu, który nie jest bliżej określony. Na pewno żaden z policjantów po paru dniach nie awansuje na moderatora. Jednak najaktywniejsi gracze z czasem mogą zostać najważniejszymi osobami na serwerze.

7. Należy pamiętać, że w przypadku braku spełnienia obowiązków policjanta, użytkownik może utracić rangę i zostać zwykłym graczem. Dlatego zawsze bądźcie sprawiedliwi w stosunku do innych graczy!

8. Nigdy nie nadużywaj swoich przywileji w stosunku do graczy, którzy wydali własne pieniądze na usługi sms typu kosy, amulety, demoniczny ekwipunek lub vipa - chyba że ich postępowanie w poważny sposób łamie regulamin serwera.

9. Podczas banowania -ZAWSZE- podawaj powód bana np. /BAN UZYTKOWNIK123 wyzwiska administracji i graczy na serwerze

10. W sprawach na których nie znasz odpowiedzi odsyłaj użytkowników do administracji, Gdy jakiś użytkownik twierdzi, że zamówił usługę SMS (np VIPA lub $$) i nie zostały one mu przyznane to należy go odesłać do SZYBKIEGO BANANA - Najlepiej jeśli skontaktują się z nim przez forum http://craftboard.pl wysyłając prywatną wiadomość do ADMINa - on rozpatrzy problem!

11. Policjanci nie powinni aktywnie uczestniczyć w walkach pvp, wiele osób sądzi że wykorzystują oni dodatkowe przywileje przez co pojawia się wiele skarg. Jeśli ktoś bardzo lubi walki pvp to polecamy grać na dodatkowym koncie na które zawsze można przerzucić przedmioty, by gracz nie złożył na Was skargi dotyczącej nadużyć. Sprawiedliwość przede wszystkim:)


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | Informacja o cookies | RSS
This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.