Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prośba o Administratora Serveru bądź Policjanta
Autor Wiadomość
PolicjantAdministrator12222 Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 1
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #1
Thumbs Down Prośba o Administratora Serveru bądź Policjanta
Czy posiadasz VIP: Nie ale byłem jego posiadaczem już około 7 razy na tym serverze jak nie więcej
Twój nick: Mateusz2016
Twoje imię: Mateusz
Twój wiek: 18 Lat
Jak długo grasz w Minecrafta? : 7 lat
Jak długo grasz ogólnie na serwerach? : 7 lat
Jak długo grasz na naszych serwerach? : parę dobrych lat i Nowych edycji około 4 lat na pewno
Ile czasu możesz poświęcić na potrzeby serwera : dziennie mógł bym poświęcić od 3 do 5 godzin zależność od Dnia
Jak lub co chciałbyś usprawnić na serwerze? : na pewno Chciałbym zmniejszyć Cheaterstwo na Serverze które robi się co raz większe poprzez brak od Dłuższego Czasu jakiegoś Administratora który byłby aktywny i miałby nad tym kontrolę i sprawdzał by graczy Cheatujacych co więcej w przypadku jakijś nie doskonałości bym dopilnował aby wszystko wyglądało tak jak powinno a także uzupełniałbym braki typu kowadła w kopalni itd
Dlaczego uważasz, że to ty powinieneś zostać wybrany? : Sądzę że nadawał bym się bardzo dobrze na Administratora którego brakuje na tym serverze czy policjanta który miałby władzę nad osobami ceatujacymi - jestem osobą bezkonfliktową, nie przeklinam i nie wdrążam się w konflikty między graczami a także Zawsze starałem się zgłaszać na forum wszelkie bugi, błędy, niedociągnięcia dotyczące serwera, tak aby serwer funkcjonował tak jak należy.zgłaszałem osoby cheatujace na tym serverze bo nie było mozaikowaci dłuższego grania z takimi osobami których było aż za dużo a teraz chciałbym pełnić tą funkcję samemu tak aby server stał się co raz lepszym i czystym od cheaterstwa i róznych nie dociągnięć
Jakich pluginów znasz komendy [wypisz pluginy] : ClearLag , Citizens , Exp , LegendarySpawnEffects , NoCheatPlus , CCEconomy ,UberEnchant , Factions , Lores , Jail , Orebfuscator , CreativeControl , Warpz0r , CommandsSigns , Melooon , realshop , OpenInv , iconomy , plotme .[/align][/i][/u][/b][/font]
Czy pełniłeś kiedyś na innych serwerach jakieś funkcje[Nie wypisuj gdzie, nie bierz pod uwagę serwerów LAN/hamachi] : tak pełniłem
Czy posiadasz Mikrofon, TeamSpeak 3 lub Skype : tak
Coś, co chciałbyś dodać od siebie: Pozdrawiam Całą Waszą administracje i wszystkich graczy serwera S1.ROLECRAFT.PL i proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania gdyż Chciałbym pełnić na tym serverze funkcje takiej osoby której Brakuje najbardziej czyli Administratora Ewentualnie jeśli nie było by to możliwe to Policjanta
[font=Courier]
06-05-2016 20:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
xDemon Offline
Nowicjusz
*

Liczba postów: 52
Dołączył: May 2016
Reputacja: 6 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #2
RE: Prośba o Administratora Serveru bądź Policjanta
(06-05-2016 20:24)PolicjantAdministrator12222 napisał(a):  Czy posiadasz VIP: Nie ale byłem jego posiadaczem już około 7 razy na tym serverze jak nie więcej
Twój nick: Mateusz2016
Twoje imię: Mateusz
Twój wiek: 18 Lat
Jak długo grasz w Minecrafta? : 7 lat
Jak długo grasz ogólnie na serwerach? : 7 lat
Jak długo grasz na naszych serwerach? : parę dobrych lat i Nowych edycji około 4 lat na pewno
Ile czasu możesz poświęcić na potrzeby serwera : dziennie mógł bym poświęcić od 3 do 5 godzin zależność od Dnia
Jak lub co chciałbyś usprawnić na serwerze? : na pewno Chciałbym zmniejszyć Cheaterstwo na Serverze które robi się co raz większe poprzez brak od Dłuższego Czasu jakiegoś Administratora który byłby aktywny i miałby nad tym kontrolę i sprawdzał by graczy Cheatujacych co więcej w przypadku jakijś nie doskonałości bym dopilnował aby wszystko wyglądało tak jak powinno a także uzupełniałbym braki typu kowadła w kopalni itd
Dlaczego uważasz, że to ty powinieneś zostać wybrany? : Sądzę że nadawał bym się bardzo dobrze na Administratora którego brakuje na tym serverze czy policjanta który miałby władzę nad osobami ceatujacymi - jestem osobą bezkonfliktową, nie przeklinam i nie wdrążam się w konflikty między graczami a także Zawsze starałem się zgłaszać na forum wszelkie bugi, błędy, niedociągnięcia dotyczące serwera, tak aby serwer funkcjonował tak jak należy.zgłaszałem osoby cheatujace na tym serverze bo nie było mozaikowaci dłuższego grania z takimi osobami których było aż za dużo a teraz chciałbym pełnić tą funkcję samemu tak aby server stał się co raz lepszym i czystym od cheaterstwa i róznych nie dociągnięć
Jakich pluginów znasz komendy [wypisz pluginy] : ClearLag , Citizens , Exp , LegendarySpawnEffects , NoCheatPlus , CCEconomy ,UberEnchant , Factions , Lores , Jail , Orebfuscator , CreativeControl , Warpz0r , CommandsSigns , Melooon , realshop , OpenInv , iconomy , plotme .[/align][/i][/u][/b][/font]
Czy pełniłeś kiedyś na innych serwerach jakieś funkcje[Nie wypisuj gdzie, nie bierz pod uwagę serwerów LAN/hamachi] : tak pełniłem
Czy posiadasz Mikrofon, TeamSpeak 3 lub Skype : tak
Coś, co chciałbyś dodać od siebie: Pozdrawiam Całą Waszą administracje i wszystkich graczy serwera S1.ROLECRAFT.PL i proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania gdyż Chciałbym pełnić na tym serverze funkcje takiej osoby której Brakuje najbardziej czyli Administratora Ewentualnie jeśli nie było by to możliwe to Policjanta
[font=Courier]

Jestem na NIE, ponieważ sam posiadasz cheaty Big Grin
Mogę nawet w razie konieczności wstawic ssa ktorego podesłał mi kolega jak kopałes na nukerze Big Grin
06-05-2016 22:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
[Vip]revel Offline
VIP
VIP

Liczba postów: 754
Dołączył: Jun 2015
Reputacja: 1082 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #3
RE: Prośba o Administratora Serveru bądź Policjanta
Jestem na Nie.
Powód?
Brak 10 postów i 3 wątków.
Nie umiesz 3 podstawowych pluginów.
06-06-2016 05:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
TSteve Offline
Emeryt
**

Liczba postów: 331
Dołączył: Mar 2016
Reputacja: 78 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #4
RE: Prośba o Administratora Serveru bądź Policjanta
Jestem na NIE:
- nie znasz 3 najważniejszych pluginów,
- tytuł daje do myślenia: "Prośba o administratora serveru bądź policjanta"??? Prędzej "servera". I tak powinieneś nazwać ten wątek: [Policja] PolicjantAdministrator12222.
06-06-2016 17:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
[Vip]_poisongirl_ Offline
VIP
VIP

Liczba postów: 1,936
Dołączył: Jun 2014
Reputacja: 279 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #5
Prośba o Administratora Serveru bądź Policjanta
PODANIE ODRZUCONE

-
[Obrazek: logo.png]

-=Moderacja=-


Akcja: Zamkniecie + przeniesienie wątku do Podań Odrzuconych.

Prawdopodobne przyczyny Odrzucenia podania
1. Brak VIP'a
2. Zbyt mała wiedza
3. Nie mieszczenia się w przedziale wiekowym
4. Niedostatecznie długi staż/zasługi na serwerze
5. Brak umiejętności czytania ze zrozumieniem!
-

Któryś z powyższych podpunktów jest przyczyna odrzucenia twojego podania
.

06-09-2016 21:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Wątek zamknięty 


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS