Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Do revela] Obecna sytuacja na serwerze; prośba.
Autor Wiadomość
Filip144 Offline
Nowicjusz
*

Liczba postów: 26
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 4 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #1
[Do revela] Obecna sytuacja na serwerze; prośba.
Cześć, słowami wstępu chciałbym zachęcić Was drodzy gracze i administracjo do przeczytania tego posta w całości. Postaram się przybliżyć ogólną sytuację panującą na serwerze, jak i ukazać przykłady hejterskiej natury graczy. Chciałbym poruszyć tutaj następujące problemy.

1) Hejt i obrazy w stosunku do innego gracza.
Jak wszyscy dobrze wiemy, gra powinna sprawiać przyjemność, a nie satysfakcję z ubliżenia komuś, czy zwyzywania komuś matki. Gracze dość często zapominają o tym fakcie, stąd po wszelkich rodzaju walkach czy sparingach pojawiają się teksty pokroju "sz*ato", czy "k*rwo oddawaj". Moim zdaniem jest to bardzo żałosne, zaś tacy gracze powinni być eliminowani.

2) Walki, cheaterzy.
Cheaterzy to największy problem serwera s1.rolecraft.pl. Wśród graczy krążą pogłoski, że regulamin serwera zezwala na używanie wspomagaczy, co oczywiście jest nieprawdą. Po około dwóch dniach gry i obserwacji zauważyłem, że praktycznie co druga osoba używa tak zwanego cheatu fly, który uniemożliwia zadawanie damage'a, używany przeważnie przy małej ilości punktów życia. Kill aura, czy Wallhack to tutaj norma, zaś gracze bez żadnej obawy wymieniają się cheatami w wiadomościach prywatnych, czy nawet na chacie(!).

3) Reklamodawcy.

Kolejna, dosyć nieprzyjemna sytuacja. Nie rzadko na serwer wchodzą osoby wysyłające fałszywe linki do stron internetowych, czy własnych serwerów mając na celu ograbienie graczy z ich majątku poprzez pozyskanie ich hasła podanego przy rejestracji. Masakra.

4) Boty.
Zdaję sobie sprawę, że ten problem jest dosyć ciężki i bez pomocy głównej administracji nie da rady go rozwiązać, ale można spróbować filtrować połączenia, poprzez zwykłą pętelke sprawdzającą IP każdego gracza przy każdym dołączeniu na serwer.


Sugerowane rozwiązanie:
Moim zdaniem dobrym pomysłem byłoby odwiedzenie serwera przez moderatora, lub otwarcie rekrutacji na policjanta, który banując osoby łamiące regulamin, mógłby opanować sytuację. Aktualizacje skryptu gry również mogłyby być użyteczne, a jestem pewny, że wśród licznego grona graczy, znajdzie się choć jeden, który jest dobry w programowaniu i chciałby działać na rzecz serwera.


Dzięki za przeczytanie tego posta, proszę o opinię graczy nt. pomysłów przeze mnie przedstawionych.

Pozdrawiam wszystkich graczy i administrację czytającą ten post.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-24-2017 22:41 przez Filip144.)
01-24-2017 22:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Blackaut Offline
Obeznany
**

Liczba postów: 241
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 135 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #2
RE: [Do revela] Obecna sytuacja na serwerze; prośba.
Jestem jak najbardziej na tak ten serwer potrzebuje pomocy
Oceny: Filip144 (+1)
01-24-2017 22:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Wiking Offline
s1.craftboard.pl
***

Liczba postów: 577
Dołączył: May 2015
Reputacja: 97 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #3
RE: [Do revela] Obecna sytuacja na serwerze; prośba.
Jestem też na TAK.Tylko jeden problem jak będzie tam policjant i zacznie banować za Haxy to na serwie nie będzie nikogo.Bo jak sami wiecie tam każdy ma Haxy o xdemon7331 już nie wspomnę... Druga rzecz Banan wyraźnie powiedział rekrutacji nie będzię na rolecraft'cie Sad Był tam jedyny policjant arkech72 który sam się przyznał Poison że nie zbanował bo jak by już zaczoł to by na serwerze panowały pustki

Mój kanał na yt---->>>> https://www.youtube.com/channel/UCZ7Ido8...lymer=true[/b]
01-25-2017 07:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
szel1234 Offline
Obeznany
**

Liczba postów: 132
Dołączył: May 2016
Reputacja: 34 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #4
RE: [Do revela] Obecna sytuacja na serwerze; prośba.
Ten serwer jest stary i zapomniany i niewiem czy ktoś by się nim zanteresował.




Pozdrawiam szel1234
01-25-2017 10:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
[Vip]revel Offline
VIP
VIP

Liczba postów: 754
Dołączył: Jun 2015
Reputacja: 1082 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #5
RE: [Do revela] Obecna sytuacja na serwerze; prośba.
Postaram sie o rangę tam.
I ogarnę trochę rzeczy ;D
Oceny: kuba140608b (+2)
01-25-2017 11:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
0zelot Offline
Zombie
***

Liczba postów: 150
Dołączył: Jan 2017
Post: #6
RE: [Do revela] Obecna sytuacja na serwerze; prośba.
Wiking ma racje, jeśli zbanujecie wszystkich stałych graczy (cheaterów) to nikt tam nie będzie grać.
01-25-2017 14:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Blackaut Offline
Obeznany
**

Liczba postów: 241
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 135 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #7
RE: [Do revela] Obecna sytuacja na serwerze; prośba.
tam gadacie Banan wgrał nowe AC na McPvP.Pl a grało 10 osób a teraz gra po 20 w tym 0 cheaterów na role też może by to wypaliło
01-25-2017 16:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
0zelot Offline
Zombie
***

Liczba postów: 150
Dołączył: Jan 2017
Post: #8
RE: [Do revela] Obecna sytuacja na serwerze; prośba.
Tylko że banan już się tymi serwerami nie interesuje. On teraz to tylko MineSerwer czy MineFox, a na craftboardy rzadko wbija.
01-25-2017 16:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
TheMay123 Offline
Nowicjusz
*

Liczba postów: 37
Dołączył: Dec 2016
Reputacja: 4 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #9
RE: [Do revela] Obecna sytuacja na serwerze; prośba.
Jak zresetujecie wszystkim VL nie ma sprawy dla mnie mogą być cheaty off.
Tylko... jeśli takie coś zostanie wprowadzone na serwerze już nikt nie będzie grał a zresetowanie all Vl będzie początkiem Cheatów OFF. BO jeśli nikt się tymi serwerami nie zajmuje na chwilę obecną stąd cheaterzy. Dlatego apeluje o zresetowanie all VL. A zresztą przecież opiekunem jest poison to o co chodzi. Jeśli chcecie żeby nikt nie grał a to głównie z tego serwera macie zyski to powodzenia...

Filip144 po 1 Sam masz cheaty
po 2 pewnie dedłes
po 3 jeśli były by cheaty off to pewnie inni gracze w zemście będą wprowadzać boty
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-26-2017 01:32 przez TheMay123.)
01-26-2017 01:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Blackaut Offline
Obeznany
**

Liczba postów: 241
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 135 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #10
RE: [Do revela] Obecna sytuacja na serwerze; prośba.
jak byś chciał wiedzieć vl się same resetuje o restarcie serwera najczęściej jest to ustawione przez autoshutdown a tam taki plugin widzałem
TheMay123 pewnie się wypierasz bo na pewno coś posiadasz jest poison i co ?
ona też teraz rzadko wbija a revel by był tam spoko i mówił że coś tam ogarnie
01-26-2017 12:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Wątek zamknięty 


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS