Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Policja] OlaKochaana
Autor Wiadomość
xxxkrowaxxx Offline
Nowicjusz
*

Liczba postów: 16
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 5 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #1
[Policja] OlaKochaana
๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑​๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑๑۩۞۩۞۩๑๑۩



Podanie na Policjanta


1. Musisz mieć ukończone 15. lat
2. Podań nie mogą składać osoby, które pełnią funkcje na innych serwerach, posiadają serwery własne, bądź pełniły wcześniej funkcje na serwerach craftboard.pl. Takie podania są z automatu odrzucane.
3. Podanie składaj na jeden z wybranych serwerów, na którym grasz. Nie na wszystkie na raz.
4. Zanim złożysz podanie, musisz mieć napisane minimum 10 sensownych postów na forum oraz 3 wątki. Pamiętaj! Nie może to być spam.
5. Podanie musi być napisane według wzoru zamieszczonego poniżej. W temacie wpisz [Policja]TwójNick.
6. Zakaz edytowania podania!
7. Zakaz wstawiania komentarzy pod podaniem! Za każdy post pod podaniem 20% ostrzeżenia.
8. Nie kłam w podaniu, nie twórz multikont. Takie praktyki bardzo
szybko wychodzą na jaw, a jest to tylko strata Twojego i naszego czasu.
9. Jeśli odrzucono Twoje podanie, kolejne możesz złożyć za 20 dni. W każdym nowym podaniu należy napisać, że jest to kolejne podanie oraz napisać, co się zmieniło. Pisanie podań w krótszych odstępach czasu będzie karane 30% warnem!
10. Nigdy nie pisz do administracji by sprawdzili Twoje podanie. Czasem podania są sprawdzane po jednym dniu czasem po tygodniu. Moment ich sprawdzenia zależy wyłącznie od Nas. Nigdy też nie dopytuj się, kiedy zostanie sprawdzone Twoje podanie. Jeśli nie potrafisz uszanować czasu administracji to nie jest to miejsce dla Ciebie.
11. Na rekrutację zgłaszasz się na TeamSpeak dopiero po zaakceptowaniu podania przez administrację. Po zalogowaniu na TS idziesz na kanał "Oczekuję na rekrutację" i czekasz na osobę, która zaakceptowała Twoje podanie.
12. Rekrutacja jest w każdy weekend w godz. 18.00-22.00.
13. Obecność na TeamSpeak jest obowiązkowa, zarówno przed chęcią wstąpienia do administracji jak i po otrzymaniu rangi. Musisz być w stałym kontakcie z graczami i administracją.
14. Ranga jaką otrzymasz i czy w ogóle ją otrzymasz jest zależne tylko i wyłącznie od Nas.
15. Rangę na serwerze oraz na TeamSpeak otrzymasz wyłącznie od osoby która Cię zrekrutowała.
16. Po pozytywnym przejściu całego procesu rekrutacji otrzymujesz rangę na okres próbny, który trwa około 7-14 dni.



๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑​๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑๑۩


Czy posiadasz VIP: Niestety nie posiadam VIP.
Twój nick: OlaKochaana.
Twoje imię: Piotrek.
Twój wiek: 17.
Który raz składasz podanie?:5raz po długiej przerwie.
Jak długo grasz w Minecrafta?: 8lat.
Jak długo grasz ogólnie na serwerach?: 6lat.
Jak długo grasz na naszych serwerach?: 2lata.
Ile czasu możesz poświęcić na potrzeby serwera: 8h.
Jak lub co chciałbyś usprawnić na serwerze?: Moim zdaniem serwer jest dobry nic nie chcę zmieniać.
Dlaczego uważasz, że to ty powinieneś zostać wybrany?: Dlatego że robiłem dużo serwerów minecraft znam się na pluginach script komendach więc ogarniam chce aby graczom miłej się grało zgodnie z regulaminem.
Jakich pluginów znasz komendy [wypisz pluginy]: Plugin: Essentials Komendy: /kick /ban /tempban /unban /pardon /tp /who /whois /vanish /list /mute /jail /warp /spawn /tpa /msg /sudo , Plugin: PermissionsEx Komendy: /pex group GRUPA create - tworzymy grupę /pex group GRUPA prefix [PREFIX] - dodajemy prefix grupie
/pex group Admin add permisja np essentials.spawn , Plugin: Azrank Komendy: /setrank nickosoby ranga czas - czyli ranga czasowa , Plugin: Factions Komendy: /f create nazwa - tworzymy gildie /f mod nickosoby - dajemy Mod osobie danej /f claim - czyli claimujemy teren co tylko gildia może rozwalać budować /f unclaim - czyli jak to wpiszemy to każdy będzie mogł budować niszczyć w tym danym miejscu /f power - czyli moc gildi
bardzo ważne jest to jak jest na minusie power to może ktoś za claijmować wasz teren przejmie go /f home - czyli tepanie na baze gildi /f kick - czyli wywalenie typa z gildi /f add - czyli dodanie typa do gildi /f show - statystyki gildi /f sethome - ustawienie gildinego home czyli /f home , Plugin: WorldEdit Komendy: //set id - ale pierw zaznaczamy siekierką drewnianą //hsphere - tworzy kule wielką //cyl - czyli tworzymy cylinder //set 0 - usuwamy fragment
zaznaczony siekierką //wand - przywołujemy właśnie tą drewnianą siekierke , Plugin: WorldGuard Komendy: /region remove <nazwa> – usuwa region /region info <nazwa> – pokazuje informacje o regionie. /region flag <nazwa> <flaga> <|allow|deny> – dodaje flagę do danego terytorium allow – włączenie; deny – wyłączenie /region define <nazwa> - tworzą region /region define <nazwa> g:VIP -
tworzą region co tylko vip może wejść , Plugin Authme komendy : /register hasło hasło /login hasło dodaje rejestracje aby ktoś nam na konto nie wszedł.


Czy pełniłeś kiedyś na innych serwerach jakieś funkcje [nie wypisuj gdzie]: Tak.
Czy posiadasz TeamSpeak3 i mikrofon: Tak posiadam teamspeak3 i mikrofon.
Coś, co chciałbyś dodać od siebie: Bardzo zależy mi na tej Range aby pomagać ❤ graczom liczy się dobra zabawa moje motto i Pozdrawiam serdecznie ekipe CraftBoard.



๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑​๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑๑۩۞۩๑๑۩
Oceny: ser1234 (+3), DarkeLord (+1)
09-19-2017 16:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Wislak_1337 Offline
Obeznany
**

Liczba postów: 101
Dołączył: Mar 2017
Reputacja: 27 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #2
RE: [Policja] OlaKochaana
Napisałeś glownie komendy, nie pluginy. Podanie neutral z małym NIE.
09-19-2017 18:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
xxxkrowaxxx Offline
Nowicjusz
*

Liczba postów: 16
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 5 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #3
RE: [Policja] OlaKochaana
(09-19-2017 18:06)Wislak_1337 napisał(a):  Napisałeś glownie komendy, nie pluginy. Podanie neutral z małym NIE.

napisałem pierw plugin np Authme pożniej napisałem komendy do tego plugina nie widać ?

po co mam pisać tysiąc pluginów jak to rekrutacja na policjanta
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-19-2017 19:03 przez xxxkrowaxxx.)
09-19-2017 18:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
moneyboy123xd Offline
Banned

Liczba postów: 12
Dołączył: May 2016
Post: #4
RE: [Policja] OlaKochaana
Jestem na tak !! Sad) Smile przydał by sie jakiś policjant
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-19-2017 20:43 przez moneyboy123xd.)
09-19-2017 19:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
DarkeLord Offline
Error!
*

Liczba postów: 81
Dołączył: Aug 2015
Reputacja: 17 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #5
RE: [Policja] OlaKochaana
Na tak! Potrzebujemy takich ogarniętych ludzi którzy spędzą troche czasu na tym serwie i zaczna ogarniac Smile
09-20-2017 05:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
[Vip]revel Offline
VIP
VIP

Liczba postów: 754
Dołączył: Jun 2015
Reputacja: 1082 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #6
[Policja] OlaKochaana
PODANIE ODRZUCONE

-
[Obrazek: logo.png]

-=Moderacja=-


Akcja: Zamkniecie + przeniesienie wątku do Podań Odrzuconych.

Prawdopodobne przyczyny Odrzucenia podania
1. Brak VIP'a
2. Zbyt mała wiedza
3. Nie mieszczenia się w przedziale wiekowym
4. Niedostatecznie długi staż/zasługi na serwerze
5. Brak umiejętności czytania ze zrozumieniem!
-

Któryś z powyższych podpunktów jest przyczyna odrzucenia twojego podania
.
09-20-2017 05:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Wątek zamknięty 


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS