Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Halo Halo!
Autor Wiadomość
BronekAug Offline
Obeznany
**

Liczba postów: 161
Dołączył: Feb 2017
Reputacja: 33 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #1
Halo Halo!
Siemaneczko

Nie wiem czy ktoś tu jeszcze zagląda, czy ktos tu jeszcze wspomina server.Huh Ja przychodze tu po to by poprosic Wlasciciela Craftboard
aby server s1.craftboard zostal znow powrocony przynajmniej na miesiąc testowy, zobaczyc ile osób wbije, i jak sie przyjmie po takiej dlugiej przerwie.
ja wiem ze duzo jest osob przeciwnej tej Starej wersji
Lecz duzo osob dalej chcialoby pograc na serverze na ktorym sie "wychowało"


Gdyby taki serverek wrocil,i po prostu byl aktywny zeby ludzie mogli sobie wejsc i pograc nawet z mała grupka osob, to naprawde bylo by cos pieknego..

przez ten czas duzo graczy z craftboarda robilo servery dla nas, bysmy mogli pograc i w jakiś % poczuc sie jak u ciebie na serverze, lecz zazwyczaj server byl juz wylaczony po 2 tygodniach..a graczy weeekendami bylo po 30..

Sam Bananie mowiles ze moze jeszcze przyjdzie ten czas gdy servery zostana ponownie zreaktywowane, i mam nadzieje ze ten czas wlasnie przyszedl ;/

Ja jestem pewien ze "duzo" czyli ok 20+ graczy chcialo by pograc znow na takim serverze, i jezeli to nie jest problem to Bananie zrob to dla nas.

Tą wersje naprawde część osob lubi i chcialoby pograc tak jak kiedys na s1.craftboard.pl Heart


Moim zdaniem przywrocenie takiego serverka dla tych powiedzmy 20 graczy, czyli w sumie wiecej niż ile gra na warz.pl
Bylo by naprawde fajne, wiekszosc z nich kupila by Uslugę Vip i server moglby pracowac dluzej..
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-18-2020 18:27 przez BronekAug.)
Oceny: chillwagon (+1), DarkeLord (+1)
01-18-2020 18:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
chillwagon Offline
Banned

Liczba postów: 42
Dołączył: Jan 2020
Post: #2
RE: Halo Halo!
Popieram zdanie BronekAug +1000 Tak jak pisałem, baardzo prosimy was o przywrócenie wszystkich s1-s6 cb/cs stare mapy i pluginy.
Oceny: BronekAug (+2)
01-18-2020 22:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Admin Offline
Administrator
Administrators

Liczba postów: 1,791
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 760 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #3
RE: Halo Halo!
Nie widzę powodów aby nagle miał pojawić się wzmożony ruch bo ktoś tak sobie napisał Smile


(01-18-2020 22:03)chillwagon napisał(a):  Popieram zdanie BronekAug +1000 Tak jak pisałem, baardzo prosimy was o przywrócenie wszystkich s1-s6 cb/cs stare mapy i pluginy.

jak rzucisz 300zł na zakup dedyka i pierwszy miesiac utrzymania serwerów to nie ma problemu Smile a to czy utrzyma sie dalej bedzie uzaleznione od ruchu i vipów.

Nie zamierzamy juz inwestowac funduszy w tryby ktore hostowane byly 8 lat, bez zwrotu. Na 1.5.2 nowosci tez zadnych nie zobaczycie bo to archaiczny silnik na ktorego zadne nowe aktualizacje i tak sie nie pojawia. Oczywiscie zdaje sobie sprawe ze pare osob sentymentalnei do tego podchodzi, ale jesli chca sie tam bawic to niech one same sobie sponsoruja tą zabawę, pomimo że przez lata nie zważając na zyski
prowadziliśmy stare serwery 1.5.2 to skończyliśmy już działać charytatywnie.

Subuj Wink https://www.youtube.com/user/CraftBoardPL Heart

Serwery Minecraft 1.8 =) http://serweryminecraft.pl
Oceny: balunnn (+1)
01-19-2020 11:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
BronekAug Offline
Obeznany
**

Liczba postów: 161
Dołączył: Feb 2017
Reputacja: 33 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #4
RE: Halo Halo!
Nie jest tu mowa o każdych Serverach jakie były
Wystarczy jeden S1 aby sobie stał przez miesiąc i zobaczyć jakie przyniesie efekty, taki jeden Server takich kosztów jak u góry wspomniałeś chyba by nie wynosił a łącznie myślę że na 100% byś z tego Servera w pierwszy miesiąc poprzez Usługi różne uzyskał.

[Nie widzę powodów aby nagle miał pojawić się wzmożony ruch bo ktoś tak sobie napisał Smile]

Ja widzę taki powód że widziałem ile osób grało na podobnych Serverach by gracze mogli powspominać w jakiś sposób S1, i grało naprawdę sporo osób, dochodziło do 30+
Kurcze Bananie myślę że tą ostatnią szansę miesięczna dla tego Servera by się należałoSad, jak by były jakieś zyski dobre i wyniki by było mozna próbować dalej.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-19-2020 12:44 przez BronekAug.)
01-19-2020 12:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
MalyKox Offline
(Doświadczony)
**

Liczba postów: 312
Dołączył: May 2014
Reputacja: 182 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #5
RE: Halo Halo!
Sentymentalnie jestem za pomysłem, ale patrząc z drugiej strony, to wersja 1.5.2 jest najbardziej podatna na cheaty i obstawiam, że już po paru dniach, gra straciłaby sens i gracze powoli przestawaliby grać. Chyba, że zaczęliby grać w większości poważni ludzie i z szacunkiem by do tego podeszli, w co jednak wątpię, bo takich osób jest coraz mniej.

Jeżeli by była gwarancja, że ruch wznowienia serwera jest opłacalny, to by Banan zapewne przywrócił chociaż jeden serwer, ale jak gwarancji nie ma, to jedyne co można zrobić, to spróbować i przekonać się, uruchamiając serwer na np. parę tygodni i co z tego wyjdzie, to się okaże...

Oceny: BronekAug (+2)
01-20-2020 20:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
BronekAug Offline
Obeznany
**

Liczba postów: 161
Dołączył: Feb 2017
Reputacja: 33 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #6
RE: Halo Halo!
Ja znam wielu co czekaja na S1, ja sam bym przeznaczył w pierwsze dni jakieś 50zl na sever, jakiś Vip i $ by się przydal. I nie jeden ja bym tak zrobił, więc dac szanse i postawić taki server na miesiąc testowy myślę że nie był by złym pomysłem, oczywiście gdyby były jakieś też fajne warunki gry bo gracze rok temu przestawali grać jak kwarc był za 70$Smile

Przypomnę że jak 200 $było to tab był cały zapelniony.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-20-2020 22:07 przez BronekAug.)
01-20-2020 22:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
chillwagon Offline
Banned

Liczba postów: 42
Dołączył: Jan 2020
Post: #7
RE: Halo Halo!
Sam bardzo chciałbym aby został chociaż jeden serwer s1.craftboard.pl przywrócony, ale powiem tak, craftboardy zostały zniszczone przez copaface2 on banował nawet jak ktoś miał cheaty na komputerze a nie miał w .minecraft szmieszne, jak wywalicie go to 50% osób jeszcze wejdzie jak jego nie będzie oraz radziłbym o zrobienie cheaty on tylko freecam off, regen off, strafe off, autoblock off bo 1.5.2 gdyby zabroniło używania cheatow to by tam nawet 1 osoba nie weszła tylko ta wersja żyje dzięki cheatow, sam nawet banan widziałeś że gdy byłeś to 30 osób online a gdy dałeś copaface rangę od razu po 2 dniach pustka tylko były na serwerze 3 osoby, więc to twój problem że zepsułeś swoje craftboardy/craftservery zamiast wysłuchać się graczy co by chcieli ale chciałeś go zrobić po swojemu.. Spróbuj ostatni raz i posłuchaj się a wyjdzie Ci to na dobre i będziesz zadowolony tylko nie chcemy /warp free z 2k17 co wgraliście z 1.8 tylko 2k18 najlepiej /warp free z 2k16 co Wiking był moderatorem i on zbudował tam jakieś drzewko itp i stare mapy bo tak to możemy chociaż jeszcze raz zwiedzić te mapy i wszystkie wspomnienia nam wrócą. Gdy s1.craftboard.pl wystartuje od nowa ze starymi mapami i itp to od razu kupuje tam vipa i kopie cały dzień na exc,demo,kosa,amulety itp oraz żeby kwarc był za 200$ to też tyle osób powraca dzięki tej cenie Wink Pozdrawiam.

(01-21-2020 01:35)chillwagon napisał(a):  Sam bardzo chciałbym aby został chociaż jeden serwer s1.craftboard.pl przywrócony, ale powiem tak, craftboardy zostały zniszczone przez copaface2 on banował nawet jak ktoś miał cheaty na komputerze a nie miał w .minecraft szmieszne, jak wywalicie go to 50% osób jeszcze wejdzie jak jego nie będzie oraz radziłbym o zrobienie cheaty on tylko freecam off, regen off, strafe off, autoblock off bo 1.5.2 gdyby zabroniło używania cheatow to by tam nawet 1 osoba nie weszła tylko ta wersja żyje dzięki cheatow, sam nawet banan widziałeś że gdy byłeś to 30 osób online a gdy dałeś copaface rangę od razu po 2 dniach pustka tylko były na serwerze 3 osoby, więc to twój problem że zepsułeś swoje craftboardy/craftservery zamiast wysłuchać się graczy co by chcieli ale chciałeś go zrobić po swojemu.. Spróbuj ostatni raz i posłuchaj się a wyjdzie Ci to na dobre i będziesz zadowolony tylko nie chcemy /warp free z 2k17 co wgraliście z 1.8 najlepiej /warp free z 2k16 co Wiking był moderatorem i on zbudował tam jakieś drzewko itp i stare mapy bo tak to możemy chociaż jeszcze raz zwiedzić te mapy i wszystkie wspomnienia nam wrócą. Gdy s1.craftboard.pl wystartuje od nowa ze starymi mapami i itp to od razu kupuje tam vipa i kopie cały dzień na exc,demo,kosa,amulety itp oraz żeby kwarc był za 200$ to też tyle osób powraca dzięki tej cenie Wink Pozdrawiam.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-21-2020 01:37 przez chillwagon.)
01-21-2020 01:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
chillwagon Offline
Banned

Liczba postów: 42
Dołączył: Jan 2020
Post: #8
RE: Halo Halo!
Chcemy o powrót s1.cb!

Heart
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-21-2020 12:46 przez chillwagon.)
Oceny: DarkeLord (+1)
01-21-2020 12:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
BronekAug Offline
Obeznany
**

Liczba postów: 161
Dołączył: Feb 2017
Reputacja: 33 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #9
RE: Halo Halo!
Nie chodzi tu o cheaty... cheaty na serverach zawsze byly i zawsze beda.. nie zaleznie czy administracja siedzi na serverze 23/7 i nie tylko na 1.5 tak jest.. mimo to, ze bylo duzo cheaterow, mi przynajmniej jak i innym graczom fajnie sie gralo, przynajmniej posiedziec i pobudowac dzialki, gildie, i pokopać na fajne boskie rzeczy do swojej kolekcji..
Start takiego servera gwarantuje na oplacenie go na przynajmniej 1 miesiac poprzez graczy ktorzy kupia vip i inne uslugi
Jezeli to Szybkibanan ci te slowa nie gwarantuja tego to ja np z kolega jak wspomnielismy mozemy przed startem servera zaplacic za ulusgi byś wiedzial ze ktos je kupi. Wink (juz by 70zl ok za dwoch graczy bylo)


s1.craftboard.pl! Heart
01-21-2020 12:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
DarkeLord Offline
Error!
*

Liczba postów: 81
Dołączył: Aug 2015
Reputacja: 17 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #10
RE: Halo Halo!
Ja też - stary gracz co grał ok 7 lat na tych serwerach, chciałbym powrotu jakiegokolwiek z nich Smile Co jak co ale ja ViP kupowałem zawsze, więc i teraz bym go systematycznie kupował Big Grin
01-26-2020 11:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Wątek zamknięty 


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS