Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Halo Halo!
Autor Wiadomość
chillwagon Offline
Banned

Liczba postów: 42
Dołączył: Jan 2020
Post: #11
RE: Halo Halo!
S1.CraftBoard.pl to był najlepszy serwer na wersji 1.5.2 i chciałbym aby on powrócił, nie chcemy nowej edycji tylko stare mapy i tylko reset działek,przedmiotów. Jak Banan się zgodzi i zrobi reaktywacje tego serwera to kupuje tam od razu usługę VIP i chcielibyśmy nową ogarniętą administracje.
Oceny: DarkeLord (+1)
01-26-2020 14:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Admin Offline
Administrator
Administrators

Liczba postów: 1,791
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 760 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #12
RE: Halo Halo!
To zrobimy inaczej, skoro i tak parę osób deklaruje się wsparcie serwera i chce dołożyć swoją cegłówkę aby mógł on wystartować to stworzyłem dwie usługi w sklepie craftboard.

Usługi są przedpremierowe, jedna to zamówienia VIPA przed startem serwera druga to zwykła dotacja (na kwotę 2zł), gdy uzbiera się chociaż część kapitału na serwer to takowy powstanie, jeśli nie to będzie organizowana zbiórka tak długo aż się uzbiera.


Konto VIP PRZEDPREMIEROWE:
https://craftboard.pl/sklep/?site=zakup&id=5440

Dotacja na serwer 2zl:
https://craftboard.pl/sklep/?site=zakup&id=5442


jeśli ktoś chce wesprzeć bardziej może zakupić PRZEDPREMIEROWEGO vipa kilka razy. Będę informował w temacie kto i co zakupił lub też ile się uzbierało.
Serwer na starych mapach mogę wam przygotować, wraz z lepszymi cenami kwarcu nie mniej nie będę go promował ani na nim grał - zaznaczam od samego początku.
Po pierwszym miesiącu okaże się czy będzie można go przedłużyć na kolejne lata czy wersja 1.5.2 jest już zapomniana Smile

W sumie sama zbiórka pokażeczy ktoś jest jeszcze zainteresowany.

Subuj Wink https://www.youtube.com/user/CraftBoardPL Heart

Serwery Minecraft 1.8 =) http://serweryminecraft.pl
Oceny: DarkeLord (+1)
01-29-2020 09:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
chillwagon Offline
Banned

Liczba postów: 42
Dołączył: Jan 2020
Post: #13
RE: Halo Halo!
Dobra, daj tydzień aktualnie mój kolega jest na feriach ale gdy wróci to ja z nim dorzucimy się 70 zł, ale pamiętaj mają być stare pliki i stare mapy najlepiej że /warp free 2k16 gdzie Wiking był moderatorem i tam takie drzewko zbudował przodu free, nie chcemy nowej edycji tylko jedynie reset działek,przedmiotów,gildie i $$ Dajemy aby coś w zamian otrzymać i nową administracje oraz żeby copaface nie było w administracji bo on jest na 1.5.2 bardzo hejtowany, niech zostanie na warz.pl tam gdzie ma być.
01-29-2020 11:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Admin Offline
Administrator
Administrators

Liczba postów: 1,791
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 760 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #14
RE: Halo Halo!
kwestia map to nie kwestia wyboru, tu wrzucam film z mapy ktora pozostala i moze sie pojawic:

https://www.screenpresso.com/=XNbJg

Subuj Wink https://www.youtube.com/user/CraftBoardPL Heart

Serwery Minecraft 1.8 =) http://serweryminecraft.pl
01-29-2020 11:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
chillwagon Offline
Banned

Liczba postów: 42
Dołączył: Jan 2020
Post: #15
RE: Halo Halo!
Właśnie nam chodzi o mapy, to były wyjątkowe. Może masz backupa przed 2/3 lat? Free jest jak dla mnie gówniane zbyt małe, aktualnie mam stary spawn s1.cb w 2k15 może wysłać Ci? Ale free dla każdego gracza z 2k15 /warp free lub 2k16 najlepsze do klepy. Serio nie masz tego? Przecież wiedziałeś że są zmieniane mapy bo administracja powinna Cię o tym informować.

Przecież te mapy to był cud i nie mogą te stare free zastąpić nowym

A jak mój kolega dałby jeszcze 100 zł psc/przelew to by mógł mieć rangę na s1 globalmoda? On gra ze mną od paru lat na craftboardach, ogarnia dużo rzeczy, jest uczciwy, miły i ma duży szaczunek od graczy i dobrą reputacje.

Moge jedynie wysłać spawn s1.cb z 2k15 kiedy kopiowałem, a free powinniście mieć z 2k16. Może na nowym kompie tego nie masz, lub w starym masz przecież my zapłacimy za serwer ale oczekujemy to co chcemy mieć na serwerze
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-29-2020 13:21 przez chillwagon.)
01-29-2020 11:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
lookas76 Offline
Obeznany
**

Liczba postów: 158
Dołączył: Jul 2015
Reputacja: 39 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #16
RE: Halo Halo!
chillwagon napisał(a):ale pamiętaj mają być stare pliki i stare mapy najlepiej że /warp free 2k16

ja bym tam nie dawał NoCheatPlus żebyście nie bugowali sie speedhackiem i fly

Admin napisał(a):To zrobimy inaczej, skoro i tak parę osób deklaruje się wsparcie serwera i chce dołożyć swoją cegłówkę aby mógł on wystartować to stworzyłem dwie usługi w sklepie craftboard.

Usługi są przedpremierowe, jedna to zamówienia VIPA przed startem serwera druga to zwykła dotacja (na kwotę 2zł), gdy uzbiera się chociaż część kapitału na serwer to takowy powstanie, jeśli nie to będzie organizowana zbiórka tak długo aż się uzbiera.


Konto VIP PRZEDPREMIEROWE:
https://craftboard.pl/sklep/?site=zakup&id=5440

Dotacja na serwer 2zl:
https://craftboard.pl/sklep/?site=zakup&id=5442


jeśli ktoś chce wesprzeć bardziej może zakupić PRZEDPREMIEROWEGO vipa kilka razy. Będę informował w temacie kto i co zakupił lub też ile się uzbierało.
Serwer na starych mapach mogę wam przygotować, wraz z lepszymi cenami kwarcu nie mniej nie będę go promował ani na nim grał - zaznaczam od samego początku.
Po pierwszym miesiącu okaże się czy będzie można go przedłużyć na kolejne lata czy wersja 1.5.2 jest już zapomniana Smile

W sumie sama zbiórka pokażeczy ktoś jest jeszcze zainteresowany.

kapitał na serwer brzmi jak by nie wiadomo ile kosztował ten serwer na te 20 osób
jak jest planowany dedyk/vps to średnio widzę opłacalność, najlepiej by było chyba z hostingu skorzystać np craftserver

Posty: 10 50 100 200 500 1000

Discord: JózefSztacheta#4882
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-29-2020 18:08 przez lookas76.)
Oceny: DarkeLord (+1)
01-29-2020 17:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
MalyKox Offline
(Doświadczony)
**

Liczba postów: 312
Dołączył: May 2014
Reputacja: 182 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #17
RE: Halo Halo!
Chillwagon, już nie wymagaj takich cudów od Banana. Nie dostosuje serwera pod wszystkie Twoje zachcianki Tongue Postara się na ile może przygotować serwer i tyle, o ile oczywiście uzbierają się na to środki.

Oceny: lookas76 (+2), balunnn (+1)
01-29-2020 19:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
chillwagon Offline
Banned

Liczba postów: 42
Dołączył: Jan 2020
Post: #18
RE: Halo Halo!
Lookas76 niech zostanie nocheatplus taki jak był, my płacimy i my prosimy banana aby zrobił to co mu piszemy

AntyCheat zadny nie zostanie wprowadzony na s1.cb tylko stare mapy, kwarc za 200$ i reset działek,przedmiotów,gildie i koniec tematu a BronekAug chce jeszcze dać 100 zł bo chciałby być tam globalmoderatorem aby pilnować porządek na serwerze, administracja która jest na serwerze ma być wywalona oprócz Banana i Kalisa xD
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-29-2020 19:35 przez chillwagon.)
01-29-2020 19:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
MalyKox Offline
(Doświadczony)
**

Liczba postów: 312
Dołączył: May 2014
Reputacja: 182 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #19
RE: Halo Halo!
Chillwagon, nie wiem czy sobie żartujesz, czy nie rozumiesz do końca sytuacji, bo wygląda to tak, jakbyś to Ty miał zarządzać i kierować Bananem co ma robić Tongue Jeżeli to drugie, to chciałbym Cię poinformować, że to Banan decyduje co będzie się znajdowało na serwerze, a nie Ty. Również tyczy się to administracji serwera. Owszem, poparłeś pomysł przywrócenia serwera, ale to nie oznacza, że staniesz się głównym dowodzącym.
Co do rangi, to jej się nie kupuje, trzeba na nią zasłużyć i posiadać do niej odpowiednią wiedzę. Jeśli Twój kolega tak bardzo chce rangę, to niech złoży podanie jak serwer wystartuje. Ja osobiście proponuję Sebexana. Chłopak wiele zrobił dla warz i długi czas już na nim gości.

Oceny: balunnn (+1), Admin (+5), RomanReignsCHAMP (+2)
01-29-2020 20:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Admin Offline
Administrator
Administrators

Liczba postów: 1,791
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 760 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #20
RE: Halo Halo!
(01-29-2020 11:50)chillwagon napisał(a):  Właśnie nam chodzi o mapy, to były wyjątkowe. Może masz backupa przed 2/3 lat? Free jest jak dla mnie gówniane zbyt małe, aktualnie mam stary spawn s1.cb w 2k15 może wysłać Ci? Ale free dla każdego gracza z 2k15 /warp free lub 2k16 najlepsze do klepy. Serio nie masz tego? Przecież wiedziałeś że są zmieniane mapy bo administracja powinna Cię o tym informować.

Przecież te mapy to był cud i nie mogą te stare free zastąpić nowym

A jak mój kolega dałby jeszcze 100 zł psc/przelew to by mógł mieć rangę na s1 globalmoda? On gra ze mną od paru lat na craftboardach, ogarnia dużo rzeczy, jest uczciwy, miły i ma duży szaczunek od graczy i dobrą reputacje.

Moge jedynie wysłać spawn s1.cb z 2k15 kiedy kopiowałem, a free powinniście mieć z 2k16. Może na nowym kompie tego nie masz, lub w starym masz przecież my zapłacimy za serwer ale oczekujemy to co chcemy mieć na serwerze

To nie koncert zyczen, i nie stac cie na moje uslugi, jesli sadzisz ze za pare stowek kupisz moj czas Wink Jak nie odpowiada Ci to co jest w paczce to nie skladaj sie na nia bo nic innego w niej nie bedzie. I nie masz najmniejszego prawa czegokolwiek oczekiwać, składasz się na serwer, a nie na moje kieszonkowe na gumy do żucia. Szanujmy się. A kolega rangi za zadne pieniadze nie dostanie, nigdy sprzedawane nie byly i nigdy nie beda.

Subuj Wink https://www.youtube.com/user/CraftBoardPL Heart

Serwery Minecraft 1.8 =) http://serweryminecraft.pl
Oceny: MalyKox (+2), RomanReignsCHAMP (+2), balunnn (+1)
01-29-2020 22:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Wątek zamknięty 


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS