Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Halo Halo!
Autor Wiadomość
BronekAug Offline
Obeznany
**

Liczba postów: 161
Dołączył: Feb 2017
Reputacja: 33 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #21
RE: Halo Halo!
Przynajmniej jakieś szanse są Smile
Pozdro banan i miejmy nadzieję że inni się dołożą.

****
Z góry tylko chce podziękować ze wogole w jakimś stopniu dałeś się namówić na to,
Teraz tylko od graczy zależy jak odpowiedzą
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-29-2020 23:30 przez BronekAug.)
01-29-2020 23:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
chillwagon Offline
Banned

Liczba postów: 42
Dołączył: Jan 2020
Post: #22
RE: Halo Halo!
Ja nie rozkazuje Bananem ale też dokładam się na serwer, razem z kolegą. Po prostu chcielibyśmy stare mapy z 2k16 i wyrzucenie z administracji copaface2. Tylko tych co grali pare lat na S1.CraftBoard.pl, lepiej nie rekrutować osoby które mają range na warz.pl tam gdzie mają lepiej niech zostaną tam. Ja proszę tylko o 3 rzeczy Mapy z 2k16, nowa administracja oprócz z warz.pl i reset działek,przedmiotów,gildie. Też jestem najstarszym graczem CraftBoard i względem oka wiem co najlepiej dla tych serwerów.

Nawet tworzyli podróbki CraftBoard, aby wspominać stare czasy i żeby mogli sobie gracze pograć. Serwer ten prowadzą Wolfielolz, Permamently Link do filmów: https://www.youtube.com/watch?v=6EFMb17_Ul0 , https://www.youtube.com/watch?v=-EjPhXjz_A0 , https://www.youtube.com/watch?v=iRn3EEIlmEY tam grało dziennie w wakacje 30-40 osób. Więc jak by przywrócić mapy stare z 2k15/2k16 i kwarc za 200$. To by na 100% było o wiele więcej osób na starcie, mam dużo kontaktów z osobami które grali na s1.craftboard.pl mogę wam jeszcze ogarnąć mini youtubera który nagra reklame i będzie od niego też 20+ osób + jeszcze Ci banan dajemy pieniądze na otworzenie serwera. Więc chyba to nie problem aby zrobić 3 rzeczy dla nas, nie rób to po swojemu bo znowu to nie wypali.

Fajnie jak byście znowu skontaktowali się z Wikingiem, chłopak dobrze sobie radził jako bycie moderatorem i jestem na 100% na TAK, tylko ciekawe czy będzie dalej chciał wrócić Sad
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-30-2020 07:43 przez chillwagon.)
01-30-2020 07:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
BronekAug Offline
Obeznany
**

Liczba postów: 161
Dołączył: Feb 2017
Reputacja: 33 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #23
RE: Halo Halo!
Dobra chillwagon, banan dokładnie powiedział co zrobi
Ty dokładasz się jedynie by Server był włączony, to co zrobi to jego decyzja
To że MY chcemy tak jak piszesz u góry to nie oznacza że musi tak być

Ja zrozumiałem tak że Banan najwidoczniej nie ma tych map co chcemy, i ma S1 przygotowane takie jakie było przed zamknięciem.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-30-2020 09:00 przez BronekAug.)
Oceny: Admin (+5)
01-30-2020 08:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Yebiemietoo Offline
Obeznany
**

Liczba postów: 122
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 35 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #24
RE: Halo Halo!
Myślę że to wspaniały pomysł, choć byłem policjantem to zbanowałem sporo osób a prawie 100% to były cheaty. Myślę że gdyby były ON to by było 30 graczy...
Ale musiałem stosować się do regulaminu...

A od copaface2 to się odwalcie bo chłopak musial się stosować do regulaminu, on go nie układał

Proponuję SzybkiBanan zrobić składkę na jakiejś stronie bądź jakbyś dał jakiś kod na konto bankowe gdzie można wysyłac pieniążki na reaktywację serwera, sam był dołożył swoje 20 zl

Proponuję SzybkiBanan zrobić składkę na jakiejś stronie bądź jakbyś dał jakiś kod na konto bankowe gdzie można wysyłac pieniążki na reaktywację serwera, sam był dołożył swoje 20 zl
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-30-2020 09:22 przez Yebiemietoo.)
Oceny: DarkeLord (+1)
01-30-2020 09:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
BronekAug Offline
Obeznany
**

Liczba postów: 161
Dołączył: Feb 2017
Reputacja: 33 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #25
RE: Halo Halo!
Jest już składka.. Możesz zaklepać Vipa jeżeli Server odpali lub dać zwykła dotacje
Oceny: DarkeLord (+1)
01-30-2020 10:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
chillwagon Offline
Banned

Liczba postów: 42
Dołączył: Jan 2020
Post: #26
RE: Halo Halo!
YebieMietoo też nie powinien być w administracji, słyszałem parę razy że faworyzował swoich kolegów, więc jestem na nie.

SzybkiBanan a jak nie masz map, to zapytaj się Kalisa czy on ma mapy bo pamiętam jak /warp free w 2016r budował razem z _poisongirl_ i na pewno skopiował all mapy

https://www.youtube.com/watch?v=N20ummXTqAs chodzi mi o te /warp free, fajnie było i chciałbym na starcie edycji.

fajne *
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-30-2020 10:48 przez chillwagon.)
01-30-2020 10:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Agent007 Offline
Super Moderator
Global Mod

Liczba postów: 1,230
Dołączył: Aug 2016
Reputacja: 235 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #27
RE: Halo Halo!
(01-30-2020 09:19)Yebiemietoo napisał(a):  Myślę że to wspaniały pomysł, choć byłem policjantem to zbanowałem sporo osób a prawie 100% to były cheaty. Myślę że gdyby były ON to by było 30 graczy...
Ale musiałem stosować się do regulaminu...

A od copaface2 to się odwalcie bo chłopak musial się stosować do regulaminu, on go nie układał

Proponuję SzybkiBanan zrobić składkę na jakiejś stronie bądź jakbyś dał jakiś kod na konto bankowe gdzie można wysyłac pieniążki na reaktywację serwera, sam był dołożył swoje 20 zl

Proponuję SzybkiBanan zrobić składkę na jakiejś stronie bądź jakbyś dał jakiś kod na konto bankowe gdzie można wysyłac pieniążki na reaktywację serwera, sam był dołożył swoje 20 zl

tutaj możesz wesprzeć start serwera

Konto VIP PRZEDPREMIEROWE:
https://craftboard.pl/sklep/?site=zakup&id=5440

Dotacja na serwer 2zl:
https://craftboard.pl/sklep/?site=zakup&id=5442

Admin Warz.pl copaface2
Pomocnik BestRPG.pl copaface2
MODERATOR forum: craftserver.pl , craftboard.pl
01-30-2020 11:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Admin Offline
Administrator
Administrators

Liczba postów: 1,791
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 760 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #28
RE: Halo Halo!
(01-30-2020 07:24)chillwagon napisał(a):  + jeszcze Ci banan dajemy pieniądze na otworzenie serwera. Więc chyba to nie problem aby zrobić 3 rzeczy dla nas, nie rób to po swojemu bo znowu to nie wypali.

Ty mi nie robisz zadnej łaski dajac jakiekolwiek pieniadze bo nie dajesz ich mi a jedynie dokładasz się do opłacenia serwera na pierwszy miesiąc na ktorym sam chcesz grac, łaskę to ja robię tobie stawiając go i poświęcając swój czas i umiejętności aby działał w sposób stabilny i zdaj sobie z tego sprawe.

Odpowiedz na reszte uzyskales w ostatnim poscie.

Subuj Wink https://www.youtube.com/user/CraftBoardPL Heart

Serwery Minecraft 1.8 =) http://serweryminecraft.pl
Oceny: lookas76 (+2), Agent007 (+1)
01-30-2020 12:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
chillwagon Offline
Banned

Liczba postów: 42
Dołączył: Jan 2020
Post: #29
RE: Halo Halo!
Ja Cię proszę tylko o te 2 rzeczy, jak nie masz kopii zapasowej /warp free z 2k16 to zawołaj swoją administracje z minefoxa i niech zbudują ładne wielkie /warp free i kwarc za 200$. Ale chyba troche przesadziłem aby wyrzucać copaface z administracji. Przecież i tak każdy wie że na 1.5.2 jest oparty na cheatach, sam na nich gram więc chyba na s1 też byś zarabiał tylko żeby były cheaty ON, oczywiście zakazane modyfikacje jak AutoBlock, Strafe, BunnyHoop, Freecam to jedynie może się przydać copaface ale oczywiście jak się zna na cheatach. Dlaczego te modyfikacje zakazać, to jest bardzo denerwujące jak typek stoi na freecamie i idziesz do niego a on Ciebie szybciej zabije niż go uderzyć, autoblock też większe critsy zadaje niż bez autoblocka a Strafe też każdy wie że skacze w każde boki i nie można go uderzyć a też są większe critsy jak w autoblocku. Sam pisałeś takie coś "Szczerze - jesli naprawde chcecie go przerobić po swojemu jeśli moderacja uzna że chcecie serwer cheat on lub checie dodać możliwość MEGA SZYBKIEGO zarobkowania to tak zrobcie.... zarobki w kopalni podniesc o 30x tak aby w parenascie minut nazbierac na dobry sprzet.... to gitara... oczywiscie przerobi sie wtedy tez vipa aby mial jakies znacznie atrakcyjniejsze funkcje i wyrzuci $ calkowicie ze sklepu. A noz w jakis sposob przyciagnie to ciekawskich ktorzy chca sie ponaparzac i latwo zyskac dobry sprzet. Vipowi doda się brak utraty itemow przy smierci... dla równowagi - czyli STAŁE błogo."
Więc chyba to co napisałeś chcemy to co prosimy nie chcemy nowych nowości tylko stary prawdziwy s1.craftboard.pl.
01-30-2020 12:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
DarkeLord Offline
Error!
*

Liczba postów: 81
Dołączył: Aug 2015
Reputacja: 17 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #30
RE: Halo Halo!
Ja pod cheaty na serwerze się nie podpisuje.. Co to za fun z gry wtedy? Cheaty są chyba tylko dla noobów..
Oceny: lookas76 (+2)
01-30-2020 13:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Wątek zamknięty 


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS