Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
REKRUTACJA NA POLICJANTA grudzień 2020
Autor Wiadomość
Dinnerek Offline
Świeżak

Liczba postów: 4
Dołączył: Nov 2020
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #11
RE: REKRUTACJA NA POLICJANTA grudzień 2020
*Twój nick na serwerze:Dinnerbone
*Wiek:17
*Zainteresowania:Gry komputerowe,programowanie,sport
*Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze (nie kłam bo sprawdzimy *sobie w bazie, nick który podałeś w podaniu): Na WARZ.PL od kilku miesięcy a w sieci serwerów SzybkiegoBanana od 5 lat, zaczynałem od PVP.CRAFTSERVER.PL
*Co głównie nadzorowałbyś posiadając Policjanta?:Wszystko co możliwe, sprawdzałbym podejrzanych graczy, pomagał w codziennych problemach, udzielał się na forum.
*Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Przeważnie 6 godzin dziennie
*Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Ponieważ jestem odpowiedzialny w tym co robie, nie podejmuję pochopnych decyzji, uwielbiam pomagać graczom ogólnie lubie pomagać, jestem miły i cierpliwy nawet w ciężkich sytuacjach, znam większość komend, umiem naprawiać podstawowe oraz zaawansowane błędy poza poważnymi sferami cechuję się dobrym poczuciem humoru, żartobliwością oraz koleżeństwem.
*Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności WARZ.PL oraz innych naszych serwerów? Tak, przede wszystkim grałem w trudnych momentach ponieważ takowe były np. pvp.craftserver.pl gdy podupadał ja starałem się zachęcać graczy aby zostali na serwerze ponieważ ma potencjał i jest super formą zabawy, na samym WARZ.PL zakupiłem usługi które pomagają w rozwoju serwera i przede wszystkim jeżeli mogę to staram się pomagać graczom.
*Aktywowałeś kiedykolwiek dowolną usługę SMS na tym serwerze?: Tak kilka razy.
*Jakich pluginów znasz komendy? (Wymień pluginy a nie komendy): AuthMe, PermissionsEX , PlayerStatusSigns , WorldEdit, WorldGuard, CraftBook, Vault , AutoMessage, Citizens, SimpleRegionMarket, AZRank, Essentials, LockIP, SimpleBackUP, backup, AdminHelper, PermissionsBukkit, SimpleCensor, AntiCheat, StopSpam, AntiBot, AntiRelog, ClearLagg, PingTester, NoLagg, TopPvP, CombatTag,
PvPLevels, ArenaPvP, OpenInv, FailedLogin, BookShop, BattleKits , ClassSign, NPC Village Creator , RankUPOnKills, Vote... Mógł bym tak wymieniać w kółko.
*Czy posiadasz TeamSpeak3,skype ?[/b] Posiadam wszystko również discorda i inne komunikatory głosowe.

*Twój nick na serwerze:Dinnerbone
*Wiek:17
*Zainteresowania:Gry komputerowe,programowanie,sport
*Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze (nie kłam bo sprawdzimy *sobie w bazie, nick który podałeś w podaniu): Na WARZ.PL od kilku miesięcy a w sieci serwerów SzybkiegoBanana od 5 lat, zaczynałem od PVP.CRAFTSERVER.PL
*Co głównie nadzorowałbyś posiadając Policjanta?:Wszystko co możliwe, sprawdzałbym podejrzanych graczy, pomagał w codziennych problemach, udzielał się na forum.
*Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: Przeważnie 6 godzin dziennie
*Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?: Ponieważ jestem odpowiedzialny w tym co robie, nie podejmuję pochopnych decyzji, uwielbiam pomagać graczom ogólnie lubie pomagać, jestem miły i cierpliwy nawet w ciężkich sytuacjach, znam większość komend, umiem naprawiać podstawowe oraz zaawansowane błędy poza poważnymi sferami cechuję się dobrym poczuciem humoru, żartobliwością oraz koleżeństwem.
*Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności WARZ.PL oraz innych naszych serwerów? Tak, przede wszystkim grałem w trudnych momentach ponieważ takowe były np. pvp.craftserver.pl gdy podupadał ja starałem się zachęcać graczy aby zostali na serwerze ponieważ ma potencjał i jest super formą zabawy, na samym WARZ.PL zakupiłem usługi które pomagają w rozwoju serwera i przede wszystkim jeżeli mogę to staram się pomagać graczom.
*Aktywowałeś kiedykolwiek dowolną usługę SMS na tym serwerze?: Tak kilka razy.
*Jakich pluginów znasz komendy? (Wymień pluginy a nie komendy): AuthMe, PermissionsEX , PlayerStatusSigns , WorldEdit, WorldGuard, CraftBook, Vault , AutoMessage, Citizens, SimpleRegionMarket, AZRank, Essentials, LockIP, SimpleBackUP, backup, AdminHelper, PermissionsBukkit, SimpleCensor, AntiCheat, StopSpam, AntiBot, AntiRelog, ClearLagg, PingTester, NoLagg, TopPvP, CombatTag,
PvPLevels, ArenaPvP, OpenInv, FailedLogin, BookShop, BattleKits , ClassSign, NPC Village Creator , RankUPOnKills, Vote... Mógł bym tak wymieniać w kółko.
*Czy posiadasz TeamSpeak3,skype ?[/b] Posiadam wszystko również discorda i inne komunikatory głosowe.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-17-2020 01:06 przez Dinnerek.)
12-17-2020 01:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
NotWolfie Offline
Świeżak

Liczba postów: 1
Dołączył: Dec 2020
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #12
RE: REKRUTACJA NA POLICJANTA grudzień 2020
*Twój nick na serwerze: NotWolfie__
*Wiek: 15.
*Zainteresowania: Ogólnie to interesuje się grami ale mam też inne zainteresownia : jazda na deskorolce jazda na motorze oraz militiara.
*Od kiedy jesteś aktywny na naszym serwerze (nie kłam bo sprawdzimy *sobie w bazie, nick który podałeś w podaniu): Jestem aktywny troche mniej niź rok.
*Co głównie nadzorowałbyś posiadając Policjanta?: Nadzorowałbym chat, cheaterów uczciwość graczy oraz oczywiście to co się dzieje na forum.
*Ile dziennie możesz spędzić czasu na serwerze: To zależy np w tygodniu 7/8 h a w weekend 10/13 h.
*Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko?:Jestem osobą opanowaną cierpliwą lubię pomagać graczom jak i Administracji w razie potrzeby. Nie przeklinam. Umiem zachować spokój w sytuacjach nawet gdy ktoś mnie wkurzy jestem osobą wyrozumiałą chętnie szukam cheaterów oraz graczy nieuczciwych na serwerze i zgłaszam je administracji Nie wyzywam się na chacie w Minecraft ani na żadnych discordach teamspeak3 staram sie tego unikać. Jestem także bardzo zaufany nikogo nie oskamowałem pomagam graczom którzy potrzebujo pomocy. Nie da mnie się przekupić nie rozdaje faworki itp umiem dogadać się z graczami.
*Czy coś do tej pory zrobiłeś dla społeczności WARZ.PL oraz innych naszych serwerów? Zgłaszałem cheaterów oraz osoby które wyzywały na chacie w miencraft.
*Aktywowałeś kiedykolwiek dowolną usługę SMS na tym serwerze?: Kupiłem przez psc 2 vipy i 4x 100k.
*Jakich pluginów znasz komendy? (Wymień pluginy a nie komendy): AuthMe, World edit, World Guard, PermissonsEX, Jail, Trade, Pause Chat, ClearLagg.
*Czy posiadasz TeamSpeak3,skype ?: Tak posiadam TeamSpeak3,discorda oraz skype.
12-20-2020 21:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Agent007 Offline
Super Moderator
Global Mod

Liczba postów: 1,230
Dołączył: Aug 2016
Reputacja: 235 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #13
RE: REKRUTACJA NA POLICJANTA grudzień 2020
Dziękuję wszystkim za udział w rekrutacji. Ogłoszenie wyników nastąpi w dniu jutrzejszym

Admin Warz.pl copaface2
Pomocnik BestRPG.pl copaface2
MODERATOR forum: craftserver.pl , craftboard.pl
Oceny: Piotr_69 (+1), balunnn (+2)
12-22-2020 11:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Agent007 Offline
Super Moderator
Global Mod

Liczba postów: 1,230
Dołączył: Aug 2016
Reputacja: 235 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #14
RE: REKRUTACJA NA POLICJANTA grudzień 2020
Po długiej naradzie na policjantów zostali wybrani: Piotr_69 oraz balunnn.
Proszę o zgłoszenie się w celu rozmowy i nadaniu rang.

Gratuluję!

Admin Warz.pl copaface2
Pomocnik BestRPG.pl copaface2
MODERATOR forum: craftserver.pl , craftboard.pl
Oceny: balunnn (+2), Sebexan (+3)
12-23-2020 14:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Wątek zamknięty 


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS