Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Autor Wiadomość
Polandyt56 Offline
Świeżak

Liczba postów: 4
Dołączył: May 2021
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #1
Unban
[b]Nazwa użytkownika zbanowanego: [Polandyt56]
[b]Czy byłeś już kiedyś karany na naszej serwerowni?: [nie]
[b]Dlaczego chcesz dostać unbana: [bo jest mi głupio że używałem chitów na mobach czyli kill aure i bardzo lubie grać na warz.pl jest to mój ulubiony sewer pvp i nie chce mi sie mieć kolejnego konta bo jusz 2 konta straciłem bo chasła zapomniałęm a 1 raz kupiłem vipa poprawie sie]
[b]Data otrzymania bana: 27.05.2021
[b]Treść Bana: [rozumiem expienie na mobach no ale bez chitow... ]
[b]Osoba banująca: [SEBAXAN]
[b]Serwer: WARZ.pl
05-28-2021 08:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Sebexan Offline
Pomocnik WARZ.PL
***

Liczba postów: 711
Dołączył: Feb 2017
Reputacja: 344 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #2
RE: Unban
Część Polandyt56.

Przed banowaniem teleportowałem się do ciebie żeby zobaczyć czy powiadomienia z antycheata są słuszne i się nie mylił
standardowa ''Kill Aura'' dookoła świata (360 stopni) udokumentowałem i zbanowałem zgodnie z regulaminem.


Teraz zaczniemy Q&A

1.''bo jest mi głupio że używałem chitów na mobach czyli kill aure i bardzo lubie grać na warz.pl jest to mój ulubiony sewer pvp''

Od 4 dni dostawałeś regularnie kicka od antycheata (w każdym dniu po kilka razy) 16 dni wcześniej tez dostawałeś kicka więc mogłeś wtedy już zrezygnować z cheatowania lecz tego nie zrobiłeś.

2.'' i nie chce mi sie mieć kolejnego konta bo jusz 2 konta straciłem bo chasła zapomniałęm''
Mamy 2021 rok..
Na serwerze jest komenda /email przypisujesz email swój i wrazie potrzeby przy logowaniu wpisujesz odpowiednią komendę która daje ci nowe hasło wrazie zapomnienia/włamania
a na pewno ją widziałeś bo co kilka minut się wyświetla jeśli ktoś jej nie użył.
Albo konto Premium lecz nie wierze że byś wydał 300 zł na te konta oryginalne.


3. ''a 1 raz kupiłem vipa poprawie sie''
VIP to inna sprawa,kupiłeś ją dobrowolnie a łamiąc regulamin na własny rachunek straciłeś dostep do uprawnień rangi.

Podsumowując...
-Jest ci głupio że używałeś wspomagaczy na expienie mobów,a przed banem było ci wesoło?

Mógłbym ci przyjąć to odwołanie ale po historii wyrzucania za wspomagacze (16 dni od 1 kicka) miałeś dużo czasu żeby zrezygnować z cheatowania
ale tego nie zrobiłeś, oraz to twoje ''3 konto'' jak piszesz, czyli doświadczenie jakieś masz dłuższe z naszym serwerem wiec znajomość
regulaminu i go przestrzeganie powinieneś mieć w małym palcu.
Jak kupiłeś VIP'a to wiesz co możesz kupić nastepne:

DrugaSzansaKliknijMnie

ODWOŁANIE ODRZUCONE

[Obrazek: image.php?di=R39O]
() Start () Policja ()
() 08.01.2017 () 18.07.2018 ()


Posty 750❌,1000❌
Oceny: Piotr_69 (+2)
05-28-2021 12:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Wątek zamknięty 


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS