Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie [Moderator]
Autor Wiadomość
xc00per Offline
Były GlobalMod s2
*

Liczba postów: 92
Dołączył: Aug 2013
Reputacja: 35 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #11
RE: Podanie [Moderator]
Zawsze stosuje zasade - jeśli mój post nic nie wnosi to nie komentuje, uważam że wy tez nie powinniście spamowac pod wątkami w działach rekrutacji - to nie wy decydujecie o tym że dana osoba zostanie przyjęta. Macie na kogoś skargę? To napiszcie osobny temat. Dzialy z rekrutacją to nie miejsce do dyskusji Wink
Pozdrawiam
Oceny: prokokx (+1)
04-08-2014 21:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Sajmek Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 32
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 2 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #12
RE: Podanie [Moderator]
HAHAH Julcia ty to masz poczucie humoru ahhahah od kiedy to rekrutacja na s6 zależy od ciebie i maga ?? ahhaha nieźle akurat ci zaskoczę bo to czy zostanę przyjęty czy nie zależy od chestera i Banana a ty masz tutaj gówno do gadania więc idź szybciutko nagrywać filmiki na youtube bo ci fani uciekają i spróbuj mi się jeszcze raz wtrącić w mój post bo jesteś jeszcze troszkę za młoda żeby mi pyskować wiec idź nagrywaj te filmiki albo się do klasówki poucz bo skończysz jak Fox..
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-08-2014 22:47 przez Sajmek.)
04-08-2014 21:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
SamlonE Offline
Moderator

Liczba postów: 34
Dołączył: Nov 2013
Post: #13
RE: Podanie [Moderator]
'mniejszej większości" nawet nie wiem czy jest takie zformułowanie ...

o czym ty mówisz my nie mamy żadnej sztamy z nim..

Skoro " Stresik Przed sprawdzianem szóstoklasisty" to ty kurde nie masz 14 lat, a tyle trzeba miec by miec range ...
04-09-2014 14:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
ŻółwekNinja Offline
Administracja S4

Liczba postów: 571
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 129 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #14
Odp: Podanie [Moderator]
Mam 14 lat. Sprawdzian szóstoklasisty pisałam rok temu.
04-09-2014 14:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
mag20000 Offline
Były GlobalMod
****

Liczba postów: 1,146
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 310 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #15
RE: Podanie [Moderator]
Przestańcie się w końcu kłócić! Forum nie służy do kłótni! Jeśli macie jakis "konflikt" między wami, rozwiążcie go na skype bądź na TeamSpeak'u (Nie przy administracji ;D). Co do podania to wydaje mi się, że Anglo ma spore doświadczenie, a więc jestem za nadaniem mu rangi Moderator na okres próbny w wysokości tygodnia.
04-09-2014 16:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Foks Offline
Banned

Liczba postów: 2
Dołączył: Apr 2014
Post: #16
RE: Podanie [Moderator]
Skoro mi tyłek obrabiasz tym tekstem "skonczysz jak foks" to ja teraz stane za Julka i powiem, ze wiecej komend zna niz Ty anglov bo Ty znasz gowno a ona gowno + troche wiecej i nie rozsmieszaj mnie ziomek bo teraz jak stracilismy modow, remek globala i juz tu nie gramy to sie zrobiles wyszczekany a w rozmowie z nami mowiles ze chce moda na s6 tylko po to zeby potem wszystko zepsuc, takze nie powiezajcie mu nic a nic i ta policje tez mozecie mu zabrac. Dodam tez, skoro wspomniales o mojej szkole, ze nie chodze bo mi sie nie chce to powiem Wam, ze Anglov chodzi jeszcze do podstawowki 6 klasy bo nie zdal 2 razy i o to sie poklocil ze ktos sie dowiedzial, hahahaha, pozdrawiam Foks Tongue Niestety ban na forum, ban na ts, ban na 2 serwerach wiec juz sie nie mam jak odezwac Big Grin Arigatou za wszystko i za gre chociaz i tak nie lubie juz chestera itp to milej gry i zajmowania sie serwerem. Sajmkowi tej roli nie powiezajcie.

Ciebie julka i tak nie lubie ale mam juz to w dupie i nikomu klod pod nogi rzucac nie bede, trudno wkurwilas mnie ja ciebie byly spiny i tyle a komend sie naucz i anglovowi kaktus w dupke bo sie sfrajerowal dwulicowiec Tongue Chyba tylko jedyny ja nigdy nikomu tylka nie lizalem wiec dobrze, ze mnie wyrabali hah.

Jesli sa jakies bledy to mam to w dupie bo mam rozwalona karte graficzna mam swierzaka teraz kompa i w chui paskow na monitorze czerwonych i mi ekran faluje haha wiec japa.

Narka wam i nawet zly nie jestem. Smile



A Ty julka jak sie chcesz o kilku fajnych rzeczach dowiedziec co anglov z nami robil, na n1, na s3, na s6 jak mielismy wszyscy rangi to jeszcze wbije na tsa, nie musze miec karty do tego a tsa mozna sciagnac, udupie tego boba ze juz tu nie bedzie gral Tongue mimo ze mam bana na ts to dzisiaj go i tak obejde, remek juz to zrobil wiec moze wbije pod innym nickiem Smile


Na s6 ma pokopiowane dema i rzeczy Anglov to raz powiem tak ogolnikowo, dwa na n1 jest od cholery bugow starych map o ktorych nikt nie wie i mozna tam robic co komu sie zywnie podoba, jak administracja chce wiedziec to niech na to konto pisza do mnie pw, na n1 mamy tez od cholery broni, ktore robil kultix a remek i my kopiowalismy scrollem jego eq potem to kradlismy dla nas, luki 100 100 100, zbroje 150, jakies miecze od cholery tego bylo, wiekszosc to robota moderatora oskarino ale i tak miecze 100 50 25 25 od kultixa byly na n1. Wrzucanie kwarcu na n1 z gma, kopiowanie wszystkich itemow i mapek ktore banan dodal te po 100k, mialem ich zapas na 5lat, ale taki glupi nie bylem i wiekszosc mam pochowane po calych mapach wszystkie bronie i niktorym osoba dalem na przechowanie, anglov tez co nie co ma wiec chcecie to mu konta posprawdzajcie i wszystko co ma a jak nie to mam to w dupie Smile na s3 jak cos jest zbanowana bez powodu 3/4 serwera, nie ma za co Tongue nasza robota. Tu sie dzieja farmazony takie na tej sieci ze cholera xD nikt nie jest szczery i kazdy falszywy i dupke obrobia, nawet teraz ja Big Grin pozdro.

a tobie anglov szczescia w byciu modem xD...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-11-2014 08:03 przez Foks.)
04-11-2014 07:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Sajmek Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 32
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 2 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #17
RE: Podanie [Moderator]
hahahah No Fox nieźle co teraz cie dupsko ciśnie bo range straciliście ja wam od początku mówiłem ze ja nie odejdę z serwera a wy postąpiliście inaczej i nie pierdol mi tu ze ja mam jakieś itemy kopiowane bo Angelo nam to pozabierał i już nie będę gadał kto to kopiował bo nie jestem frajer a teraz to ty sie zachowujesz jak jakiś szczeniak bo teraz nie masz z kim gadać bo wszyscy mają cie w dupie tylko samlone cie lubii a ciekawe czy mu powiedziales jak mu dupe opierdalałeś jak gadaliśmy sami ze jest frajer że sie sprzedał ? powiedzialeś mu to ? pewnie nie bo nie mialbys juz kolegów wiec zamknij pysk i spierdalaj z tego forum i z tych serwerów na zawsze bo raczej nie jestes tu mile widziany.

I ja wiem co wy kurwa z reeemkieeem knujecie bo chcecie zeby Banan albo Chester mnie z serwera wypierdolili ale to wam sie nie uda bo nie jestem taką falszywą kurwą jak wy wszyscy bo przynajmniej nie rozpierdalam komus serwera jak ten ktos sie bardzo napracował zeby go stworzyc a wy jak te pierdolnięte dzieci go zniszczyliście,
i jeżeli mówisz a raczej piszesz ze jestem frajerem to sie grubo mylisz bo ja was nie olałem tylko poprostu nie chcialem odejsc z serwera i zniszczyc go to zaczęliscie mnie wyzywac więc stwierdziłem że jestescie jacyś przyjebani a raczej macie coś z głową bo jeżeli ktos jest Prawdziwym Kolegą to nie powinien sie o takie rzeczy wkurwiac.

A co do Samlone to mozesz go odemnie przeprosic chociaż nie wiem za co bo on sam przy chesterze powiedzial ze chce degrada a ja tylko chesterowi powiedzialem na którym serwerze masz range.

Ps.Jak ochłoniecie to możemy pogadać.
Pozdrawiam: AngloV ....
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-11-2014 23:50 przez Sajmek.)
04-11-2014 23:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
ŻółwekNinja Offline
Administracja S4

Liczba postów: 571
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 129 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #18
Odp: Podanie [Moderator]
AngloV, proszę Cię, hamuj się z wulgaryzmami. Oczywiście, że nic do Ciebie nie mam, ale tak jak napisałeś, takie rzeczy lepiej załatwiać na TS'ie. Na forum jest po prostu całkowity zakaz używania takich słów.

Po wejściu na kompa automatycznie zostanie Ci przyznany warn w wysokości 30% za nadmierne użycie słów wulgarnych.
04-12-2014 03:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Foks Offline
Banned

Liczba postów: 2
Dołączył: Apr 2014
Post: #19
RE: Podanie [Moderator]
Szkoda nerwów, moje słowa przeciw temu idiocie. Większość i tak jak nie wszyscy mi wierzą niż Tobie. W twoim poscie jest tylko 100% głupoty i 0% kreatywności, same wyzwiska bo prawda go boli haha. Opisałem wszystko ładnie i szczerze i nikomu dupy nie obrabiam bo każdy wie co o nim myślę i samlone dzisiaj z nami rozmawiał na skype więc mu powiedziałem, że i tak jest frajer ale mu to puszczę płazem a dlaczego to niech Cię gowno obchodzi cyganie. Uznam, że wszystko co napisałem to kłamstwo ok i niech Ci będzie skoro tak się upierasz, ale komend i tak nie znasz więc możesz wypier**** spowrotem do stajni dalej ta jape drzec koniu albo słomę wpie***lac. Kultix Cię pytał to nawet nie wiedziałeś jak zmienić hasło żeby pomoc graczowi gdy Cię spyta. Więc przestan się sadzić do mnie i np. do Julki o szkołę bo sam kurw siedzisz tam w podstawówce około 8,9 lat więc Ty się weź do roboty a nie ja i julka bo slyszales ona już dawno pisała egzamin a Ty tam jeszcze siedzisz, ja już podstawówkę mam za sobą i powinienem być teraz w 3 liceum i będę chciał to pójdę bo nie musze więc znaj swoje miejsce i won ode mnie. Teksty, że żal mi dupe ściska są śmieszne bo mam to gdzieś czy tu gram czy nie. Będę chciał to pogram i zauwaz debilu, że na żadnym serwerze się o rangę nie prosiłem bo na s6 pierwsza policję rok temu kultix mi wcisnął jak siedziałem na ts sam zawsze i dostałem bez podania i bez niczego. Później moda od chestera nawet nie wiedząc bo tylko pytał o nick i mi dał w trakcie rozmowy o czymś zupełnie innym. Druga policję też na n1 od kultixa i to dwa razy też bez podań bo on uważał że się nadaje. Niestety wszystko później mnie i remka wkurzalo, że olewaja nasze zastrzeżenia i prośby co do serwerów. Wyszło jak wyszło i powiedziałem kalisowi chesterowi kultixowi co o nich myślę i nadal tak uważam. Trudno, odwalilo mi i remkowi potem Angelo więc już tu nie gramy a to nie żaden ból dupy jak u Ciebie bo Ty się prosisz o te rangi a my nawet słowa nie musieliśmy napisać żeby dostać. O to cała i czysta prawda, że jesteś kretynem a my nie. Administracja zgrywa takich dorosłych a się tak nie zachowuję. Po zdjęciach widać że tylko banan jednak jest ode mnie ileś tam starszy sporo i mogłem trochę inaczej się do niego zachować z szacunkiem ale i tak uważam że zachował się jak cham, o reszcie to dalej nie zmieniam nic, dalej są balwanami a jak widziałem mordę kultixa i kalisa to stwierdzam, że jeden wygląda jak dziecko z downem a drugi długowłosy jak jakiś sowizdrzał watykański. Gowno starsi ode mnie kalis np. Pomiatajcie sobie ale swoimi kolegami nie mną i stwierdzam że jeśli dalej kaliszewski chce do mnie przyjechac to chętnie haha. Wracając do Ciebie bambaryło to jesteś anglov prostak idiota dupoliz i idziesz tam gdzie Ci wygodniej, zero solidarności więc serdeczne spierpapierdalaj cyganie. Jedyne osoby bezstronne w tej całej sieci i dość szczere to mag i nie widzę nikogo innego z tych co znam Smile pozdro i życzę Ci jak najlepiej, dzięki za grę a moje poprzednie wypowiedzi to od was zależy czy wezmiecie je na poważnie i czy są szczere a zapewniam że są. Dobra już mi się tu pisać nie chce bo ręką mnie boli tylko od tego żeby jakiemuś pacanowi wyjaśnić że jest pacanem dwulicowym, narka i nie zamierzam tu już pisać kolejnej wypowiedzi bo pewnie pacan znowu da o sobie znać więc wyprzedze fakty i na Twój przyszły post odpowiem: spierdalaj :*. Powiem Ci też coś na te Twoje słowa że wszyscy mają mnie niby w dupie teraz, więc.. Chester Kalis Kultix mieli mnie w dupie jeszcze jak było wszystko ok a z remkiem angelo samlone jezusem warjotem dalej się trzymamy więc to nie mnie i nas ktoś ma w dupie teraz a wiesz kogo? Ciebie, bo to Ciebie wyrzucilismy z naszej paczki za bycie frajerem Big Grin nie zadajemy się z oszustami kretaczami i dwulicowymi pacanami, którym jesteś Ty. Sayonara i gambare all.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-12-2014 05:20 przez Foks.)
04-12-2014 04:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
ŻółwekNinja Offline
Administracja S4

Liczba postów: 571
Dołączył: Jul 2013
Reputacja: 129 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #20
Odp: Podanie [Moderator]
Ostro, Foks. Tutaj potwierdzę, że mag to spoko ziomek. Ale Foks, ty też mógłbyś się hamować ze słowami. Takie rzeczy sobie na TS rozwiązujcie, dobrze? Smile
04-12-2014 06:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS