Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!
IP SERWER MINECRAFT PVP 1.7-1.12 :
WARZ.PLIP SERWERY MINECRAFT 1.7-1.12 :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PLZarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

 • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
 • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
 • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
 • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
 • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
 • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.7-1.12.2! Adresy IP:
MINESERWER.PL
MINEFOX.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL

Pobierz najnowszy lancher minecraft: Minecraft Download

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
 • 5 Głosów - 3.6 Średnio
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Regulamin Serwerów oraz Forum - craftboard.pl
Autor Wiadomość
KalisPro Offline
Administrator
Administrators

Liczba postów: 2,107
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 440 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #1
Regulamin Serwerów oraz Forum - craftboard.pl
Regulamin Forum oraz Serwerów
§1 Ogólne zasady

1.Niniejszy regulamin określa podstawowe prawa panujące na forum oraz serwerowni CraftBoard.pl.
2.Rejestrując się na serwerze lub forum użytkownik akceptuje warunki niniejszego regulaminu.
3.Karami za łamanie, uchylanie się od regulaminu są: kick , ban, utrata przywilejów lub praw na forum i serwerze.
4.Na serwerze i komputerze zabrania się posiadania wszelkiego rodzaju modyfikacji oraz programów, które wpływają na oszukanie systemu gry, np. nodus, huzuni, xray, wszelkiego rodzaju macro. Przyznanie się do ich używania jest równoznaczne z ich używaniem.
5.Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania.
6.Obowiązują ogólnie pojęta zasada dobrego wychowania, ograniczonego zaufania, netykiety i normy socjalne. Na całym serwerze panuje zakaz używania przekleństw i słów powszechnie uznawanych za wulgarne, obraźliwe czy rasistowskie.
7.Kategorycznie zabrania się reklamowania innych serwerów.

§2 Regulamin forum (zasady tyczą się również serwera)

1.Zakaz używania wulgaryzmów
2.Zakaz wyzywania i obrażania innych użytkowników.
3.Zakaz zamieszczania treści związanych z pornografią.
4.Zakaz "trolowania" i karmienia "troli".
5.Zakaz zamieszczania treści niezgodnych z obowiązującym prawem polskim.
6.Zakaz zamieszczania treści dyskryminujących inne rasy, grupy społeczne oraz mniejszości narodowe.
7.Zakaz zamieszczania w nazwie użytkownika wulgarnych słów oraz treści reklamujących inne serwery/strony.
8.Zakaz spamowania na forum (wysyłanie zbędnych, nic nie wnoszących do tematu postów).
9.Zakaz umieszczania linków do stron innych serwerów oraz reklamowania ich podając IP lub nazwę serwera (nie dot. serwerów sieci CraftBoard).
10.Zakaz podawania się pod członka Administracji craftboard przez nieuprawnionych użytkowników.
11.Jeden problem = Jeden temat.
12.Maksymalny dopuszczalny rozmiar obrazka w sygnaturze to 600x150 i wadze pliku nie większej niż 1MB. Zamieszczanie sygnatur o niedozwolonych parametrach będzie skutkować ostrzeżeniem oraz stałym lub czasowym ograniczeniem dostępu do korzystania z sygnatury.
13.Punkty reputacji należy przyznawać z rozsądkiem.
Tyczy się to zarówno pozytywnych jak i negatywnych punktów, przyznawanie punktów reputacji bez powodu, czy z powodów błahych może się bardzo źle skończyć dla wystawiającego takie oceny.
14.Każdy temat powinien być odpowiednio zatytułowany, aby użytkownicy forum wiedzieli czego dany temat dotyczy. Krótkie nazwy tematów typu „Pomocy”, „Co kupić” – są zabronione.
15.Nie cytuj posta pod postem, nie rób też łańcuszków z cytatów - cytujesz tylko tą osobę, której odpowiadasz.
16.Zanim utworzysz temat - sprawdź czy nie ma już wątku dotyczący tego samego problemu korzystając z opcji "Szukaj".

§3 Zasady Ogólne - Regulamin serwera

1.Rejestracja na serwerze jest i będzie bezpłatna.
2.Użytkownik ma możliwość zarejestrowania jednego konta na 1 adres IP, jeśli na jednym łączu gra więcej niż jedna osoba użytkownik winien bezwzględnie zgłosić ten fakt administratorowi forum w celu uniknięcia blokady wszelkich jego kont. W przypadku wykrycia multikont administracja zbanuje każde z nich, w przypadku tworzenia kolejnych, konta na serwerze również będą mogły zostać zbanowane!
3.Użytkownik rejestrując konto ma możliwość korzystania bezpłatnie z wszelkich dostępnych dla niego funkcji serwera, jeśli chce poszerzyć możliwości swojego konta powinien wykupić dodatkową rangę.
4.Użytkownik rejestrując się na serwerze oznajmia, że korzysta z oprogramowania pochodzącego z legalnego źródła, CraftBoard.pl nie odpowiada za wszelkie problemy natury technicznej/prawnej wynikającej z korzystania z nielegalnego oprogramowania gry.
5.Użytkownikowi zabrania się rejestracji konta na nicki (pseudonimy) zawierające treści wulgarne, obraźliwe, promujące strony internetowe czy serwery innych gier.
6.Użytkownikowi zabrania się rejestracji/logowania na konta przez programy do zmiany adresu IP komputera, używania proxy a także innych rozwiązań technicznych pozwalających mu ukryć jego prawdziwe połączenie.
7.Zakazane są: nękanie innych graczy oraz groźby nie związane z grą.
8.Zakaz nadużywania dużych liter (Caps Lock).
9.Serwer może zostać w dowolnym momencie zrestartowany, wyłączony, zmieniony lub może wystartować jego nowa edycja - w takich sytuacjach nie przysługują żadne rekompensaty dot. posiadanych przedmiotów czy rang. W przypadku nowych edycji w dalszym ciągu wszelkie zamówione rangi czasowe są nadal aktywne!
10.Na serwerze obowiązuje całkowity zakaz handlu przedmiotami, kontami czy wirtualną walutą za prawdziwą gotówkę lub inne realne dobra. Jedyną ofertą sprzedaży jest oferta przedstawiona na stronie http://craftboard.pl/sklep Gracze ani moderacja serwera nie mają prawa do sprzedaży takich dóbr.
11.Zakazuje się podszywania pod administracje bądź rodzinę administracji serwera.
12.Zakazuje się wszelkich nieetycznych działań na szkodę innych gracz serwera.

§4 Obowiązki - Rozgrywka na serwerze

1.Każdy kto widzi osobę łamiącą/nadużywającą regulamin ma obowiązek zgłoszenia tego faktu moderatorowi lub administracji w trakcie gry.
2.Zabrania się łamania zasad netykiety.
3.Zabrania się przeszkadzania innym użytkownikom serwera w grze.
4.Zabrania się spamowania wielokrotnie tej samej wiadomości na czacie.
5.Zabrania się używania wulgaryzmów, obraźliwych słów bądź treści w stosunku do użytkowników, administracji lub serwera.
6.Zabrania się narażania serwera lub jego graczy na utratę zaufania poprzez propagowanie treści niezgodnych z prawdą.
7.Zabrania się wykorzystywania wszelkich błędów w oprogramowaniu serwera lub gry. Jeśli takowe zostaną znalezione należy o tym niezwłocznie powiadomić administrację serwera.
8.Użytkownikowi zabrania się pod rygorem całkowitej blokady konta posiadania lub korzystania z wszelkich modyfikacji gry ułatwiających rozgrywkę na serwerze (np. Huzuni, Nodus, Xray i innymi ułatwiającymi rozgrywkę bądź nie wymienionymi w liście modyfikacji dozwolonych). Przyznanie się do ich używania jest równoznaczne z ich używaniem. Dozwolonymi modyfikacjami są: Optifine, Minimap, Armor/Effect Status, Replay Mod oraz Shaders.
9.Użytkownik ma prawo do odwołania się od blokady nałożonej na jego konto w przeciągu do 7 dni od momentu nałożenia blokady poprzez odwołanie się w temacie na forum.
10.Administracja ma prawo kontrolowania gry na serwerze, a w szczególności pilnowania przestrzegania wszelkich punktów regulaminu.
11.Użytkownikowi zabrania się reklamowania innych serwerów, kanałów YouTube, Twitch, TeamSpeak bez pozwolenia pod rygorem stałej blokady konta.
12.Administracja posiada prawo do nałożenia kary na gracza w postaci upomnienia, kicka, bana tymczasowego, czy też bana permanentnego, w zależności od sposobu złamania regulaminu w ocenie indywidualnej.


§5 Zasady użytkowników z kontem VIP/Rangą Specjalną

1. Konto VIP/Ranga Specjalna to konta z dodatkowymi uprawnieniami na naszym serwerze. Zakup konta może odbyć się poprzez wysłanie wiadomości SMS, użycie kodu PaySafeCard lub wykonanie przelewu. Wszelkie informacje na stronie http://craftboard.pl/sklep
2. Przy kupnie konta VIP/Rangi Specjalnej gracz otrzymuje dodatkowe przywileje i komendy, które ułatwią mu grę na serwerze. Listę przywilejów można sprawdzić na stronie z ofertą VIP lub na danym trybie.
3. VIP/użytkownik Rangi Specjalnej nie będzie działał na szkodę serwera i innych graczy oraz ma zakaz używania kompasu na pvp i evencie
4. Zakaz wykorzystywania ewentualnych błędów gry, jeśli takowe zostaną znalezione należy o tym niezwłocznie powiadomić administrację serwera.
5. Konto VIP/Ranga Specjalna działa na okres 30 dni. Po tym czasie jest automatycznie wyłączane.
6. W przypadku naruszenia powyższego regulaminu użytkownik może utracić dostęp do swoich rang oraz uprawnień.§6 Dodatkowe Postanowienia

1. Bezpodstawne prośby lub skargi mogą zostać odrzucone bez podania powodu.
2. Zakaz propagowania faszyzmu, rasizmu oraz treści erotycznych.
3. Każdy członek administracji ma prawo do usunięcia budowli niecenzuralnych (np. swastyka).
4. Nie zastosowanie się do regulaminu skutkuje wydaleniem osobnika z serwera na czas bliżej nieokreślony.
5. Wszystkie kary wymierzane są według nieokreślonego taryfikatora.
6. Administracji przysługuje prawo do zresetowania serwera w sytuacji gdy jego działanie będzie zakłócone przez błędy informatyczne (uszkodzenia serwera, dysków, mapy).


Zabrania się kopiowania jakiejkolwiek zawartości tej strony dla celów komercyjnych, jej rozprowadzania, dokonywania jej zmian oraz udostępniania jej osobom trzecim w celach zarobkowych.
Subuj Heart https://www.youtube.com/user/CraftBoardPL Big Grin
--------------------------------

Serwery Minecraft 1.8 =) http://serweryminecraft.pl

[Obrazek: esiObC2.gif]

[Obrazek: c5a0d78f0000ed0e.png]
Oceny: Sebexan (+1), Tomik (+1), kolrina12345 (+1), eQQ (+1), Fantop11 (+1), koksu123454 (+1), hakan3636 (+1), KapitanViper1234 (+1), GGomekPL (+1), mag20000 (+1), minekacpDJ (+1)
06-03-2012 12:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Agent007 Offline
Super Moderator
Global Mod

Liczba postów: 752
Dołączył: Aug 2016
Reputacja: 150 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #2
RE: Regulamin Serwerów oraz Forum - craftboard.pl
Aktualizacja 14.10.2017

GlobalMod: copaface2 WARZ.PL
MODERATOR forum: craftserver.pl , craftboard.pl
10-15-2017 12:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Wątek zamknięty 


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.