Serwery Minecraft - Minecraft Serwer

Pełna wersja: [SKARGA] Quesek
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Twój nick z gry: Puxqh
Nick/i osób posądzonych: Quesek
Najdokładniejsza data zdarzenia: 17-19.02.2021
* Opis zdarzenia: Notoryczne używanie wulgaryzmów wobec graczy i ich rodzin oraz spamowaniem tymi wiadomościami.
Dowody: https://imgur.com/ONRxhtc
Serwer: warz.pl
Niestety na załączonym ss nie ma daty, przez co gracz nie zostanie ukarany.
(02-19-2021 16:15)Piotr_69 napisał(a): [ -> ]Niestety na załączonym ss nie ma daty, przez co gracz nie zostanie ukarany.

Panie kolego, w tym momencie została ujawniona niekonsekwencja w podejmowanych czynnościach, tj. karanie graczy. Tutaj przykład, gdzie policjant Piotr_69, ukarał gracza, a na załączonym screenshocie nie ma daty: https://craftboard.pl/Temat-Skarga-KidosToKiller-18009. Chciałbym jeszcze zaznaczyć, że praktycznie wszystkie ostatnie, skargi nie zawierały daty na screenshocie, a i tak każdy z administratorów copaface2 czy Sebaxen karali zgłaszanych graczy. Taka niekonsekwencja wynika z tego, że osoba, która zgłaszam jest bratem policjanta Piotr_69, więcej chyba nie muszę tłumaczyć. Mam nadzieję, że zostaną wyciągnięte konsekwencje wobec, policjanta Piotr_69, jak i jego brata Quesek.

Dodatkowo odnosząc się do regulaminu nie ma zawartej informacji, że trzeba zawierać "ss" z datą.
Decyzja była podjęta przeze mnie oraz moderatora copaface2 Smile
(02-19-2021 16:41)Piotr_69 napisał(a): [ -> ]Decyzja była podjęta przeze mnie oraz moderatora copaface2 Smile
Decyzja w tej konkretnej sprawie (Queska)? Nie rozumiem do końca odpowiedzi, ponieważ może być ona dwuznaczna, dlatego jeśli nie chodzi w niej o sprawię o, której piszemy, lecz o to, że decyzja w sprawie warunków karania wszystkich graczy, została zmieniona, to powinno to zostać dodane do regulaminu składania skarg, który sam copaface2 napisał https://craftboard.pl/Temat-Chcesz-zlozy...zoru-16111 .Jeśli nie umieścił tego w regulaminie składania skarg, a stosuje nowe zasady to jest to lekceważenie graczy. Skąd gracze mają wiedzieć, że data ma być widoczna na screenshocie jeśli nigdzie nie jest to napisane? Nie wiem kiedy zostało to wprowadzone, ale jeśli nie jest to decyzja podjęta dzisiaj to niestety ale dalej jest widoczna niekonsekwencja i nadużywanie swoich praw, ponieważ ostatnia skarga jaka została złożona w tym dziale nie zawierała daty i została zaakceptowana. Wygląda to jakbyście wybierali sobie, kiedy stosować tą zasadę, a kiedy nie jak wam jest wygodnie. Dodatkowo chciałbym aby wypowiedział się na ten temat właściciel SzybkiBanan, ponieważ copaface2 nie jest najwyżej postawionym administratorem.
@Puxqu
Oczywiście mile widziany screen z datą ponieważ nie mam dostępu do konsoli
Co do twoich skarg to nie trzeba spamić tyloma wątkami na jednego gracza

Gracz został ukarany
Przekierowanie