Serwery Minecraft - Minecraft Serwer

Pełna wersja: Propozycja odnośnie mapy/spawna Warz.pl
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hey!
➔ Przychodzę z propozycją odnośnie aktualnego spawna który znajduje się na Warz.Pl, gram na warzu około 2 lata i przez ten okres czasu spawn się nie zmieniał a fajnie było by wprowadzić nową mapkę która poprawiła by nie tylko rozwój serwera a także ucieszyła wszystkich graczy.

➔ Oferuję stworzenie nowej custom mapy na serwer, więcej na temat budowy oraz tego jak ona ma wyglądać ustalę z obecnym Opiekunem serwera, najlepiej na 'DISCORD' lub w dowolnej możliwości kontaktu.

➔ Coś o Budowaniu :
Od 4 lat prowadzę Ekipke która zajmuję się tworzeniem Spawnów/Lobby/Map na serwery posiadam aktualnie 76 współprac z serwerami minecraft [Polskimi/Europejskimi], nie będę podawał IP serwerów ponieważ nie chcę tu ich promować w razie potrzeby na PV z Opiekunem. Oprócz tworzenia spawnów pełnie także służbę na randze MODERATOR na serwerze Minigry aktualnie posiadamy 1000 graczy.

➔ Coś o mnie :
Nazywam się Tobiasz. Mam 22 lat skończyłem Liceum Wojskowe. Jestem wysokim, dobrze zbudowanym mężczyzną, o krótkich ciemnych włosach. Mam piwne oczy i codziennie u mnie na twarzy widnieje szeroki uśmiech, ale zdarzają się też dni kiedy humor mi nie dopisuje i wtedy ten uśmiech znika z mojej twarzy.

Kiedy zdarzy się, że ktoś ma jakiś problem albo kłopot zawsze staram się mu jak najlepiej pomóc. Jestem człowiekiem spokojnym, otwartym i szczerym. Ta szczerość niestety nie zawsze jest odbierana w pozytywny sposób przez drugie osoby. Ja jednak uważam, że każdy powinien być z drugą osobą szczery i powiedzieć jej co myśli w danej sytuacji. Wnoszę pogodny nastrój w moim otoczeniu, razem z przyjaciółmi nie potrafię się nudzić. Zawsze potrafimy znaleźć sobie ciekawe zajęcie.

Ale jak każdy człowiek posiadam również wady. Jedną z nich jest niestety lenistwo. Staram się z tym walczyć jak tylko mogę. Najlepiej pomaga mi w tym moja mama i siostra, które pilnują żebym więcej czasu poświęcał na spełnianie marzeń i tym co kocham. Nie zawsze jestem tym zachwycony i złoszczę się na nie za to, ale wiem że mają rację.
Moje zainteresowania są ciekawe, ponieważ bardzo mocno interesuję się militariami lubię wojsko dlatego też poszedłem w kierunku wojskowym, lubię grać w siatkę i bawić się do samego rana. Jednak moim głównym zainteresowaniem jest Sport.

Uwielbiam słuchać popu i techno. Komputer to dla mnie okno na świat. Bardzo lubię rozmawiać na czacie i poznawać różnych ludzi. Często spotykam tam osoby, od których dowiaduję się różnych ciekawych rzeczy, jednym słowem łączę przyjemne z pożytecznym. Choć bardzo lubię pracować z komputerem to staram się nie spędzać przy nim zbyt dużo czasu.

Jestem zabawną i komunikatywną osobą. Myślę, że potrafiłbym zachować się w każdej sytuacji. Wiem, iż aby przetrwać w życiu muszę zdobyć wykształcenie, dlatego nigdy się nie poddaję, zawsze dążę do celu nawet w trudnych sytuacjach!
Mam wielu przyjaciół w tym kilku sprawdzonych i myślę, że jestem ogólnie lubiany gdyż na co dzień spotykam się z wieloma gestami sympatii, które staram się odwzajemniać.

Z charakteru jestem bardzo miły oraz spokojny nigdy się nie poddaję tak jak wspomniałem wyżej, zawsze dążę do celu i staram się wszystko zrobić perfekcyjnie by inni byli zadowoleni. Jestem dużym romantykiem lubię kupować błyskotki dziewczynie oraz darzyć ją komplementami, troszkę jestem wstydliwy lecz staram się otwierać i poznawać ludzi.

Nie na widzę jak ktoś obraża dziewczynę lub ją zlewa oraz źle traktuję czy także biję, uważam że nie powinno się tego robić dziewczyny to małe i słodkie dziewczyny a nie rzeczy które można niszczyć posiadają tak samo uczucia jak chłopacy. nie mówię o tym gdy mają okres polecam kamizelkę kuloodporną oraz uzbrojenie pancerne ;D.

Lubię pomagać ludziom gdy ktoś ma jakiś problem lub coś dolega komuś zawsze staram się w jakiś sposób pomóc danej osobie nie lubię gdy ktoś jest smutny i się rani. Na to wskazuję także mój zawód po szkole wojskowej odbywałem 1.5 roku służby w wojsku poszedłem tam samowolnie po ty by w przyszłości nie patrzeć jak inny ranią ludzi tylko by móc w jakiś sposób zareagować.

Obecnie pracuje w Firmie fotowoltaicznej na stanowisku kierownika.

➔ Kontakt :
Discord : _TobiK_#6251
Nick na Serwerze : StaryKoles1337

Życzę miłego dnia oraz rozpatrzenia propozycji i kontaktu.
jak byś zrobił mape to git by bylo, albo byś zrobił remastered tej pustynnej mapy
Przekierowanie