Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


Ankieta: Nadaję sie na redaktora/newsmana ?
Ankieta jest zamknięta.
Tak 50.00% 2 50.00%
Nie 50.00% 2 50.00%
Razem 4 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy nadaję się na newsmana/redaktora ?
Autor Wiadomość
Dominator Offline
Redaktor

Liczba postów: 64
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 13 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #1
Czy nadaję się na newsmana/redaktora ?
Tak jak w temacie, od paru tygodni zamieszczam newsy w dziale newsy n.t. szczególnie długo wyczekiwanej wersji 1.8, bardzo mi zależy na tej randze.

Co o tym sądzicie ?

Moje tematy można obejrzeć tutaj: http://craftboard.pl/Forum-Nowo%C5%9Bci-2

Oraz poszczególne newsy;

http://craftboard.pl/Temat-Wielka-imprez...rafta-1185
http://craftboard.pl/Temat-Prawdopodobna...a-1-8-1180
http://craftboard.pl/Temat-Jeb-udost%C4%...o-1-8-1182
http://craftboard.pl/Temat-HOT-NEWS-1-8-...ODNIU-1192
09-05-2011 18:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
xddboy Offline
Banned

Liczba postów: 7
Dołączył: Aug 2011
Post: #2
RE: Czy nadaję się na newsmana/redaktora ?
a na chuj ci to ;>?
09-05-2011 19:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Dominator Offline
Redaktor

Liczba postów: 64
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 13 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #3
RE: Czy nadaję się na newsmana/redaktora ?
(09-05-2011 19:17)xddboy napisał(a):  a na chuj ci to ;>?

Odzywaj się jakoś, co do twojego postu to chcę się wyróżnić jakoś oraz być traktowany z szacunkiem jako jedyny taki, mogę dodać że dzięki tej randze ludzie będą wiedzieli do kogo mają się zgłosić jak będą coś chcieli wiedzieć ...
09-05-2011 19:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Mlody Offline
Krnąbrny Władca
**

Liczba postów: 211
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 47 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #4
RE: Czy nadaję się na newsmana/redaktora ?
Nie uważasz ze trochę za krótko się wykazujesz? 4 tematy w nowościach. Postaraj się trochę. Jak się utrzymasz i będziesz donosił świeże wiadomości ze świata minecraft przez miesiąc, To będę za!

Lubie pomagać, Nie lubię anty-ortografii.
Moje prace i nie tylo <mygraphics.pl>
░░░░░░░░
░▓▓░░▓▓░
░░▄██▄░░
░░█▀▀█░░
░░░░░░░░
09-05-2011 19:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Dominator Offline
Redaktor

Liczba postów: 64
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 13 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #5
RE: Czy nadaję się na newsmana/redaktora ?
(09-05-2011 19:40)Mlody napisał(a):  Nie uważasz ze trochę za krótko się wykazujesz? 4 tematy w nowościach. Postaraj się trochę. Jak się utrzymasz i będziesz donosił świeże wiadomości ze świata minecraft przez miesiąc, To będę za!

Nie jestem w gorącej wodzie kompany więc poczekam ^^
09-05-2011 20:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Kuban12 Offline
Premium

Liczba postów: 244
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 48 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #6
RE: Czy nadaję się na newsmana/redaktora ?
A co jako zwykły gracz nie jesteś traktowany z szacunkiem? Wyzywają cię, przezywają? Możesz to zgłosić adminowi lub modowi. To że będziesz miał rangę Newsman czy coś takiego, nie da ci szacunku czy jakiś ogromnych przywilejów. Człowiek okazuje szacunek drugiemu nie przez stanowisko, tylko przez to jaki jesteś. Teraz wyszło, że newsy piszesz, tylko dlatego że chcesz tą range. Mam nadzieję, że się myle co do tego ostatniego, bo raczej taki nie jesteś ale po tym temacie i jednym postem w nim, można tak wywnioskować.

Nie siedzisz długo na forum, masz dopiero 50 postów, a samej reputacji 8 (fakt, reputację niektórzy dają za byle gówno ale ona też coś oznacza). Jesteś trochę za wcześnie na forum, a 3 czy 4 tematy nie dadzą ci takiej.

Jestem tak samo jak Mlody, jeśli będziesz się bardziej starał, okażesz cierpliwości, napiszesz więcej nowości z świata MC to też będę za.

Myślę, że nie uraziłem cię tym postem, szczególnie pierwszym odnośnikiem, napisałem to co myślę ale fakt, brakuje ludzi na forum, którzy "ogarniają", jest ich niewiele, a dobrze, że ktoś takie jak ty je urozmaica Smile
09-05-2011 20:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Admin Offline
Administrator
Administrators

Liczba postów: 1,791
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 760 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #7
RE: Czy nadaję się na newsmana/redaktora ?
mlody dobrze pisze napisales 4 tematy i wydaje Ci sie ze zaslugujesz na range? ten temat to kpina lub prowokacja.

Subuj Wink https://www.youtube.com/user/CraftBoardPL Heart

Serwery Minecraft 1.8 =) http://serweryminecraft.pl
09-06-2011 09:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Dominator Offline
Redaktor

Liczba postów: 64
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 13 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #8
RE: Czy nadaję się na newsmana/redaktora ?
(09-06-2011 09:49)Admin napisał(a):  mlody dobrze pisze napisales 4 tematy i wydaje Ci sie ze zaslugujesz na range? ten temat to kpina lub prowokacja.

Ojej, spokojnie - co taki bulwers ? Możesz napisać abym bardziej się postarał i już ...
(09-05-2011 20:49)Kuban12 napisał(a):  A co jako zwykły gracz nie jesteś traktowany z szacunkiem? Wyzywają cię, przezywają? Możesz to zgłosić adminowi lub modowi. To że będziesz miał rangę Newsman czy coś takiego, nie da ci szacunku czy jakiś ogromnych przywilejów. Człowiek okazuje szacunek drugiemu nie przez stanowisko, tylko przez to jaki jesteś. Teraz wyszło, że newsy piszesz, tylko dlatego że chcesz tą range. Mam nadzieję, że się myle co do tego ostatniego, bo raczej taki nie jesteś ale po tym temacie i jednym postem w nim, można tak wywnioskować.

Nie siedzisz długo na forum, masz dopiero 50 postów, a samej reputacji 8 (fakt, reputację niektórzy dają za byle gówno ale ona też coś oznacza). Jesteś trochę za wcześnie na forum, a 3 czy 4 tematy nie dadzą ci takiej.

Jestem tak samo jak Mlody, jeśli będziesz się bardziej starał, okażesz cierpliwości, napiszesz więcej nowości z świata MC to też będę za.

Myślę, że nie uraziłem cię tym postem, szczególnie pierwszym odnośnikiem, napisałem to co myślę ale fakt, brakuje ludzi na forum, którzy "ogarniają", jest ich niewiele, a dobrze, że ktoś takie jak ty je urozmaica Smile

Na forum zarejestrowałem się od początku jego istnienia, zrobiłem przerwę i teraz wracam do roboty ;-)

Postaram się, postaram ;-)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-06-2011 17:12 przez Dominator.)
09-06-2011 17:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Roocer Offline
Strażnik Teksasu
****

Liczba postów: 1,555
Dołączył: Nov 2011
Reputacja: 171 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #9
Czy nadaję się na newsmana/redaktora ?
Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.
03-28-2012 18:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS