Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
N1.CraftBoard.PL - problemy, pomysły
Autor Wiadomość
HeliumBanane Offline
Świeżak

Liczba postów: 7
Dołączył: Aug 2018
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #1
N1.CraftBoard.PL - problemy, pomysły
Witam, chciałbym przedstawić administracji kilka błędów do poprawki oraz pomysłów.
Mianowicie:
-Na /warp kopalnia na dolnej części nie ma tabliczek z kwarcem/rudą kwarcu
- Na /warp free po lewej jak i po prawej stronie brakuje itemów w frame
- Po założeniu gildi przez vipa (Nwm czy na randze gracz tak jest) nie pokazuje się prefix gildi.
- Można by było przerobic troche ten plugin z czyszczeniem, ponieważ jest on sprawcą kradzieży boskich itemów.
-Nowy gracz, który wchodzi na serwer posiada do dyspozycji tylko komende /kit tools. Więc jak niby to ma zachęcać nowego gracza do pozostania na serwerze, jak dostaje do dyspozycji słaby ekwipunek na start.
-Npc się bugują i cały czas pokazują się na tabie.
-Przydałaby się mocna reklama serwera ze strony Szybkiego, skąd nowy gracz ma się dowiedzieć o serwerze? ze starych filmów banana?

Wiem i tak, że administracja oleje moje pomysły i ma je głęboko w d.... bo teraz minefox mineserwer jest górą, ale gdyby tak zadbać o ten craftboard możliwe grałoby tu od 30 do 50 osób.
Pozdrawiam i przepraszam za błędy xd.
12-30-2018 14:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
MalyKox Offline
(Doświadczony)
**

Liczba postów: 312
Dołączył: May 2014
Reputacja: 182 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #2
RE: N1.CraftBoard.PL - problemy, pomysły
- Co do tego pomysłu z tym żeby clearlag nie czyścił poszczególnych itemów, to ma to sens, ale czy jest to możliwe do zrobienia?
- Z tą reklamą, żeby ją zrobił Banan, to jestem za. Reklama na jego kanale, to chyba najlepsze miejsce, gdzie powinna się znaleźć i jakoś to by mogło wpłynąć pozytywnie na frekwencję graczy.
- Owszem, mserwer i mfox górują, bo są bardzo rozwinięte i posiadają wiele trybów. Na cboard jest survival, sg (które nie działa na s1), parkour i tyle. Po prostu klasyczny serwer bez żadnych dodatków jak na tamte czasy, w których był tworzony. Graczom znudziło się "skakanie" po innych serwerach, na których na każdym jest inny tryb. Wolą mieć wszystko pod ręką na jednym głównym serwerze, gdzie jest praktycznie wszystko, stąd ta przewaga mserwer i mfox. Kwestia też wersji, jako iż na n1 jest odpowiednia jak na te czasy, to na s1 jest chyba najbardziej podatna na cheaterow, stąd tym bardziej brak chęci gry dla nowych graczy.
Przykład: Wbije sobie jakiś nowy gracz, ogarnie sobie diax zbrojkę, a zaraz przyjdzie do niego taki z cheatami, bez zbroi z kamiennym mieczem i go załatwi z 6 kratek. Żałosne, ale taka prawda...
Czasy świetności tych serwerów przeminęły i najwyższy czas się z tym pogodzić, chociaż jest ciężko, bo sam wiem to po sobie, że łatwo nie jest... :/
Miejmy nadzieję, że Banan zrobi coś co dałoby drugie życie tym serwerom.
- Moja propozycja jest taka, żeby zrobić nową edycję, nagrać reklamę (może to zrobić gracz albo sam Banan i niech ten filmik znajdzie się na kanale Banana). Chyba jedno z lepszych rozwiązań na obecną chwilę.

PS: Trzeba również przyznać, że Warz ładnie odżyło wraz z nową edycją, gracze chętnie wbijają ponownie i także nowi również się pojawiają. Więc zmiana na wielki plus Big Grin

Pozdrawiam.

12-30-2018 15:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Agent007 Offline
Super Moderator
Global Mod

Liczba postów: 1,230
Dołączył: Aug 2016
Reputacja: 235 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #3
RE: N1.CraftBoard.PL - problemy, pomysły
[quote='HeliumBanane' pid='74939' dateline='1546175817']
Witam, chciałbym przedstawić administracji kilka błędów do poprawki oraz pomysłów.
Mianowicie:
-Na /warp kopalnia na dolnej części nie ma tabliczek z kwarcem/rudą kwarcu
- Na /warp free po lewej jak i po prawej stronie brakuje itemów w frame


1. Tabliczki te są jako promocja i są tylko na górze. Można się przejść daleko nie ma
2. Dodane
Temat podeślę adminowi

Admin Warz.pl copaface2
Pomocnik BestRPG.pl copaface2
MODERATOR forum: craftserver.pl , craftboard.pl
Oceny: MalyKox (+2)
12-31-2018 11:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Admin Offline
Administrator
Administrators

Liczba postów: 1,791
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 760 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #4
RE: N1.CraftBoard.PL - problemy, pomysły
Reklamy zadnej na pewno robic nie bede i generalnie predzej ten serwer bedzie zamkniety niz cokolwiek drastycznie na nim zmieniane. Informowałem już że jest to dziura finansowa w którą od dawien dawna inwestujemy i dokładamy do serwera, vipy ani $ się tutaj nie sprzedają i zainteresowanie nimi jest bardzo niskie (przez pół roku 4-5 sprzedanych kont vip) jeśli w styczniu nic się nie zmieni to serwer zostanie zamknięty. Po tym czasie ocenie czy dalsze utrzymanie oraz zmiany/updaty mają sens czy to strata czasu którą lepiej zainwestować w serwery które cieszą się większym zainteresowaniem.

Warz ożyło jednak było tam zainwestowane pare tygodni pracy, na n1 takiego czasu nie poświęcimy szczególnie że to studia finansowa bez dna (w przeciwienstwie do napomnianego warz które chociaż trochę utrzymywało się nawet gdy graczy na nim specjalnie nie było).

Subuj Wink https://www.youtube.com/user/CraftBoardPL Heart

Serwery Minecraft 1.8 =) http://serweryminecraft.pl
01-05-2019 09:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
MalyKox Offline
(Doświadczony)
**

Liczba postów: 312
Dołączył: May 2014
Reputacja: 182 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #5
RE: N1.CraftBoard.PL - problemy, pomysły
I teraz już wszystko jasne. Dzięki Banan za wyjaśnienie nam (graczom) sytuacji tego serwera i udzielenie informacji w jakiej sytuacji stoi ten serwer.
A więc... wkrótce najprawdopodobniej pozostaną 2 najbardziej wytrwałe - warz i s1.

01-05-2019 11:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
HeliumBanane Offline
Świeżak

Liczba postów: 7
Dołączył: Aug 2018
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #6
RE: N1.CraftBoard.PL - problemy, pomysły
https://zapodaj.net/173d7a2b60df3.png.html Godz 15:41
Od godziny 13 do 15 bylo od 1 do 4 graczy
Serwer do zamknięcia nic się nie zmieni już..
01-05-2019 15:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Admin Offline
Administrator
Administrators

Liczba postów: 1,791
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 760 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #7
RE: N1.CraftBoard.PL - problemy, pomysły
(01-05-2019 15:42)HeliumBanane napisał(a):  https://zapodaj.net/173d7a2b60df3.png.html Godz 15:41
Od godziny 13 do 15 bylo od 1 do 4 graczy
Serwer do zamknięcia nic się nie zmieni już..

Ty tam masz najmniej do powiedzenia, bo to ile graczy gra nie ma żadnego znaczenia, gdy przykładowy "Mirek" będzie go wspierał na tyle by się utrzymał to serwer będzie chociażby gdy mirek będzie grał samemu.


Pvp.craftserver który jest zamknięty od ponad pół roku możliwe że powróci gdyż kilka osób jest zainteresowanych opłaceniem serwera i regularnie deklaruje się że chętnie go płaci aby wciąż istniał.
Więc reaktywacja też jest możliwa choć to nic pewnego.

Subuj Wink https://www.youtube.com/user/CraftBoardPL Heart

Serwery Minecraft 1.8 =) http://serweryminecraft.pl
01-07-2019 07:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Bank_XD Offline
Nowicjusz
*

Liczba postów: 12
Dołączył: Sep 2017
Reputacja: 5 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #8
RE: N1.CraftBoard.PL - problemy, pomysły
To może jak nic sie nie zmieni na s1 zróbcie pożegnalny cobblestone za 1 mln i tak już nic nie stracicie a bedzie fajna gra przez np 2 tyg
pozdrawiam Bank_XD

(01-12-2019 13:20)Bank_XD napisał(a):  To może jak nic sie nie zmieni na s1 zróbcie pożegnalny cobblestone za 1 mln i tak już nic nie stracicie a bedzie fajna gra przez np 2 tyg
pozdrawiam Bank_XD

N1*
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-12-2019 13:21 przez Bank_XD.)
01-12-2019 13:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
MalyKox Offline
(Doświadczony)
**

Liczba postów: 312
Dołączył: May 2014
Reputacja: 182 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #9
RE: N1.CraftBoard.PL - problemy, pomysły
Nie lepiej było po prostu zedytować post, a nie cytować samego siebie i dopisywać poprawkę? XD

Btw. Jestem za, chociaż na tydzień byłoby dobrą sprawą takie coś zrobić.

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-12-2019 18:01 przez MalyKox.)
01-12-2019 18:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
DarkeLord Offline
Error!
*

Liczba postów: 81
Dołączył: Aug 2015
Reputacja: 17 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #10
RE: N1.CraftBoard.PL - problemy, pomysły
Nie po to kupuję teraz ludziom vipy, żeby serwa zamknęli. NIE.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-12-2019 19:14 przez DarkeLord.)
01-12-2019 19:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Wątek zamknięty 


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS