Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rekrutacja Moderatora! Zgłoś się !
Autor Wiadomość
danny Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 15
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #11
RE: Rekrutacja Moderatora! Zgłoś się !
Nick w grze: xdboy
Wiek: 13lat (mutacja, wreszcie xddd)
Co chciałbyś zmienić: "Po co zmieniać coś, co jest doskonałe?". A tak szczerze, ograniczenie analfabetyzmu, brak szacunku dla ortografii, zbędnych wulgaryzmów, cheatów typu enchantment Hack, Exp Hack, X-Ray, Fly-Hack, GodMode-Hack.
Dlaczego Ty? Opanowanie podstawowych pluginów, takich jak World Edit, World Guard, wiele innych, dużo by wymieniać.
Jak długo grasz w minecrafta? Od Alphy 1.01.1, stare dobre czasy. =)
Jak długo grasz na naszym serwie? Po-porzedniej mapie, Kalis zresztą wie o jaką chodzi... Tam gdzie miałem premium. ;>>>
Na czym się znasz (W MINECRAFCIE): Plugin World Edit/Guard(i wiele innych), redstone, dawanie cuboidów, podstawowe komendy, ustawianie Permisson(dobre zaczynam ogarniać).


Zresztą, była chwila, kiedy zadziałałem na szkodę serwera, wyrażam PEŁNĄ skruchę, byłem zdenerwowany włamem(tak, to był włam) na moje konto, przez co utraciłem premium i dostałem bana. Mogłem zmieniać hasło od czasu do czasu. Przepraszam głównie Kalisa i Olę(Olennnka), której chyba najbardziej szkodziłem, nie zapominając o Bananie, któremu narobiłem kłopotów przez tą całą sytuację...


Na koniec chciałbym dodać, iż poprzednie podania, w których były pisane "Bo lubię ten serwer", "Chciałbym zwiększyć las", "Zrobić nową kopalnię", są bezsensowne, a dla mnie więcej niż żałosne. Koledzy, to naprawdę nie jest śmieszne. =))

Na sam koniec,
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-04-2011 20:46 przez danny.)
12-04-2011 20:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Roocer Offline
Strażnik Teksasu
****

Liczba postów: 1,555
Dołączył: Nov 2011
Reputacja: 171 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #12
RE: Rekrutacja Moderatora! Zgłoś się !
Nick w grze: Roocer
Wiek: 14
Co chciałbyś zmienić: W sensie mechanicznym nic. Ale w sensie budowlanym, dodał bym parę budowli, np: Strzelnice, kręgielnie, basen itp. rzeczy rozrywkowe Smile .
Dlaczego Ty? Mam poczucie humoru, więc większość graczy mnie polubi (tak sądzę) a wiadomo, że z miłym moderatorem lepiej się gra Tongue . Szybko nawiązuje znajomości. Wiem jak się zachować i jak poprawnie pisać po polsku. Jestem graczem, więc wiec co dla gracza dobre i będę starał się mu to zapewnić. Będę takim moderatorem, jakim gracz sobie wymarzy.
Jak długo grasz w Minecrafta? Od wersji 1.4 (z małą przerwą)
Jak długo grasz na naszym serwie? Od wersji 1.8
Na czym się znasz (W MINECRAFCIE): Na craftowaniu, na bramkach redstone i ogólnie o redstonie, cuboid i budowanie. Łatwo się uczę nowych rzeczy. Nie będę ukrywał, uczyć się nie lubię, chociaż czasami muszę.


(12-04-2011 10:53)Krojas12 napisał(a):  chrupek12
15 lat
chciałbym budowac super rzeczy
Ja ? Bo na moich światach ładnie buduje
hmmm chyba rok
Znam MINECRAFTA odkąd miałem 5 lat Big Grin i znam prawie wszystko ;D
Krojas12, ciekawe jak to możliwe że grasz w Minecrafta 10lat, jak pierwsza wersja gry wyszła w 2009 roku.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-07-2011 23:20 przez Roocer.)
12-04-2011 23:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
kamil0202 Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 23
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 1 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #13
RE: Rekrutacja Moderatora! Zgłoś się !
Witam.
Nick w grze kamilek555
Wiek 14 lat
Co chciałbym zmienic: Chciałbym zmienic zeby gracze nie czekali długo na cuboida
Dlaczego ja: Lubie dawać coś innym np cuboidaSmile
Jak dlugo gram w Minecrafta 2 lata
jak dlugo gram na naszym serwerze gram juz z rok rok i pól
Na czym znam sie w Minecrafcie umiem dawac dzialki długo grałem bez modow nie daje itemow
12-05-2011 18:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
conrado Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 3
Dołączył: Nov 2011
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #14
RE: Rekrutacja Moderatora! Zgłoś się !
Nick w grze: conrado
Wiek: 18
Co chciałbyś zmienić: Przede wszystkim Architekturę miasta i budowli się w nim znajdujących
Dlaczego Ty? Mogę być pomocny, aczkolwiek mam pare pomysłów które można wdrożyć
Jak długo grasz w minecrafta? Szczerze, coś koło miesiąca, Poznaję go coraz bardziej i bardzie, Przyswajam wiedzę na jego temat.
Jak długo grasz na naszym serwie? Od powstania nowej mapy
Na czym się znasz (W MINECRAFCIE): Budowla itp. Komendy są mi obce

+ Posiadam Konto VIP
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-06-2011 18:32 przez conrado.)
12-06-2011 18:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Alvarusss Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 17
Dołączył: Oct 2011
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #15
RE: Rekrutacja Moderatora! Zgłoś się !
Nick w grze: Alvarusss
Wiek: 17
Co chciałbyś zmienić: Ciężko mówić o zmianach, nie mając odpowiedniej do jakichkolwiek zmian funkcji. Najwięcej wiem o konfiguracji pluginów, pisaniu ich, przerabianiu na własne potrzeby, ale również chętnie będę pomagał w rzeczach które w nawet minimalny sposób mogłyby polepszyć jakość gry na serwerze.
Dlaczego Ty? Bo nie kto inny ! Mam doświadczenie o czym osoby do których kieruje podanie dobrze wiedzą.
Jak długo grasz w minecrafta? Ponad rok od wersji alpha 1.1_02
Jak długo grasz na naszym serwie? Od początku serwera z przerwą od końca wakacji do niedawna
Na czym się znasz (W MINECRAFCIE): Prawie wszystkim (mam drobne zaległości ale staram się je nadrobić).

(12-05-2011 18:23)kamil0202 napisał(a):  jak dlugo gram na naszym serwerze gram juz z rok rok i pól

Serwer powstał na przełomie maja i czerwca tego roku Wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-07-2011 21:53 przez Alvarusss.)
12-07-2011 20:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
szymer Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 10
Dołączył: Nov 2011
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #16
RE: Rekrutacja Moderatora! Zgłoś się !
Nick w grze: KacperXP
Wiek: 11
Co chciałbyś zmienć: po 1 zrobić metro i sklep a potem się zobaczy
Dlaczego Ty: Poniewaz Bardzo lubie wasz serv jestem pomocny
Jak Długo Grasz w minecrafta: 1 rok ale szybko sie ucze ;D
Jak długo Grasz na naszym servie: nw 5 miesiecy ale juz duzo umiem
Na czym się znasz (W MINECRAFCIE): Przedywszyskim umiem robic ruzne itemki wgrywac mody .
12-08-2011 23:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Kamil99 Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 14
Dołączył: Sep 2011
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #17
RE: Rekrutacja Moderatora! Zgłoś się !
Nick w grze:Kamil99
Wiek:12 prawie 13 lat
W minecrafta gram rok,a na servie 6 miesięcy więc wiem wszystko
Chciałbym wybudować więcej działek na głównym mieście.Zauwarzyłem,że niestety niektórzy nowi gracze rezygnują z grania na naszym servieSad ,z powodu braku działek.Mógłbym zbudowac nowe warpy np. /warp piaskownica,/warp karaiby gdzie każda działka miała by dostęp do morza i plaży,powiększył bym /warp las i zrobił bym /warp las2 oczywiście opiekował bym sie nimi, nowy /warp kopalnia,przy dostawaniu działki możliwośc dostania najpotrzebniejszych itemów,na każdej działce posadzone jedno drzewo i nieskończone źródełko wody,w czasie świąt nowy warp o nazwie /warp skarbnica gdzie będą znajdowały się prezenty(od dirtu do diaxówWink ), taki warp gdzie będzie można zabić zwierzątka,nowy /warp polauprawne gdzie będzie znajdowały się pola,na których będzie rosła pszenica,nagrody np.za pomoc innemu graczowi,nowy /warp arena (dla wszystkich graczy),/warp sklep.
Dlaczego ja??? hmm trudne pytanie,ale odpowiem.Jestem odpowiedzialnym graczem w MC na servie jestem codziennie i jestem gotowy na każde wyzwanie.
W minecrafcie fascynują mnie wielkie budowle i wiele takich wybudowałem na singlu
,dlatego uważam,że jestem dobry w budowaniu takich żeczy.




Pozdrawiam
Kamil99
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-09-2011 14:19 przez Kamil99.)
12-09-2011 14:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
[Vip]KalisPro Offline
VIP
VIP

Liczba postów: 2,107
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 440 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #18
RE: Rekrutacja Moderatora! Zgłoś się !
Na nowego moderatora został wybrany *Alvarusss* Dziękujemy wszystkim uczestnika

[Obrazek: esiObC2.gif]
[Obrazek: c5a0d78f0000ed0e.png]
12-09-2011 18:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Roocer Offline
Strażnik Teksasu
****

Liczba postów: 1,555
Dołączył: Nov 2011
Reputacja: 171 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #19
Rekrutacja Moderatora! Zgłoś się !
Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.
03-28-2012 18:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS