Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 7 Głosów - 4.29 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak kupic swoja pierwsza dzialke!
Autor Wiadomość
Kuban12 Offline
Premium

Liczba postów: 244
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 48 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #1
Jak kupic swoja pierwsza dzialke!
Witam! Postanowiłem poświecić trochę czasu pewnemu problemu. Otóż, wiele osób ma problem z zakupem swojej pierwszej działki. W tym poradniku postaram się wyjaśnić co i jak. Skoro to czytasz to pewnie jesteś zarejestrowany, jeśli nie to zrób to koniecznie. Przyjmijmy, jednak że jesteś zarejestrowany.

Aby kupić swoją pierwszą działkę musisz uzbierać CraftGold'y (w skrócie CG), a dokładnie 10. Aby zacząć zbierać CG musisz udać się do Videoteki, która znajduje się nad ChatBoxem. Jeśli nie możesz znaleźć kliknij w ten odnośnik, do pierwszego filmu: http://craftboard.pl/cg1.html Screen:

[Obrazek: beztytuulmp.png]

Jak już wejdziesz do Videoteki, to pojawi ci się film, to właśnie dzięki temu zdobędziemy upragnione CG. No więc oglądamy pierwszy film. Po zakończeniu odtwarzania, odczekaj ok. 10 sekund przed włączeniem drugiego, tak dla pewności, żebyś uzbierał za pierwszy razem 10CG. 1 CG możesz otrzymać jeden raz każdego dnia za obejrzenie filmu! Czyli dziennie możesz zdobyć 10CG.

Tak wygląda Videoteka (miniaturka, ponieważ obraz jest duży i niezbyt znaczący):

[Obrazek: beztytuuazp.th.png]

Dobra, załóżmy że mamy te 10CG, a... prawie bym zapomniał... Pewnie czytacie (o ile czytacie ^^) i sobie myślicie wszystko pięknie, fajnie tylko gdzie do cholery zobaczyć ile mam tych CG. No właśnie. Są dwie możliwości (z tego co mi wiadomo).

1. Obok naszego postu, pod nazwą użytkownika, dokładnie pod naszą reputacją. Można zobaczyć na screenie:

[Obrazek: beztytuujdn.png]

2. W "Shop" sklepie, któremu poświecę dalszą część poradnika. Ale teraz nie o tym, więc CG można zobaczyć w sklepie w prawym dolnym rogu. Screen:

[Obrazek: beztytuu1oe.png]

No dobra teraz wiecie już ile macie CG, już wiecie jak zdobywać CG, no i już macie to 10CG. No to zaczynamy. Wchodzimy w zakładkę SHOP, można się nią dostać z VideoTeka (na górze macie zdjęcie z Videoteki, nad filmem znajduje się odnośnik do Sklepu), drugą możliwością, jest wejście przez banner nad ChatBoxem, który znajduje się koło banneru "VideoTeka" (na górze macie zdjęcie). Jeśli nie możecie znaleźć łapcie odnośnik: http://craftboard.pl/shop/

Jesteśmy w Shop, teraz szukamy oferty pt. "Podstawowa-działka", znajduje się ona w drugim rzędzie. Klikamy w zamawiaj. Screen:

[Obrazek: beztytuu1nf.png]

Pojawi się nam ekran zamówienia, wpisujemy swoje dane, czyli:
a) Nasz nick w Minecrafcie
b) Nasz nick na forum

Postarajcie się nie zrobić tu błędu i zwracajcie uwagę na duże litery w swoich nickach. Screena nie będe wstawiał bo jest tam wszystko wyjaśnione. Jeśli wpiszesz wszystkie dane, kliknij w Zamów. Cieszymy się naszą pierwszą działką.

Pozostaje nam teraz wejście na serwer i czekanie aż zjawi się administrator i przydzieli nam cuba. Powodzenia!

PS: Prosiłbym o przyklejenie, wiele osób na serwerze, jak i forum ma problem z zdobyciem CraftGold. Wydaje mi się, że ten poradnik im chociaż wskaże drogę.
Oceny: Helicopter (+1), hubertzak12 (+1)
07-21-2011 21:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
luki98125 Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 13
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 1 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #2
RE: Jak kupic swoja pierwsza dzialke!
DziękiBig Grin przydało sie
07-25-2011 21:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
kubaczek Offline
Nowicjusz
*

Liczba postów: 22
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 1 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #3
RE: Jak kupic swoja pierwsza dzialke!
Przydatny poradnik. Reput poleciał.
07-30-2011 16:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
97hubert Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 22
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 2 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #4
RE: Jak kupic swoja pierwsza dzialke!
przydatny poradnik Wink
Oceny: hubertzak12 (+1)
07-31-2011 17:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
RobertWilk12 Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 1
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 2 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #5
RE: Jak kupic swoja pierwsza dzialke!
super poradnik
Oceny: hubertzak12 (+1)
07-31-2011 19:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
xdboy Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 4
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 4 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #6
RE: Jak kupic swoja pierwsza dzialke!
naprawde dobry poradnik
Oceny: hubertzak12 (+1)
08-02-2011 20:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Wątek zamknięty 


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS