Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skarga na anonima
Autor Wiadomość
Kostucha Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 29
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 3 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #1
Skarga na anonima
Skarga: na gracza - Nieznany administartor
Powód: kradzież
Screenshoot: http://imageshack.us/g/268/20110723150607.png/

Otóż cuba tam nie ma, ale były zabezpieczone skrzynie.

W środku było mniej więcej to:

- 3 stacki iron
- 2 stacki golda
- 56 diamentów
- 4 stacki red stona
- 40 desek
- 9 slime balli
- 2 stacki lapis lazuli BLOCK
- 3 blocki glow stone
Jeśli można to proszę o interwencję...
07-23-2011 14:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Bartek Offline
MajnKraft Pr0 Gejmer.
***

Liczba postów: 142
Dołączył: Apr 2011
Post: #2
RE: Skarga na anonima
Po 1. To wcale nie musiał byc admin. LWC mogło nawalic i usunac wszystkie private'y. W moim zamku równiez doszło do kradzieży.
Po 2. Premium nie mają praw do otwierania zabezpieczonych skrzynek, więc nie wiem czemu akurat mnie osądzasz.
07-23-2011 14:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Markos Offline
Po prostu Markos

Liczba postów: 151
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 23 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #3
RE: Skarga na anonima
Hmmmm... A tą tabliczke to ten anonim zrobił tak? Jeśli tak to /cinfo i ppm na tabliczke.
07-23-2011 14:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Kostucha Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 29
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 3 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #4
RE: Skarga na anonima
Bartek ja cb nie osądzam.

Poprosiłem, żebyś tu napisał, bo nie mam SSów z momentu kiedy all było, a ty to widziałeś. Jesteś świadkiem Big Grin
07-23-2011 15:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Kuban12 Offline
Premium

Liczba postów: 244
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 48 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #5
RE: Skarga na anonima
(07-23-2011 14:35)Bartek napisał(a):  Po 1. To wcale nie musiał byc admin. LWC mogło nawalic i usunac wszystkie private'y. W moim zamku równiez doszło do kradzieży.
Po 2. Premium nie mają praw do otwierania zabezpieczonych skrzynek, więc nie wiem czemu akurat mnie osądzasz.

A czy gdzieś on napisał, że osądza ciebie? Ma po prostu podejrzenia co do graczy premium, administratorów i pewnie modów. Wyjaśnię ci wszystko dlaczego nie zrobił to żadna osoba z tych podgrup w 90%

1. Premium mogą tworzyć sobie itemki i nie mają możliwości otwierania skrzynek więc w 99% to nikt z tej grupy
2. Mod też sobie tworzy itemki, zresztą jak coś robi to jest to związane z projektem, znam jednego moda o nicku slaviox z tego co wiem, to on nawet nie wie gdzie ty mieszkasz, bo teraz zajmuje się budową czegoś czego nie powiem, więc z tej grupy na 100% nikt tego nie zrobił
3. Administratorzy... no tak mam 3, Alviego, Banana i Skolssa. Więc tak, znam ich trochę, raczej by tego nie zrobili, bo po co? Zresztą nie mają czasu na takie pierdoły jak okradanie kogoś, bo po pierwsze źle to wyjdzie serwerowi na reputacji, a po drugie itemki sobie stworzyć mogą sami.

Tak jak wspominał Bartek mogło coś pójść nie tak z pluginem lub po po prostu była cofka. Dlaczego dałem, że premium na 99% nie? Bo są tacy gracze premium, którzy nie zasługują na ten tytuł mimo zapłaty za tą usługę i mogliby to zrobić i nikogo nie oskarżam, podejrzewam. Temat do zamknięcia.
07-23-2011 19:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Bartek Offline
MajnKraft Pr0 Gejmer.
***

Liczba postów: 142
Dołączył: Apr 2011
Post: #6
RE: Skarga na anonima
Sorki, może źle to zrozumiałem ;]. Jak mówiłem. Fail pluginu LWC, albo jednak tego nie zabezpieczyles.


P.S. Ja tam byłem ? ;o Watpie

Edit // Szybka akcja i mamy sprawce ;]

Permo cię okradł:
http://screenshooter.net/2738686/jkewkxp
http://screenshooter.net/2738686/richykl
Co z tym zrobią admini, pozostawiam tylko im ;]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-23-2011 20:07 przez Bartek.)
07-23-2011 20:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Admin Offline
Administrator
Administrators

Liczba postów: 1,791
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 760 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #7
RE: Skarga na anonima
Nic nie zrobisz lwc ma to do siebie ze ktos moze zabezpieczyc skrzynie. Mogl to zrobic kazdy, a administracja sporadycznie chodzi po chatach bo przewaznie nie ma na to czasu.

Subuj Wink https://www.youtube.com/user/CraftBoardPL Heart

Serwery Minecraft 1.8 =) http://serweryminecraft.pl
07-23-2011 20:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Bartek Offline
MajnKraft Pr0 Gejmer.
***

Liczba postów: 142
Dołączył: Apr 2011
Post: #8
RE: Skarga na anonima
Admin, Zobacz troszke wyzej do mojego posta. Znalezlismy sprawce po ./cinfo ;]
07-23-2011 20:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Alvi
Unregistered

 
Post: #9
RE: Skarga na anonima
Nie miał cuboida, griefing po za miastami jest dozwolony. Zamykam.
07-24-2011 09:16
Subskrybuj CraftBoardPL:
Roocer Offline
Strażnik Teksasu
****

Liczba postów: 1,555
Dołączył: Nov 2011
Reputacja: 171 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #10
Skarga na anonima
Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.
07-14-2012 02:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS