Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nuxter na /vanischu deda innych
Autor Wiadomość
ARKADIUSZ64 Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 2
Dołączył: Sep 2014
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #1
nuxter na /vanischu deda innych
Dziś gdy klepałem się z MRlordsem w połowie walki wbił nuxter i zajebał mnie na vanischu i mrlorda nie oddal mi itów bo chce być koxem {na /v}
ale on upiera się ze nie może bić na /v ale jednak może mrlord potwierdzi nie widzieliśmy go i jeszcze 1 nuxter ma aure widać mówi ze to strefa nuxter strefa plecami naucz mnie koxie mówi ze każdemu odda ity jak będzie miał junior moda ma z 10 exów bo deda z zaskoczenia na /v
i tyle admini niech go sprawdza bo wkurwia każdego
i straszy banami przyznał się nawet ze ma huzuni ss będzie nuxter został tylko po to policjantem zeby sie klepać i straszyc jak ktos nie odda mu to ban itd. według mnie powinien mieć odebrana możliwość bicia na /v to tyle nuxter i jeszcze 1 cykasz się wyjść na pvp jak masz 20 bloga żal mi cie i tyle pozdrawiam Alana_us to jest policjant


Załączone pliki Miniatury
   
09-07-2014 15:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
McEggi Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 16
Dołączył: May 2014
Reputacja: 5 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #2
RE: nuxter na /vanischu deda innych
Oj boże boże boże, zabiłem cię 1 raz i ci nie oddałem itemów i ty mi grozisz banem itd. Co do ss, naprawdę myślisz że bym napisał że mam huzuni? Napisałeś: "Nuxter ma czity" A ja: "Arek mam huzuni" [Oczywiście na żarty]. Po drugie, nie strasze banami, nie wiem kiedy straszyłem, ale dobra, a i jeśli straszyłem to czemu nie zrobiłeś ss? A jeśli ktoś mnie dednie to również nie straszę. Na bana zasługujesz ty ponieważ ciąle mnie oczerniasz piszesz jakieś zmyślone żeczy, że sprzedaje gdzieś dirta za 100 tysięcy no i pomyśl czy ty masz dobrze w głowie. Jest jeden powód, który nakłonił cię to napisania tego wątku. Zabiłem cię i ci nie oddałem itemów, a ty od razu na /msg pisałeś: "Może się dogadamy czy mam pisać podanie". Następnie, powtarzam już milionowy raz, że nie mogę bić na /v, po prostu tepam się kompasem za wasze plecy i atakuję. Mógłbym tak pisać i pisać, ale nie nie zwracam na ciebie już uwagi, wiesz, jakbym zrobił ss twoich gróźb... Jesteś po prostu żałosny, straciłeś eq i od razu płaczesz i grozisz, a sam pisałeś: "To tylko gra". Mógłbyś również okazać trochę szacunku dla mnie, siedzę po 5-7 godzin, wyłapuję cziterów, a ty mnie jeszcze dobijasz, i piszesz jakieś niestworzone rzeczy. I owszem, "JEŚLI" dostanę awans, będę oddawał itemy [lecz chyba tobie mam tylko do oddania] bo nie będą mi wtedy potrzebne.

P.S
Jak nie chcę to nie muszę wychodzić żeby z tobą walczyć nawet jak mam błogo, przecież mam rangę i nie mogę cały czas siedzieć na pvp, + jeśli bym cię zabił to byś znowu płakał.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-07-2014 17:11 przez McEggi.)
09-07-2014 17:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
ARKADIUSZ64 Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 2
Dołączył: Sep 2014
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #3
RE: nuxter na /vanischu deda innych
ok niech się inni wypowiedzą na forum i nie tylko mnie dedłeś z 10 osób i skąd miałeś tyle błogo co ? dedłem cie z 5 razy dopiero potem sypaleś a poza ty lamisz na s4 i nwm czy jesteś tam mile spostrzegany każdy cie wyzywa i to nie prze zemnie zmień sie i daj spokuj graczom niech każdy na serwie napisze . nikt nie ma chetów już poza tym milej gry
09-07-2014 17:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Maagi Offline
FAN ANIME

Liczba postów: 115
Dołączył: Jun 2014
Reputacja: 20 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #4
RE: nuxter na /vanischu deda innych
Po 1: Nuxter nie tepa się na /v tylko ZAWSZE robi plecki kompasem. Jeśli masz słaby internet to nie zauważysz go odrazu.
Po 2: Nuxter napisał to ,,Mam huzuni" dla żartów.. (W tym dziwi mnie dlaczego uciąłeś ss , może dlatego że na boku wyświetlały Ci się opcję cheatów?)

Po 3: Nigdy nie powiedział oddaj mi bo ban..

Po 4: Według mnie Nuxter pełni swoją rolę BARDZO ALE TO BARDZO DOBRZE! Zawsze odpisuje jeśli jest aktywny potrafi uspokojić chat i w ogóle dawno nie było takiej osoby na s4..

Po 5: Nuxter ma w PvP tyle do powiedzenia ile my.. Uzbierał sobię ity ? Ma prawo walczyć , straci to jego problem..

Wg mnie powinneneś się ogarnąć Arek.. Bo te twoje multi są żałosne..
09-07-2014 17:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
ser1234 Offline
+ Legenda +
***

Liczba postów: 738
Dołączył: Jun 2013
Reputacja: 129 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #5
Odp: nuxter na /vanischu deda innych
Vanish sie buguje. To nie Nuxtera wina.
Nuxter nie ma cheatów. Sprawdzalem go wielokrotnie.
Lepiej nuxter, zebys nie chodzil na pvp Smile

Zapraszam do subskrypcji mojego kanału na YT: https://www.youtube.com/user/CBser1234
09-07-2014 17:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Wątek zamknięty 


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS