Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie na [POLICJE] Radmixx
Autor Wiadomość
Radmixx Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 2
Dołączył: Sep 2014
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #1
Podanie na [POLICJE] Radmixx
Czy posiadasz VIP: Niestety jeszcze nie ale jak będzie potrzebny to dajce znac i go zakupie bo mam taki zamiar.
Twój nick: Radmixx
Twoje imię: Mateusz
Twój wiek: 14lat
Jak długo grasz w Minecrafta? :około 3 lata
Jak długo grasz ogólnie na serwerach? : z 2 lata bedą
Jak długo grasz na naszych serwerach? : około 3 misiące obecnie na s1 ale gralem tez na wielu innych waszych serewerach nie tylko na wersje 1.5.2
Ile czasu możesz poświęcić na potrzeby serwera : 3-6 godzin a w weekendy dluzej troche
Jak lub co chciałbyś usprawnić na serwerze? : Chcialbym wyelminowac jak najwięcej cheaterów bo to jest chyba największy problem na s1, drugą rzeczą jaka chciałbym usprawnić to jest to co się dzieje na chcie bo już nie raz upominałem graczy ale nic nie mogę z tym zrobić.
Dlaczego uważasz, że to ty powinieneś zostać wybrany? : Dobrze dogaduje się z graczami, jestem dla nich mily i staram się ogarniać serwer jak nie ma nigogo z administracji . Upominam graczy którzy sa wulgarni itd.
Jakich pluginów znasz komendy [wypisz pluginy] :
To tak:
-Authme
-WorldQuard
-WorldEdit
-Eseentials
-Faction
-xAuth
-AZrank
-NCP
-TntRun
-PlotMe
-echopet
-1vs1
To wszystkie jakie przyszly mi do glowy (nie wiem czy dobrze je napisałem ) jak będzie potrzeba więcej to się doucze.
Czy pełniłeś kiedyś na innych serwerach jakieś funkcje[Nie wypisuj gdzie, nie bierz pod uwagę serwerów LAN/hamachi] :Tak
Czy posiadasz Mikrofon, TeamSpeak 3 lub Skype : Tak posiadam wszystkie wymienione.
Coś, co chciałbyś dodać od siebie:Myślę że moje podanie zostanie pozytywnie rozpatrzone . Pozdrawiam cala administracje i mag20000 który niedawno dostal admina na s1 !!! Big Grin
09-07-2014 15:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
mag20000 Offline
Były GlobalMod
****

Liczba postów: 1,146
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 310 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #2
RE: Podanie na [POLICJE] Radmixx
Zgłoś się do Mnie na TeamSpeak. ts.craftboard.pl
09-12-2014 15:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
mag20000 Offline
Były GlobalMod
****

Liczba postów: 1,146
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 310 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #3
Podanie na [POLICJE] Radmixx
PODANIE ODRZUCONE

-
[Obrazek: logo.png]

-=Moderacja=-


Akcja: Zamkniecie + przeniesienie wątku do Podań Odrzuconych.

Prawdopodobne przyczyny Odrzucenia podania
1. Brak VIP'a
2. Zbyt mała wiedza
3. Nie mieszczenia się w przedziale wiekowym
4. Niedostatecznie długi staż/zasługi na serwerze
5. Brak umiejętności czytania ze zrozumieniem!
-

Któryś z powyższych podpunktów jest przyczyna odrzucenia twojego podania
.
09-12-2014 19:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Wątek zamknięty 


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS