Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To ja Pawlo921 Włamanie
Autor Wiadomość
_FFG_ Offline
Banned

Liczba postów: 12
Dołączył: Jul 2014
Post: #1
To ja Pawlo921 Włamanie
Chciałbym odzyskac moje konto Pawlo921 moge podacy skype lub odpowiedzieć pytania dotyczace mnie niestety nie mam juz sms jak kupowalem vipa lecz mam pare swiadkow.





Włamywacz: Mrkupa33 (microsd i nie pamietam innych jego kont)

Współ włamywacz MrCooki (MrLords) huzuniowcy i nodusiarze .

I stracilem 30 excow dzialke i iles tam demow wloczni i toporow i kos i vipa Sad



a oni podaja sie za mnie

oraz mrkupa wszystkie excy z pawla przekazal sobie na swoje konta i porozdawal je nawet _EwkaXD_ ma exca mojego
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-14-2014 13:44 przez _FFG_.)
09-14-2014 13:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
julord Offline
Cheater

Liczba postów: 158
Dołączył: Jun 2014
Reputacja: 28 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #2
RE: To ja Pawlo921 Włamanie
Masz dowody że to akurat oni się włamali?
09-14-2014 21:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
_FFG_ Offline
Banned

Liczba postów: 12
Dołączył: Jul 2014
Post: #3
RE: To ja Pawlo921 Włamanie
Oni od dawna już tym grozili a po za tym byłem z nimi na skype i sie przynzali a po za tym mrkupa przelozyl moje 30 excow na jego konto zeby na pawlu bana nie dostac
09-15-2014 16:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Stalu Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 6
Dołączył: Sep 2014
Reputacja: 1 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #4
RE: To ja Pawlo921 Włamanie
Zróbcie coś z tym,włamali się jemu i icemanowi... Za niedługo wbija na konta adminow..
09-21-2014 18:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
McEggi Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 16
Dołączył: May 2014
Reputacja: 5 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #5
RE: To ja Pawlo921 Włamanie
Nie wieże trochę w to, iż twoje konto zostało skradzione, lecz zaczynam trochę podejrzewać że to prawda. Znam pawla już trochę czasu i od czasu "Niby skradzienia konta" gracz Pawlo921 całkowicie inaczej się zachowuje, całkiem inny charakter itd. Zakładam, że nie odzyskasz itemów, ale konto może... Najlepiej wbić na TS3 i powiedzieć/napisać chesterowi/kalisowi/bananowi lecz rzadko są aktywni, wiadome, mają dużo roboty, ale z czasem możesz ich złapać. Wiem że nie masz ts3 bo mówiłes ale wpisać w google download ts3 pobrać i ogarnąć go trochę to chyba nie jest wysiłek.

Pozdrawiam [Nuxter]
09-25-2014 16:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
koala212 Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 1
Dołączył: Nov 2014
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #6
RE: To ja Pawlo921 Włamanie
To było tak wróciłem o 17.15 sciałęm się zalogować a tu nagle złe hasło a wpisałem dobrze proszę coś z tym zrobić napisał koala212
11-20-2014 17:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS