Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kradzież Konta
Autor Wiadomość
danielkoxiks Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 7
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #1
Kradzież Konta
Witam otóż wczoraj o 23 cos skączyłem grać dzisiaj wbijam i pisze złe hasło sprawdzałem wszystko i moge podać 1 hasło jakie było oczywiście na PW serwer to
s5.serweryminecraft.pl
NICK: St0ProcentKilla

Bardzo prosze o unregister i o ity ponieważ moje hasło było łatwe a tam jest set demo i exc.

WYPOWIE SIE KTOŚ!? Wiem kto to może byc RenderX jakos tak bo wczoraj mi napisał czy chcem adma na jego serwie powiedzialem ze tak wbbilem zarejestrowalem sie na te samo haslo ale bylem głupi nie pomyslałem i mugł mi zabrac no kurwa.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-12-2014 11:24 przez danielkoxiks.)
10-12-2014 11:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
ReaderX Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 6
Dołączył: Oct 2014
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #2
RE: Kradzież Konta
Witam moj nick to ReaderX, wczoraj gralem jeszcze na moim koncie,i jakis gosciu pyta sie czy niechce Admina na jego serwie Ip to grom.owncraft czy jakos tak i rejestracja byla ja zawsze na kazdym serwie mam to samo haslo i musial sprawdzic tam i mi sie wlamal na tym serwie otoz to zniknelo mi 8 amuletow speeda,5 sily, 3 ochrony,i 4 swiatla,1 exc,demo i nwm jak, ale mam bana za 'cheaty' ktorych nie mam wczoraj gralem normalnie dzis juz nie moge na tym koncie. Domagam sie odzyskania konta i o zwrot moich itemow ...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-12-2014 12:08 przez ReaderX.)
10-12-2014 11:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
danielkoxiks Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 7
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #3
RE: Kradzież Konta
To ty kurwa sam mi podałeś te ip kretynie na tym nicku ReaderX wiec teraz kurwa nie kłam i oddaj seta albo kurwa wyjebane i na policje dzwonie myślisz ze jak zapłace z 300 zł to odpuszcze? Dzieciaku jebany
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-12-2014 11:55 przez danielkoxiks.)
10-12-2014 11:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
ReaderX Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 6
Dołączył: Oct 2014
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #4
RE: Kradzież Konta
Kurwa, mi zajebali amulety, demo set,exc i jeszcze mi kurwa bana zalatwili. Wlazlem na ten jebany serwer i co kurwa teraz nie mam nic. Zreszta tak jak ty i moj kolega. Jego też o chujali.
10-12-2014 16:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
danielkoxiks Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 7
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #5
RE: Kradzież Konta
O CZYM TY GADASZ?! Na swoim nicku proponowałeś mi wejście wgl na ten serwer i adma więc to ty KURWA IDIOTO
10-12-2014 16:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
ReaderX Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 6
Dołączył: Oct 2014
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #6
RE: Kradzież Konta
Prosze o unbana i o zwrot vip'a bo przez takich debili ktorzy Oszukuja ludzi takich jak ja,stoprocenskilla,XxProSelusXx POTEM NIE MAMY NIC !

Człowieku, ty nie rozumiesz, ze tez stracilem konto?! mialem vipa jeszcze przez jakies 3 tygodnie... Juz nie wspomne o moich itemach..

A po 2 ja serwera nie mam Smile zeby proponować to trzeba najpierw mieć serwer, nwm jak, ale sobie sprawdz kto jest administracja tego serwera.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-12-2014 16:54 przez ReaderX.)
10-12-2014 16:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
danielkoxiks Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 7
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #7
RE: Kradzież Konta
Kurwa To Po Chuj Pisałes Do Mnie "siema Chcesz Adma Na Moim Serwie?" Tepe Dziecko Jak Kurwa Niewiem Omg Kurwa Wiem Ze To Ty Tylko Tera Zgrywasz Jakiegos Debila Albo Oddasz Albo Wyjebane Mam Dzwonie Na Policje I Niebede Sie Bawic Wydalem 300 Zl Wiec Masz Przejebane.
10-12-2014 18:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
ReaderX Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 6
Dołączył: Oct 2014
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #8
RE: Kradzież Konta
Kurwa, nie rozumiesz, ze mi tez pisali? czy chce admina? wbilem zrobilem haslo takie jak mam na kazdym serwie. I teraz nie mam konta, a tez nie mniej na nie wydalem exc byl mojej wlasnosci vip 24,60, i teraz kurwa gowno nie mam nic, a administracja oczywiscie nie laskawa, zeby odpisac nam.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-12-2014 19:52 przez ReaderX.)
10-12-2014 19:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
danielkoxiks Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 7
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #9
RE: Kradzież Konta
Moze Administracja Sie Wypowie? ..
10-14-2014 13:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
ReaderX Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 6
Dołączył: Oct 2014
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #10
RE: Kradzież Konta
Też na to czekam domagam się zwrotu itemow i vipa
10-14-2014 16:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Wątek zamknięty 


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS