Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kilka pytań o PSP
Autor Wiadomość
Tomek Offline
Nowicjusz
*

Liczba postów: 51
Dołączył: May 2011
Reputacja: 3 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #1
Kilka pytań o PSP
Zamierzam sobie kupić PSP ale jako że jestem kompletnym noobem w tej kategorii proszę o odpowiedzi na poniższe pytania:

1. Czym się różnią wersje 1000, 2000 itp.(która najlepsza)?
2. Czemu wszyscy narzekają na PSP Go?
3. Co zrobić, żeby działały gry ściągnięte z neta (najlepiej krok po kroku)?
4. Gdzie lepiej kupić PSP, na Allegro czy w sklepie stacjonarnym?
5. Jeżeli w sklepie stacjonarnym, to w jakim jest najtaniej?

Za pomocne odpowiedzi dam plusa i ładnie podziękuję
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-21-2011 13:46 przez Tomek.)
05-21-2011 10:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Stachu Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 18
Dołączył: May 2011
Reputacja: 3 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #2
RE: Kilka pytań o PSP
Odpowiem tylko na 3 bo nie znam się aż tak dobrze, kolega ma i czasami gramy.
3. Przerobić (kosztuje chyba koło 40zł ale na necie nie pograsz)
4. Na Ceneo wpisz i Ci wyskoczy sortowane wg. ceny
5. Pewnie w sklepach Sony... ale mogę się mylić...
05-22-2011 12:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
matrixpawel Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 16
Dołączył: May 2011
Reputacja: 3 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #3
RE: Kilka pytań o PSP
Miałem PSP 3000 więc odpowiadam ...
1. Na twoim miejscu kupiłbym wersje 3000 ,ponieważ jest to jeden z najnowszych wersji ( oprócz GO) i ma wejście na UMD ( wersja GO nie ma więc gry kupuje sie przez PSN czyli musisz mieć konto bankowe lub podawać nr karty kredytowej )
2. Patrzy ptk. 1
3. Wejdz na strone pspolad.pl wszystko masz wyjaśnione.
4. ja kupilem w Mediamarkt za 550zł nowe
Oceny: PolskiSmok (+1)
05-22-2011 13:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Tomek Offline
Nowicjusz
*

Liczba postów: 51
Dołączył: May 2011
Reputacja: 3 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #4
RE: Kilka pytań o PSP
(05-22-2011 13:42)matrixpawel napisał(a):  Miałem PSP 3000 więc odpowiadam ...
1. Na twoim miejscu kupiłbym wersje 3000 ,ponieważ jest to jeden z najnowszych wersji ( oprócz GO) i ma wejście na UMD ( wersja GO nie ma więc gry kupuje sie przez PSN czyli musisz mieć konto bankowe lub podawać nr karty kredytowej )
2. Patrzy ptk. 1
3. Wejdz na strone pspolad.pl wszystko masz wyjaśnione.
4. ja kupilem w Mediamarkt za 550zł nowe

mam konto bankowe wiec kupowanie gier przez psn to nie problem. czy jest jeszcze inna wada psp go?
05-22-2011 13:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Stachu Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 18
Dołączył: May 2011
Reputacja: 3 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #5
RE: Kilka pytań o PSP
Wydaje mi się, że taka: Kupujesz grę przez PSN i musisz ją jeszcze ściągnąć... Jeżeli masz megasuperszybkiinternet to nie ma różnicy, ale PSP Go nie przerobisz bo później orginalnych gier nie pobierzesz - zablokują Ci dostęp do PSN.
Oceny: PolskiSmok (+1)
05-22-2011 20:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Tomek Offline
Nowicjusz
*

Liczba postów: 51
Dołączył: May 2011
Reputacja: 3 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #6
RE: Kilka pytań o PSP
ok dzięki
05-22-2011 20:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Halas Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 11
Dołączył: May 2011
Reputacja: 2 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #7
RE: Kilka pytań o PSP
Lepiej kup sobie 3dsa albo poczekaj na NGP
05-30-2011 20:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Tomek Offline
Nowicjusz
*

Liczba postów: 51
Dołączył: May 2011
Reputacja: 3 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #8
RE: Kilka pytań o PSP
(05-30-2011 20:13)Halas napisał(a):  Lepiej kup sobie 3dsa albo poczekaj na NGP


3dsa nie chce bo, owszem, mialem DSi i gry byly zajebiste ale gry na 3DS to po prostu odgrzewane kotlety - te same gry ale w 3d
05-30-2011 21:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Koncikos Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 11
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 2 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #9
RE: Kilka pytań o PSP
1. Najlepsza 3000 bo najnowsza ale to zależy czy chcesz piracic czy grać na orginałkach
2. Bo gry trzeba kupować za pomocą takich kart.
3. Musisz przerobić te PSP lecz musi posiadać właściwe oprogramowanie.
4. Lepiej w sklepie.
5. Różnie ceny się wachają.
Oceny: PolskiSmok (+1)
06-03-2011 20:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Skzyp Offline
Your system's Root.

Liczba postów: 86
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 27 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #10
RE: Kilka pytań o PSP
1. Czym się różnią wersje 1000, 2000 itp.(która najlepsza)? = Wersje te różnią się prędkością procesora, ilością RAMu i trudnością obejścia zabezpieczeń. Polecam 2000, ponieważ można ją łatwo przerobić, a nie zamula. Wersji 3000 do dziś nie można przerobić.
2. Czemu wszyscy narzekają na PSP Go? = Ponieważ wersja GO ma tylko pamięć wewnętrzną, niepotrzebne pierdoły jak Bluetooth, kiepskiego pada "wysuwanego" i możliwość grania w gry tylko kupione na PSN
3. Co zrobić, żeby działały gry ściągnięte z neta (najlepiej krok po kroku)? = Wymagane jest przeflashowanie konsoli na softa M33 lub Prometheus. Można to wykonać tylko na konsoli przerobionej metodą Pandora. Potem ściągasz sobie pliczki ISO lub CSO z grą i umieszczasz na karcie pamięci w folderze ISO
4. Gdzie lepiej kupić PSP, na Allegro czy w sklepie stacjonarnym? = Najlepiej kupić na Allegro, u dobrego sprzedawcy z wieloma gwiazdkami, w zaufanym sklepie, jakimś im "na lewo". Nigdy nie w Sony Center. Znam kolesia, który się pytał w sklepie Sony ile będzie kosztowała przeróbka. Wink
5. Jeżeli w sklepie stacjonarnym, to w jakim jest najtaniej? = U jakiegoś osiedlowego "naprawiacza komórek i komputerów", lub u rekomendowanego sprzedawcy na Allegro. W obu przypadkach jest szansa kupienia konsoli od razu przerobionej.
Oceny: PolskiSmok (+1)
06-03-2011 21:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Wątek zamknięty 


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS