Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rekrutacja Admina ! Zgłoś się !
Autor Wiadomość
kubulla Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 39
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #31
RE: Rekrutacja Admina ! Zgłoś się !
Dlaczego ty:uważam ze pszydal bym sie na administratora bo


Jak długo grasz na naszym serwie? od poczontku wakacji



Na czym sie znasz (W minecrafcie):umie duzo recz takich jak



i ty masz 17 lat hah
08-30-2011 10:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
KilU Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 30
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #32
RE: Rekrutacja Admina ! Zgłoś się !
Nick w grze: KilU
Wiek:15
Co chciałbyś zmienić:Właściwie nic bym nie zmieniał bo puki co jest dobrze.
Dlaczego Ty? Lubie pomagać graczom. dla niektórych mówię co i jak gdyż czegoś niewiedzą.
Jak długo grasz w minecrafta? 3-4 miesącę
Jak długo grasz na naszym serwie? Od początku wakacji
Na czym się znasz (W MINECRAFCIE): Craftowaniu przedmiotów, Budowaniu,mechanizmach,wiem jakie przedmioty wypadają z potworów
08-30-2011 13:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
xddboy Offline
Banned

Liczba postów: 7
Dołączył: Aug 2011
Post: #33
RE: Rekrutacja Admina ! Zgłoś się !
Nick w grze: xdboy
Wiek: 13lat
Co chciałbyś zmienić: Po co zmieniać coś, co jest doskonałe? A tak na prawdę, to po pierwszy wprowadził bym rygor dot. ortografii. Razi mnie w oczy, po prostu strzelam face-palma gdy widzę jak ktoś pisze niezgodnie z zasadami ortograficznymi. Druga zasada to przekleństwa. Za klnięcie, obrazy, były by kicki, 5kick-ów to mogła by być banicja czasowa (5minut) na ochłonięcie.
Dlaczego Ty?Mimo mojego wieku nadaję się na posadę administratora, mam takowego doświadczenie jeśli chodzi o komendy. Znam się dobrze na pluginie World Guard i World Edit. Jeśli chodzi o serwer to staram się pomagać graczom jak tylko mogę. W to co robię wkładam całe moje serce.
Jak długo grasz w minecrafta? Od Bety 1.3.0-1. Dość długo.
Jak długo grasz na naszym serwie? Od 17maja, pamiętaj ten dzień jakby to bylo wczoraj.
Na czym się znasz (W MINECRAFCIE): Crafting, plugin World Edit i World Guard. Mechanizmy z pomocą tłoków dodanych w ostatniej aktualizacji 1.7.3.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-30-2011 22:41 przez xddboy.)
08-30-2011 22:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Vesper Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 4
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 2 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #34
Rainbow RE: Rekrutacja Admina ! Zgłoś się !
Witam z miłą chęcią chciał bym zaproponować moją kandydaturę na owego administratora, bądź moderatora serwera CraftSite Smile


Nick w grze: Vesper.

Wiek: Obecnie 20 latek.

Co chciałbyś zmienić: Co do zmian to się nie wypowiem dosłownie, albowiem nie poznałem jeszcze wszystkich tajników programowania, skryptów do minecrafta, jednakże kiedy je podam, będę miał czarno na białym wypisane, co chciałbym zmienić, bo będę wiedział co da się zmienić.

Dlaczego Ty?: Dlaczego ja... Bardzo trudne pytanie, trudno na nie odpowiedzieć z wielu powodów, napisze więc tak.
Jestem osobą dojrzałą psychicznie i miejmy nadzieje że fizycznie.. Smile
Posiadam cechy prac w grupie, potrafię doskonale się dostosować do ogółu, by w rezultacie osiągnąć zamierzony przez ogół cel.
Dyscyplina, dbałość i czystość języka oraz szacunek, dla drugiego człowieka, czynią mnie dobrym " Ludziem ".
Nacisk na czystą polszczyznę " Ortografie " Którą sobie bardzo cenie, chociaż i ja sam czasem strzele byka...
W każdym razie jestem na to cięty i nienawidzę słuchać " Bo tak mnie uczyli, bądź pisze jak chce ".
Wiem czego chce, i wiem jak do tego dążyć, nigdy po trupach, zawsze w spokoju, pokoju.
Jestem bez stronniczy, i obiektywny, zawsze wysłucham obu ze stron, nigdy nie podejmuje decyzji bez namysłu i poznaniu obu stron medalu.

Jak długo grasz w minecrafta?: To jest największym mankamentem w mojej osobie, albowiem mój czas w tym świecie i przyjemność którą z niego czerpie nie trwa tak długo jak innych.
Gram bodajże od Czerwca tego roku.

Jak długo grasz na naszym serwie?: Na CraftSite trafiłem przypadkowo poprzez MPC forum, i tak już tutaj zostałem, niestety gram z wami od bodajże połowy sierpnia. Niestety..

Na czym się znasz (W MINECRAFCIE): Nie napisze na budowaniu bo to banalne i strasznie idiotyczne. Powiem tak, na dzień dobry na dana chwile i akurat w tej sekundzie, można powiedzieć " w porównaniu z innymi " że na niczym, jednak jestem cholernie szczwaną bestyją...
Szybko się uczę, i wiekszość wewnątrz serwerowych spraw jednak nie wydaje się trudna, przy odrobinie chęci ze strony innych graczy w parę dni opanuje większość czarodziejskich sztuczek.

Pozdrawiam Vesperrrorrroooor.
09-22-2011 16:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
hardcore Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 19
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #35
RE: Rekrutacja Admina ! Zgłoś się !
Nick w grze:hardcore.
Wiek:12 lat.
Co chciałbyś zmienić:Chciałbym zmienić pogląd admina nie jako gościa ,który daje tylko premium ,działki ,nie pomaga(oczywiście nie mówię o wszystkich i zawsze)i nie wchodzi codziennie lub systematycznie.
Dlaczego ty?: Chciałbym zostać adminem ,ponieważ wchodził bym codziennie lub systematycznie , spełniał prośby innych(oczywiście jeśli są mądre)i słuchał wszystkich. Jeśli chodzi o bany to dawał bym tylko zasłużonym.(nie będę się zbytnio rozpisywał , żeby was nie zanudzać)
Jak długo grasz w minecrafta?:Gram od lutego 2011 roku.
Jak długo grasz na naszym serwerze?: Na serwerze gram odkąd zacząłem grać w minecrafta to była chyba 2 mapa.
Na czym się znasz w minecrafcie?:W minecrafcie znam się na podstawowych rzeczach ,ale również znam trochę nie przeciętnych rzeczy(ale szybko się uczę nowych rzeczy).
Proszę o zostanie adminem i obiecuję ,że będę uczciwym adminem.
Pozdrawiam hardcore
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-22-2011 19:33 przez hardcore.)
09-22-2011 19:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Roocer Offline
Strażnik Teksasu
****

Liczba postów: 1,555
Dołączył: Nov 2011
Reputacja: 171 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #36
RE: Rekrutacja Admina ! Zgłoś się !
Nick w grze: Roocer
Wiek: 14
Co chciałbyś zmienić: Na serwerze jest wszystko (chyba) lecz bym wybudował parę rozrywkowych rzeczy, mniej więcej: kręgielnie, basen, parkour, itp Tongue I Sklep z miksturkami! Big Grin
Dlaczego Ty? Jestem zwykłym graczem, więc wiem co zwykłemu graczowi potrzebne. Nie będę dawał itemów, lecz zachowywał się i pomagał graczom, tak jak oni oczekują tego od Admina, czyli być sprawiedliwym
Jak długo grasz w minecrafta? Od wersji: 1.4
Jak długo grasz na naszym serwie? Od wersji 1.8
Na czym się znasz (W MINECRAFCIE): Na przydzielaniu cuboidów, craftowanie, większość komend Admina. Ale oczywiście szybko się uczę (chociaż nie lubię się uczyć)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-03-2011 14:24 przez Roocer.)
12-03-2011 13:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
kamil0202 Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 23
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 1 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #37
RE: Rekrutacja Admina ! Zgłoś się !
Witam.
Nick w grze kamilek555
Wiek 14 lat
Co chciałbym zmienic: Chciałbym zmienic zeby gracze nie czekali długo na cuboida
Dlaczego ja: Lubie dawać coś innym np cuboida
Jak dlugo gram w Minecrafta 2 lata
jak dlugo gram na naszym serwerze gram juz z rok rok i pól
Na czym znam sie w Minecrafcie umiem dawac dzialki długo grałem bez modow nie daje itemow
12-05-2011 18:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Cris_ Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 23
Dołączył: Nov 2011
Reputacja: 2 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #38
RE: Rekrutacja Admina ! Zgłoś się !
Nick w grze: Cris_
Wiek:14
Co chciałbyś zmienić: Tymczasowo nic. Wszystko jest dobrze.
Dlaczego Ty? Jako normalny gracz pomagam porządnym graczom staram się im pomóc w rozpoczęciu gry na naszym serwerze.
Jak długo grasz w minecrafta? Około roku .
Jak długo grasz na naszym serwie? Około miesiąca ale dużo wiem .
Na czym się znasz (W MINECRAFCIE): WorldEdit, ID itemów , WorldGuard, I inne komendy
Wiem że trzeba mieć Vip . Kupię go 6 grudnia do godziny 22 .
12-05-2011 21:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Jason Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 2
Dołączył: Dec 2011
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #39
RE: Rekrutacja Admina ! Zgłoś się !
Imię Jason
Wiek 18
Co chciałbym zmienić ? Chciałbym wybudować nowy większy warp las, kopalnie ,chciałem zrobić nowe duże miasto z murami ,i zaskakujące epickie budowle.
Dlaczego ty ? Jestem człowiekiem doświadczonym mam dobre relacje z graczami, jestem ogarnięty psychicznie i fizycznie.
Jak długo gram w minecrafta ? W minecrafta gram 1 i pół roku .
Jak długo gram na waszym serwie ? Gram od początku mapy przed wyjściem wersji minecrafta 1.0.0
Na czym się znam w minecrafcie ? Minecraft jest dla mnie jedną z interesujących gier więc bardzo dużo godzin dziennie przesiaduje grając, i znam prawie wszystko, potrafię bardzo dobrze budować,znam dużo komend admina (byłem adminem) mam kontakt z firmą moyang co umożliwia mi tworzenie i ściąganie pluginów na których znam się tak dobrze jak na budowaniu .
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-06-2011 18:39 przez Jason.)
12-06-2011 18:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Chester_Psycho Niedostępny
Dzieci! Nie słuchajcie rapu!
****

Liczba postów: 1,028
Dołączył: Nov 2011
Reputacja: 283 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #40
RE: Rekrutacja Admina ! Zgłoś się !
Nauczcie się czytać, ten temat jest sprzed paru miesięcy. Jest już nie aktualny.
12-07-2011 15:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS