Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Autor Wiadomość
Anster Offline
Nowicjusz
*

Liczba postów: 35
Dołączył: Nov 2014
Reputacja: 13 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #1
Konta
Witam all
Mam do was prosbe, na koncie bana za spam o nicku: Anster
Nie wiem jak dostałem bana ,ale wiem ze odeszłem bez niego. około ostanich wakacji poruszyłem ta sytuacje ,ale pewna moderatorka powiedziala ze nie ma takiego konta, próbowalem dostać sie na konto forum o nicki Vinea,ale nic na nim nie moge pisać jak by było konto zablokowane dlatego teraz stworzyłem te.Proszę o wyjasnienie i odbanowanie. ja myśle ze ktoś się włamał i zbanował na serwerze oraz nie wiem jak na forum zablokował.Ja nic nie robiłem ponieważ długi czas nie grałem na craftboard od około 07.2013 od tej dany ostatni raz weszłem na forum craftboard , gre skonczylem wszczesniej ,bo dużo ludzi kopiowało itemy i wszyscy wyzywali się.
Jestem waszym starym graczem tego serwera, gram od poczatku s1.craftboard.
Pamiętam ze byl taki pewien gracz co mial około 50 kont i 2 kolegow policjantow kopiował wszystkie itemy i wyzywal ludzi , jego koledzy nawet banowali kogos jak przegrywał z kimś. Mi wyczyścił cały enderchest,a wy zrobiliście serwer od nowa i działki tez zresetowaliście.Dlatego tak u was zmiejszyła się ilośc graczy grajacy na tym serwerze ;/ Przez Cheaterów !
Dlatego piszę to o unbana na konto : Anster
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-30-2014 22:28 przez Anster.)
Oceny: TrzezwyPolak (+1)
11-30-2014 14:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
CzaroPL Offline
Obeznany
**

Liczba postów: 278
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 20 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #2
RE: Konta
Serwer od nowa byl , poniewaz nie wiadomo dlaczego na dzialce pewnego gracza byla tabliczka Sell 1 stone za 50k $.
Za spam pisze dlatego, poniewaz na tamtej edycji dostales bana np. za cheaty i poprostu jest u kazdego gracza taki powod jak dostal perma na poprzedniej edycji.
Z tego co pamietam bana dostales za wyzywanie innych graczy ale nie jestem pewny.
Byla taka " banda " co miala same kopiowane itemy na tamtej edycji , z tego co pamietam to AngloV Reeeemeeek Angelo SamlonE warjot Fox i inni ;/
11-30-2014 18:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Anster Offline
Nowicjusz
*

Liczba postów: 35
Dołączył: Nov 2014
Reputacja: 13 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #3
RE: Konta
Ja nie czitowałem...
A jak ty tak uważasz jak byś mogl powiec kiedy , pff
Ja umiem grać nie jak wy przegrywacie i banned takk jak wspomniałem w 1 poscie i to dotyczy ciebie, jak być mogł chciałbym pogadać z innych członków administracji. I jeszcze raz mówie ,ostatni raz miałem konto odbanowane.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-30-2014 19:05 przez Anster.)
Oceny: TrzezwyPolak (+1)
11-30-2014 19:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
CzaroPL Offline
Obeznany
**

Liczba postów: 278
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 20 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #4
RE: Konta
Nie mowie ze cheatowales , to byl przyklad Big Grin
Mowisz ze przegrywamy jestesmy slabi .
Chętnie z toba klepe moge zrobic zobaczymy kto wygra, nie jestem juz taki slaby jak kiedys nie umialem sie zbytnio klepac , mowiles ze slaby jestem i mozemy teraz sprawdzic czy taki slaby jestem.
Staty na pewnym serwerze PVP mam 5100:108 Smile
Miejsce w rankingu 17 Wink
I co mnie dotyczy?

Ja mialem itemy kopiowane ? Num , ciekawe od kogo jak ja nie znalem nikogo z policji..
Jedynie angelo bo to byl kiedys moj najwiekszy wrog na s6 craftboard .
Wejde zobacze czy masz bana za spam.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-30-2014 19:42 przez CzaroPL.)
11-30-2014 19:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Anster Offline
Nowicjusz
*

Liczba postów: 35
Dołączył: Nov 2014
Reputacja: 13 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #5
RE: Konta
Wejdz zobacz , mówił dziś policjant że mu wszczoraj konto okradli.
O patrz no przypadek mi tak samo okradli i zbanowali.
Nie wiem ,czy jesteś słaby czy dobry mi to wisi ,chodzi mi oto ze ktoś przegral to już mówił ze mam aure
A to była czysta nie prawda , niewiem czy to był przypadek czy wygrałem ,ale ja nie bede rywalaizował o staty.
Ja tu przysłem o unbana , bo ktoś mi się włamał na konto.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-30-2014 22:18 przez Anster.)
Oceny: TrzezwyPolak (+1)
11-30-2014 20:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
CzaroPL Offline
Obeznany
**

Liczba postów: 278
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 20 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #6
RE: Konta
Anster o ktorym policjancie mowisz?

Ile razy na tym serwerze mowili mi ze mam aure , nagrane zegnaj sie , zapraszali na ts , Nic. Dalej czysty ;c
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-30-2014 23:10 przez CzaroPL.)
11-30-2014 23:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Anster Offline
Nowicjusz
*

Liczba postów: 35
Dołączył: Nov 2014
Reputacja: 13 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #7
RE: Konta
Ja nie moge... ja tu jestem po unbana na konto ,a nie chwalenie się (jaki ja jestem dobry w pvp) Przeczytaj dobrze mój 1 post.
Oceny: TrzezwyPolak (+1)
12-01-2014 18:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Wątek zamknięty 


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS