Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


Ankieta: Chcesz nową mapę?
Ankieta jest zamknięta.
Tak 50.00% 15 50.00%
Nie 50.00% 15 50.00%
Razem 30 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Autor Wiadomość
skolss Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 92
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 17 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #1
Nowa Mapa
Witam !
Dostaliśmy propozycję od kilku użytkowników o zmianę mapy. Byłaby to możliwość wprowadzenia nowych rozwiązań i pomysłów które jeszcze nie zostały zrealizowane Smile
Więc pytanie do Was użytkowników czy chcecie nowa mapę?
Oczywiście Ci którzy mieli miasta będą mogli odbudować je na nowo, a gracze premium nie stracą swoich przywilejów. Smile

PS. pytania w związku z tematem proszę kierować do mnie Smile
08-12-2011 22:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Tygrys Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 18
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #2
RE: Nowa Mapa
Może nie nową mapę ale nowe miasto/osadę/(czy coś w tym stylu) gdzieś bardzo daleko bo wielu ludzi ma tu już sporo rzeczy, domy itp. A w tym nowym mieście/osadzie były by wprowadzone te nowe rozwiązania i pomysły o których mówisz.
08-12-2011 22:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Bartek Offline
MajnKraft Pr0 Gejmer.
***

Liczba postów: 142
Dołączył: Apr 2011
Post: #3
RE: Nowa Mapa
Włożyłem dużo pracy w moje domy, działki i różne budowle, szkoda żeby to przepadło od tak. Powiedz może jakie usprawnienia chcesz wprowadzic, to moze nas to bardziej skusi ;D
08-12-2011 22:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
olennnkaaa Offline
Żmija

Liczba postów: 95
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 12 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #4
RE: Nowa Mapa
Uh. A ile my się nad Oleńkowem męczyliśmy... Tyle zarwanych nocy... Nie wiem. Nie mam zdania. Z jednej strony to lepsze dla serwera z drugiej... szkoda mi, strasznie szkoda. Nowe Oleńkowo nie będzie już takie... <samozachwyt>
08-12-2011 22:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
[Vip]KalisPro Offline
VIP
VIP

Liczba postów: 2,107
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 440 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #5
RE: Nowa Mapa
Ja jestem, zaSmile ale szkoda mi bardzo moich prac miedzy innymi. 2 Statków, miasta Olenkowo budowane przez tyle nocy z olennnkaaa i czasem ze skolss'em xD, tych zamków: ( smutek smutek... Ale nowa mapa by się przydała nowe rozmieszczenie miasta połączenie wszystkich miast metrem i do tego jakieś budowę w trakcie podroży. Ja mam tylko tyle do powiedzenia a reszta?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-12-2011 23:25 przez KalisPro.)
08-12-2011 23:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Tygrys Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 18
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #6
RE: Nowa Mapa
Po namyśle mogę być za jeżeli przeniosą craftcoinsy(cc)z tego świata na nowyBig Grin Mam ich sporo
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-12-2011 23:17 przez Tygrys.)
08-12-2011 23:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
[Vip]KalisPro Offline
VIP
VIP

Liczba postów: 2,107
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 440 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #7
RE: Nowa Mapa
Administracja zapomniała dodać ze jak będzie nowa mapa to CraftCons (CC) zostaną na naszych kontach i tak samo z tym co będziemy mieli w ekwipunku Smile
08-12-2011 23:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Mlody Offline
Krnąbrny Władca
**

Liczba postów: 211
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 47 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #8
RE: Nowa Mapa
Jestem na tak. Jak ma to zmniejszyć lagi i wyłączanie serwera to stanowczo na tak. Wraz z nowym miastem będzie (domyślam się) nowy administrator, może wprowadzi w mieście coś od siebie, coś nowego. Ładujcie diamenty do eq przed zmiana. 5 do 3 na zmianę.

TAK!

już sobie wyobrażam krzyki neoskow i nie tylko... "gdzie mój domek??!!!!!"

(08-12-2011 22:47)olennnkaaa napisał(a):  Uh. A ile my się nad Oleńkowem męczyliśmy... Tyle zarwanych nocy... Nie wiem. Nie mam zdania. Z jednej strony to lepsze dla serwera z drugiej... szkoda mi, strasznie szkoda. Nowe Oleńkowo nie będzie już takie... <samozachwyt>


A no szkoda miasta. Jedno najlepsze, najładniejsze... :,(

Lubie pomagać, Nie lubię anty-ortografii.
Moje prace i nie tylo <mygraphics.pl>
░░░░░░░░
░▓▓░░▓▓░
░░▄██▄░░
░░█▀▀█░░
░░░░░░░░
08-12-2011 23:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
skolss Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 92
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 17 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #9
RE: Nowa Mapa
nowe rozwiązania i pomysły to głównie na myśli miałem możliwość stworzenia nowego obraz miasta, stworzenia metra łączącego dzielnicę miast i główne punkty, a nawet jeśli da radę i nikogo nie znudzi to poprowadzenie naziemnej kolejki do osobnych miast urozmaiconej ciekawymi fanartami i budowlami tworzonymi przez was Smile
oczywiście budowle będą przechodziły okres próbny w którym to będą poddawane głosowaniu czy chcecie by zostały czy nie podoba wam się to Smile

to takie wstępne pomysły Smile
08-12-2011 23:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
dibi444 Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 30
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #10
RE: Nowa Mapa
a nie można by było zrobić next serva? czy to będzie zły pomysł ?
08-13-2011 08:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS