Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skarga na gracza Kurwiszek
Autor Wiadomość
Bartek Offline
MajnKraft Pr0 Gejmer.
***

Liczba postów: 142
Dołączył: Apr 2011
Post: #1
Skarga na gracza Kurwiszek
Witam

Nick: kurwiszek
Co zrobił: Miasto kupolandii stracił cuboid (nie wiem czemu) i wiekszosc szkla z "podlogi" zostalo zniszczone/wymienione na inny surowiec. W koncu natknalem sie na skrzynie. ./cinfo i mamy sprawce tych zniszczen

Dowód: http://screenshooter.net/0396595/vdumqjo
08-13-2011 11:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
xszymon22 Offline
Obeznany
**

Liczba postów: 288
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 34 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #2
RE: Skarga na gracza Kurwiszek
Mógłbyś jakoś sensowniej opowiedzieć co się stało i dlaczego oskarżasz kurwiszka?

[Obrazek: 2z70sx0.jpg]
08-13-2011 12:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Bartek Offline
MajnKraft Pr0 Gejmer.
***

Liczba postów: 142
Dołączył: Apr 2011
Post: #3
RE: Skarga na gracza Kurwiszek
Po polsku nie rozumiesz ? -_-

Zgriefował miasto kupolandii kiedy miasto stracilo cuboida na chwile
08-13-2011 20:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
sinner Offline
Rogue

Liczba postów: 20
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #4
RE: Skarga na gracza Kurwiszek
Może ktoś mu to wszystko podrzucił? Albo kto inny miał tam skrzynke,skoro nie było cuboida? Nie stoje po niczyjej stronie ale upewnij się czy to na pewno 'Kurwiszek' popsuł 'Kupolandię'
08-14-2011 18:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Bartek Offline
MajnKraft Pr0 Gejmer.
***

Liczba postów: 142
Dołączył: Apr 2011
Post: #5
RE: Skarga na gracza Kurwiszek
Do kur*y nedzy -___-

Skrzynka została postawiona w mieście kupolandii przez kurwiszka, czyli to grief. Grief = stawianie / niszczenie klocków w miejscach nie do tego przeznaczonych.
08-14-2011 20:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
[Vip]KalisPro Offline
VIP
VIP

Liczba postów: 2,107
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 440 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #6
RE: Skarga na gracza Kurwiszek
bhahaha dobre typy xD może kto inny podrzucił to wszystko xD no no i jeszcze miał teki sam nick jak on ?? xD sinner pomysł zanim coś napiszesz ps. jak postawisz skrzynia to ona automatycznie się zabezpiecza na osoba która ja postawiła

[Obrazek: esiObC2.gif]
[Obrazek: c5a0d78f0000ed0e.png]
08-15-2011 12:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
sinner Offline
Rogue

Liczba postów: 20
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #7
RE: Skarga na gracza Kurwiszek
(08-15-2011 12:09)Kalis napisał(a):  bhahaha dobre typy xD może kto inny podrzucił to wszystko xD no no i jeszcze miał teki sam nick jak on ?? xD sinner pomysł zanim coś napiszesz ps. jak postawisz skrzynia to ona automatycznie się zabezpiecza na osoba która ja postawiła

Nie wiedziałem że skrzynki same się zapisują,w końcu ludzie kilka razy już pisali mi żeby zabezpieczać skrzynie komendą,więc co właściwie miałem sobie myśleć..? A z podrzutkom chodziło o to,że MOIM ZDANIEM,ktoś MÓGŁ rozpieprzyć wszystko i wrzucić do do skrzynki NA TERENIE tego całego kurwiszka. Niekoniecznie specjalnie,użyłem po prostu słowa 'podrzucił',chryste... To nie ja nie zastanawiam się zanim coś napiszę,tylko ty nie potrafisz czytać ze zrozumieniem ;> Ale nvm...

@Edit
(08-14-2011 20:04)Bartek napisał(a):  Do kur*y nedzy -___-

Skrzynka została postawiona w mieście kupolandii przez kurwiszka, czyli to grief. Grief = stawianie / niszczenie klocków w miejscach nie do tego przeznaczonych.

Wybacz,z Griefem od razu nie skojarzyłem. Grief z ang to żal/smutek ;d
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-15-2011 15:03 przez sinner.)
08-15-2011 15:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Na pewno twoja nazwa Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 23
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 6 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #8
Exclamation RE: Skarga na gracza Kurwiszek
Jestem kolegą kurwiszka i on mi mowil ze to nie on zniszczyl miasto on tylko wszedzie kladl stone poniewaz co 1 krok wpadal do wody i wreszcze to go ladnie mowiac wkurzyło wszedzie byly dziury i zatykal je tym co mial przy sobie wiec to nie on zniszczyl miasto!!!
ROZUMIESZ?

Temat zamkniety
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-17-2011 11:10 przez Na pewno twoja nazwa.)
08-16-2011 17:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Roocer Offline
Strażnik Teksasu
****

Liczba postów: 1,555
Dołączył: Nov 2011
Reputacja: 171 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #9
Skarga na gracza Kurwiszek
Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.
07-14-2012 02:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS