Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sprawa z gajcią
Autor Wiadomość
Ark223 Offline
Banned

Liczba postów: 389
Dołączył: Nov 2013
Post: #1
Sprawa z gajcią
Jest to dosyć poważna sprawa, gdyż inni gracze skarżą się na gracza gajcia19, że jest cheaterem. Gajcia pokazał mi na skype dowody, ale nadal wydaje się być podejrzany. Po unbanie był czysty, lecz w ciągu 2 ostatnich dni zaliczył dość duży poziom VL (poniższy SS). Zrobiłem też parę SSów jak mnie bił.. Świadkowie: Gumiak, HaloShadow, _Move_, Raffizio i kapsel0276. Proszę o rozpatrzenie sytuacji. Pozdrawiam.


Załączone pliki Miniatury
                   
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-12-2014 22:09 przez Ark223.)
12-12-2014 20:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
CzaroPL Offline
Obeznany
**

Liczba postów: 278
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 20 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #2
RE: Sprawa z gajcią
Jak beda sie skarzyc na typa to powiedz zeby wbil znowu na skype i jak wyjdzie z serwa to banuj ;x
stoj ciagle przed nim , jak ma cheaty to nie ucieknie , niech ci pokaze esc snoopera controlsy .minecraft
i zwykly jak na ciebie patrzy ss
12-13-2014 12:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
gajcia19 Offline
Nowicjusz
*

Liczba postów: 50
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 37 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #3
RE: Sprawa z gajcią
Gumiak ma aurę kapsel juz za aurę bana dostal ark zawsze gdy mnie prosiłeś o udostepnienie ekranu i napisanie kropki robiłem to i się nie logalem cheatow nie miałem i to juz udowodniłem tyle raz ze niektóre osoby się juz by na moim miejscu wkozyly ze cały czas muszą to robic. Rafizio raczej watpie ze pisał ze mam chety a ten haloshadown to ehh niech się nauczy grać bo ostatnio zadałem mu z 50 hitów a on mi ani jednego Smile a przed banem też byłem czysty i jestem czysty cały czas, uważasz żebym cheatowal cały czas wiedząc ze administracja mnie śledzi... Nigdy nie miałem cheatow pozdro.
12-18-2014 23:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Ark223 Offline
Banned

Liczba postów: 389
Dołączył: Nov 2013
Post: #4
RE: Sprawa z gajcią
A to interesujące, bo NCP ciągle ci coś wykrywa, a gracze nadal się skarżą...
12-20-2014 09:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Wiktor0183 Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 17
Dołączył: Nov 2013
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #5
RE: Sprawa z gajcią
Serio??? Wedlug ciebie Ark 1,5k VL to duzo?

Pozdro
01-18-2015 10:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Ark223 Offline
Banned

Liczba postów: 389
Dołączył: Nov 2013
Post: #6
RE: Sprawa z gajcią
Wiktor, on ma teraz ponad 8k ._.
01-18-2015 12:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
gajcia19 Offline
Nowicjusz
*

Liczba postów: 50
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 37 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #7
RE: Sprawa z gajcią
Juz udowodniłem ze cheatow nie mam udostępniając ci ekran na skypie i dawajac do dyspozycji sprawdzenie wszystkiego co mam w komputerze bez logania i to ponad 20 razy ja juz uwarzam za skończone obwinianie mnie za jakiekolwiek cheaty jedynie o co możesz mnie obwiniac to o myszkę z przyciskiem x2 ale ja juz ci ja pokazywałem i też jak w nią szybko naciskam kamerka wideo (myszka ibox najprostrza za 30 zł w sklepie) juz nie będę odpisywal na coś takiego jedynie co mogę zrobić to wbic na ts i porozmawiac na temat tego ze chcesz mnie wkopać ze mam cheaty potem ze mam myszkę x2 a potem ze kopiuje a jeszcze potem ze mam jakieś inne konta na których miałem cheaty a ty je założyłeś zmieniając swoje IP na podobne do mojego niech sie jakiś admin wypowie na ten temat i ogarnie policje ark223, a jak ktoś ma jakieś wadpliwosci i (bul dupy ) to może sie ze mną zmierzyć.
01-18-2015 13:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
dynamo575 Offline
Były Moderator CraftBoard.pl
**

Liczba postów: 261
Dołączył: Jul 2014
Reputacja: 49 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #8
RE: Sprawa z gajcią
mi się zdaje że to aura lub skrypty [Po ssach]

dynamo575

Skype:-Ratiwu
TeamSpeak-Ratiwu
Serwery- Były GlobalMod n1.serweryminecraft.pl i GlobalMod n1.craftboard.pl
01-18-2015 16:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
gajcia19 Offline
Nowicjusz
*

Liczba postów: 50
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 37 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #9
RE: Sprawa z gajcią
Dynamo bez obrazy ale mogłeś przeczytać dokładnej co napisałem "udostępniłem mu ekran na skypie i dałem do dyspozycji przeszukanie całego komputera bez logania się" i poprosił mnie o to z zaskoczenia ponad 20 razy. A mi się zdaje ze po ssach widac skil, ile ja razy walczylem z osobami które miały cheaty a i tak dużo razy wygrywalem, dynamo nie masz doświadczenia z movingami bo osoby które maja cheaty to nic im nie wyskakuje a osoby które nie cheatuja to coś im wychodzi dlaczego? poniewasz cheaterzy zmieniają kata żebym się movingi nie nabijamy i dlatego administracja ma problem z nimi bo nikt nie patrzy na to jak ktoś sie bije a tylko patrzy na movingi, a zwykły gracz np ja gra tu cały czas nie zmienia kont a bije 13 na sekundę gram na klijecie by zyczu (standart mod) klient na ktorym cheatow miec nie można. Bije sie dobrze i sam bym miał podejrzenia co do mnie ale juz po tym ile razy udowodnilem arkowi ze cheatow nie mam uwierzył bym, juz pisałem nie obwiniać mnie o cheaty kto chce może pvp ze mna.
01-18-2015 17:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Wątek zamknięty 


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS