Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co ja mam znisic!
Autor Wiadomość
CzepionMC Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 43
Dołączył: Nov 2014
Reputacja: 1 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #1
Tongue Co ja mam znisic!
Witam !!!!
Dziś FanFify09 znowu mnie obraza Slowami CzepionMC to chu* zgina sie w puł . A potem sie smieje ze tylko mute dostanie .
Mam swiadków kturzy chętnie ptwierdzą to . Mam to na zdienciach i dodam je do postu . A jeszcze zmienia niki udaje geja i pisze ze to ja niby.Albo zmienia tag gildi pize ze moje eq to jego chu* Zepojeba** mnie i tp zrubcie cos !!!!

Dziekuje za rozpatrzenie mojego postu



Dowodów nie moge zalączyc pisze .Plik nie został załadowany. Wybierz prawidłowy plik i spróbuj ponownie. Szczegóły błędu: Wystąpił problem przy przenoszeniu pliku. Ale moge je wyslac na GG teamspek czy skype
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-23-2014 18:36 przez CzepionMC.)
12-23-2014 18:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
FanFify09 Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 18
Dołączył: Jul 2014
Reputacja: 1 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #2
RE: Co ja mam znisic!
Zacznijmy od tego że Antyczepion2 to nie ja admini mogą to potwierdzić sprawdzając ip. Po drugie na regulaminie forum jest napisane że świadowie sie nie liczą muszą być dowody bo to nie sąd. Po trzecie tak mute się dostaje za obrażanie graczy. Po czwarte obrażał cie mój brat Fifus a nie ja. Po piąte ty też mnie obrażałes i mam dowód zaraz go prześle.
12-23-2014 19:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
CzepionMC Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 43
Dołączył: Nov 2014
Reputacja: 1 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #3
RE: Co ja mam znisic!
Zacznij od tego że było was dwóch AntyCzempion i AntyCzepion2 i zalozyliscie gildie Sraka
i pisaliscie na chacie Czepion to chu* zgina sie w pól .-Na free macie claima
12-25-2014 18:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
FanFify09 Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 18
Dołączył: Jul 2014
Reputacja: 1 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #4
RE: Co ja mam znisic!
AntyCzepion ani 2 ani 3 ani nie wiem ile tam istnieje to nie ja admini mogą to ip sprawdzić. PO DRUGIE ZAŁOŻYŁEŚ GILDIE NA KONCIE SMIERDZKROGG I GO OBRAŻASZ I INNYCH TEŻ ZACZĘCAJĄC ICH DO SEXU! Jak nam wyjaśnisz swoje zachowanie?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-05-2015 19:50 przez FanFify09.)
01-05-2015 19:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
dobrzejest Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 14
Dołączył: Sep 2014
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #5
RE: Co ja mam znisic!
Jezuu, ale macie problemy... a ty CzepionMC co pare godzin dajesz jakiś pot z problemem.... Weźcie się nauczcie sami rozwiązywać takie problemy czy cooo XD Heart Heart


Pozdro dla Klaudiusza U. XD
01-05-2015 20:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS