Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skarga na Administratora Skloss'a
Autor Wiadomość
Magiera Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 10
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #1
Skarga na Administratora Skloss'a
Nick: jw.
Co zrobił:
1.Świeżo upieczony administrator od początku mapy chełpił się jakich rzeczy to on przy sobie nie ma (nie wiem po co), a myślę, że bardzo dobrze wiedział iż gracze swoich przedmiotów nie mają i zaczynają od zera, a na prośby o poratowanie jakimś surowcem groził banem.

Nic by nie mówił, nie byłoby spamu o surowce oraz gróźb banicją = spokój.

2.Wraz z trzema towarzyszami wyrównywaliśmy sobie teren pod budowe i zostaliśmy zwyzywani od "neosi"* gdyż skloss'owi nie spodobały się dziury w ziemi, które powstawały w wyniku wyrównywania i w efekcie końcowym ich nie było, gdyż nie były w planie.

O co się przyczepił i zwyzywał? Może kto inny mi odpowie.

3. Dzisiaj z tymi samymi osobami zaczęliśmy budowę na wyrównanym terenie, poświęciliśmy sporo czasu (poświęcilibyśmy jeszcze więcej gdyż stawialiśmy dopiero zarys tego co miało zaistnieć) jednak po krótkiej przerwie z całej pracy nic nie zostało gdyż skolss usunął to w pizdu... pod pretekstem "nie ma cuba, mogę zniszczyć". Dobrze, niszcz, ale dlaczego przywracasz teren sprzed kilkudziesięciu godzin? Nie wiem czy to nawet nie jest nadużywanie możliwości administracji. Rozumiem gdyby to byłą jakaś wieża 1x1x501454151 z żużlu, ale tam powstawało coś co wyglądało przyzwoicie.

Skoro my gracze okazujemy szacunek dla administracji to dlaczego administracja nie może okazywać szacunku nam i naszej pracy, którą wkładamy w pewnym stopniu dla dobra serwera, gdyż nowy gracz będzie mógł pooglądać fajne budowle z ciekawymi mechanizmami.

Podsumowując skolss zachował się jak "neoś' (yes, you love that), których sam nie darzy, zapewne, szacunkiem czyli nie szanuje sam siebie. Wg. was "neoś" charakteryzuję się zachowaniem uprzykrzającym grę, a co zrobił skolss? Usunął kilkadziesiąt godzin pracy 4 użytkowników serwera, zwyzywał ich i nic sobie z tego nie robi.


Gdzie są dowody?, a gdzie jest efekt pracy, bo widzę tylko pagórki...




*Swoją drogą to mógłbym zaskarżyć więcej jak 1/2 serwera o nadużywanie tego określenia, które jest maksymalnie durne, gdyż używają go do każdej sytuacji: masz zły nick, zrobiłeś literówkę, brzydki domek, bo tak mam ochotę cię nazwać, bo robisz dziwną budowle, która jest dla śmiechu, oczywiście wyzywający się śmieje z tej budowli i pisze, że fajna, ale jesteś "neosiem".

PS: Admin nie ma zawsze racji, bo to tylko, albo i aż człowiek, ale też robi błędy.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-16-2011 18:24 przez Magiera.)
08-16-2011 18:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
xszymon22 Offline
Obeznany
**

Liczba postów: 288
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 34 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #2
RE: Skarga na Administratora Skloss'a
Skloss czasami jest fajny.Pamiętam jak w pobliżu olenkowa polowaliśmy na potwory Wink

[Obrazek: 2z70sx0.jpg]
08-16-2011 18:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Magiera Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 10
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #3
RE: Skarga na Administratora Skloss'a
Nikt nie każe mu przestać grać, ani nikt nie wysyła go do łagrów chciałbym tylko, żeby zdał sobie sprawę iż nie zachował się jak na administratora przystało. Wcale też nie każe mu schodzić z tej funkcji tylko chciałbym, aby ktoś kto stoi wyżej (o ile ktoś stoi), albo jakiś inny administrator upomniał go oraz żeby inni gracze nie musieli doświadczyć jego bohaterskich działań.

Szybka Edytka: Co twój post wnosi do tematu?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-16-2011 18:48 przez Magiera.)
08-16-2011 18:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Kuban12 Offline
Premium

Liczba postów: 244
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 48 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #4
RE: Skarga na Administratora Skloss'a
Hmmm... Wasze oskarżenia są bardzo poważnymi i śmiałymi decyzjami, skarga na admina nie powinna w ogóle zaistnieć, jednak panowie muszę mieć ku temu jakieś powody. Skargi nie powstają tak sobie, nie na tym forum, więc panowie muszę mieć trochę racji. Nie bronie żadnej ze stron, postaram się to sprostować.

1. Rzeczywiście nie według mnie nie powinien tego robić. A jeśli chwalił się itemami, mógł niektórym zaufanym graczom podarować, oczywiście za zgodą Banana.

2. Budowaliście dalej od miasta głównego na 200 kroków? Bo jest tak, jeśli coś budujesz w odległości od miasta mniejszej niż 200 kroków lub lasu, budynek może zostać zniszczony bez wcześniejszego uprzedzenia, chyba że któryś z administratorów zgodził się na taką budowlę lub jeśli była wyjątkowa ładna. Jesli budowaliście dosyć daleko od miasta głównego, skolss nie miał prawa wam niszczyć, szczególnie iż, że to było wyjątkowo ładne (wasze słowa).

3. Powinieneś zrobić jakieś SS'y jako dowód, tak to twoja skarga, może być nic nie warta.

4. Masz więcej niż 14 lat, a to oznacza, że jest to dosyć poważne oskarżenie.

Czekamy teraz, jak skolss na to wszystko zareaguje.
08-16-2011 19:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
olennnkaaa Offline
Żmija

Liczba postów: 95
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 12 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #5
RE: Skarga na Administratora Skloss'a
Wybacz ale ja byłam przy tym jak on Ci usunął tą pracę. I pamiętam dokładnie,że mu kozaczyłeś wypisując jakieś głupoty na chacie a gdy zażartował: uważaj bo usunę, to odparłeś: nie cwaniakuj tak bardzo. Wink a potem jeszcze twierdziłeś,że to nie była Twoja budowla i,że jest Ci to obojętne. Przykro mi chłopaki następnym razem bądźcie spokojniejsi Wink
08-16-2011 19:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
skolss Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 92
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 17 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #6
RE: Skarga na Administratora Skloss'a
no to tak Smile
1. dawanie itemów = ban, więc proszenie o itemy = ban... i to nie jest zależne od sytuacji Smile i tak było od zawsze więc nie stękaj ;] to nie była groźba ;] to było ostrzeżenie ;]

2. ja do waszej piramidki czy co tam powstało nie miałem nic Smile nie interesowało mnie co tam skrobiecie ;] ale że jeden z was zbyt cwaniakował w stosunku do mnie tak się stało ;] gdyby nie było cwaniactwa nie było by irytacji Smile nie było by irytacja wasza budowla by stała ;] ja też jestem człowiekiem któremu zależy na tym serwerze i jego pięknie ;]

obraza od neosa ;] skoro Cię tak uraża to słowa to Cię oficjalnie przepraszam i postaram się nie stosować tego słowa w Twoim kierunku chyba że mnie do tego osobiście sprowokujesz ;]

to tyle na razie ;]
08-16-2011 19:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Kuban12 Offline
Premium

Liczba postów: 244
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 48 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #7
RE: Skarga na Administratora Skloss'a
No i się wszystko wyjaśniło, temat do zamknięcia Smile
08-16-2011 19:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
[Vip]KalisPro Offline
VIP
VIP

Liczba postów: 2,107
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 440 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #8
RE: Skarga na Administratora Skloss'a
Skolss upominam ciebie i aby mi to było ostatni raz Smile

[Obrazek: esiObC2.gif]
[Obrazek: c5a0d78f0000ed0e.png]
08-16-2011 19:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Magiera Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 10
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #9
RE: Skarga na Administratora Skloss'a
(08-16-2011 19:20)olennnkaaa napisał(a):  Wybacz ale ja byłam przy tym jak on Ci usunął tą pracę. I pamiętam dokładnie,że mu kozaczyłeś wypisując jakieś głupoty na chacie a gdy zażartował: uważaj bo usunę, to odparłeś: nie cwaniakuj tak bardzo. Wink a potem jeszcze twierdziłeś,że to nie była Twoja budowla i,że jest Ci to obojętne. Przykro mi chłopaki następnym razem bądźcie spokojniejsi Wink

Droga Olu źle pamiętasz, gdyż nie było mnie przy jej niszczeniu, wszedłem później i zobaczyłem to co zastałem znajdując to miejsce czyli górki, dołki itd. wiadomo. Następnie zapytałem Sinnera co się stało. Smile

Your Bad

Rzeczywiście miałem małą sprzeczkę z sklossem, ale bardzo krótką bo od każdego z nas poszło od 1 do 2 zdań, a trwałą 10 sekund, nie pamiętam nawet dokładnie i chodziło o tych neosi, ale to wczoraj.


Kuban:
2.Myślę, że była wystarczająco daleko oraz była na pustyni. Wyjątkowo ładna to nie była i nie przypominam sobie żebym tak pisał, miała być ładna, ale skończona to jeszcze nie była.
4. Tak, właśnie dzwonie po prokuratora. ; )



Skloss

1.Tak, ale nie potrzebnie pisałeś, że masz tak dużo itemów itd.
2.Możliwe, że tak było nie było mnie przy kłótni twojej z kimś tam, a że pytając co się stało dostałem odpowiedź "skloss wszystko usunął", to co miałem pomyśleć? Pomyślałem żeś buc jest, ale teraz rozumiem, ze cie sprowokowali.
3.Obraza neosa no jakby nie patrzeć jakakolwiek bezpodstawna obraza może zdenerwować, a na tym serwerze szczególne to sławne zdrobnienie, bo używa go każdy w każdym celu.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-16-2011 20:37 przez Magiera.)
08-16-2011 20:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
sinner Offline
Rogue

Liczba postów: 20
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #10
RE: Skarga na Administratora Skloss'a
Więc tak....Zaczęło się od tego,ze samodzielnie ukończyłem piramidę,a jakiś neos wpieprzył się i zwinął glowstony+trochę materiałów. Napisałem o tym na chacie,a że akurat był przyjazny mod,spytałem czy w wolnej chwili sprawdził by log. Oczywiście - odmowa. Po tym skolls zaczął się ze mną kłoćić nt zawracania głowy modom,budowania poza cubem itp itp itp. Po krótkim czasie wpadł na miejsce,coś tylko mignęło i piramidy brak. Oczywiście nagła dyskusja, z mojej strony przyjazna konwersacja,z jego ofensywa... Gdzieś w trakcie wplotłem coś o Neosie,mając na myśli tego kto zgriefował piramidę. I wtedy skolls (Widać uznał że 'NełOs' było do niego,wtedy nawet mi to nie przyszło do głowy -.-)
Po czym napisał że Każdy mógł to sobie zgriefować,a on zrobił to samo co neos, griefując piramidę,ale różdżką. A co do ol... Z tego co pamiętam pisałem do Ciebie o jakąś pierdołę (bynajmniej nie rzecz...) a ty nie odpowiadałaś... Więc jeżeli widziałaś tylko część rozmowy - nie zabieraj głosu. Mimo wszystko wybaczyłem mu to,ponieważ później za prośbą załatwił mnie i dzonemu działki obok siebie przy samym wyjściu,umożliwiając budowę naszych planowanych 'fortyfikacji'... Więc nie wiem po co to. Jeśli chcecie, drążcie to dalej, tylko MNIE w to nie mieszajcie... A teraz żegnam,wracam do budowy katakumb ;d
08-16-2011 21:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS