Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szymonekbgc cheater a jakby inaczej...
Autor Wiadomość
CzarnyM Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 6
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #1
Szymonekbgc cheater a jakby inaczej...
Witam


W tym poscie chcialbym zlozyc skarge na gracza o nicku szymonekbgc podejzanego o cheaty...Smile dlaczego tak uwazam ?? Otóż juz tlumacze..
Nie pierwszy raz szymonekbgc zabil mnie w full demo secie jego magicznym excaliburem
Kiedy jeszcze bylem ma koxie!! To moglo by byc prawdopodobne przy 2 uderzeniu excaliburem lecz nie przy 1 !! .Jak tłumaczyl nam to w swoim filmiku SzybkiBanan excalibur pierwsze uderzenie ma jak zwykly diax miecz !! Dopiero przy 2 i nastepnym uderzeniu przez krotki czas atakuje z rażaca silą.
Na koniec pewnie zapytacie mnie o dowody lecz ja odpowiadam ze to nasi gracze sa najlepszym dowodem. Moge założyć sie ze nie tylko ja stracilem przez tego typa eq.

Dlatego tez prosze Administracje o należyte ukaranie go i jezeli bedzie to mozliwe o zwrot itemkow...
Prosze o szybkie rozpatrzenie tej sprawy. Pozdrawiam
CzarnyM
12-30-2014 22:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
BASSabu Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 9
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #2
RE: Szymonekbgc cheater a jakby inaczej...
Ekhem
żeby kogoś ukarać administracja musi mieć dowody, a po za tym administracja nie odpowiada za stracone ity Big Grin
12-31-2014 14:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
CzarnyM Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 6
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #3
RE: Szymonekbgc cheater a jakby inaczej...
W takim razie gracze muszą się zebrać i sami bo ukarać
12-31-2014 16:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Ark223 Offline
Banned

Liczba postów: 389
Dołączył: Nov 2013
Post: #4
RE: Szymonekbgc cheater a jakby inaczej...
Itemow nie odzyskasz. Co do szymonka to wiele razy uwazalem go za cheatera. Lecz on nie ma zadnych hackow, bo pokazal mi wiele razy ekran na Skype nie wylogowywujac sie i okazal sie czysty.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-03-2015 13:59 przez Ark223.)
01-03-2015 13:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
gajcia19 Offline
Nowicjusz
*

Liczba postów: 50
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 37 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #5
RE: Szymonekbgc cheater a jakby inaczej...
CzarnyM Excalibur nie może zabic jednym uderzeniem i nie był kopia, exc od gracza Skunkz jak się nie mylę, a ty miałeś kopiowana wlucznie od ropka. Szymonekbgc cheatow nie ma i ta sprawa została juz wyjaśniona, szymonekbgc nigdy ciebie nie zabil jak miałeś demo set a raczej nigdy nie miałeś demo seta a przy najmniej niepełnego oszuscie. Na koksie jeszcze szybciej zdedasz niż bez koxa jak ktoś bije ciebie z excalibura i wali combo. Gracze mogą skarżyć się cały czas to są tylko puste słowa nie oparte na żadnych dowodach, każdy gracz może tak napisać ja też, gracz czarnyM ma cheaty haha ha... xD Ark2236 policjant s1 juz go sprawdzał i jest czysty eq i tak nie odzyskasz, ja też straciłem itemki (2 excu 4 kosy 4 sety prot 4) ale przez prawdziwego cheatera gesty13 chyba tak się nazywał. Mam filmik jak bugowal fly i używa aury przed linia i prokosa filmu nie mam ale to ten sam gracz Wiec czarnyM pozbieraj sobie tą swoja armie i piszcie nowe posty, które będą usuwane a wy znow będziecie pisać kolejne a one znow będą usuwane haha, taki żart Big Grin Pisałem w imieniu szymonkabgc.
Pozdrawiam gajcia19 Smile
01-05-2015 13:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Persew Offline
Były GlobalMod
*

Liczba postów: 1,632
Dołączył: Oct 2013
Post: #6
RE: Szymonekbgc cheater a jakby inaczej...
Użytkownik zostanie sprawdzony.
01-06-2015 08:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
CzaroPL Offline
Obeznany
**

Liczba postów: 278
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 20 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #7
RE: Szymonekbgc cheater a jakby inaczej...
jest taka mozliosc ze ma myszke z triple clickem i akurat mu sie przyfarcilo i weszly mu 2 hity zamiast 1.
abys itemki chcial jakos odzyskac to musisz miec dowody
01-06-2015 16:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
gajcia19 Offline
Nowicjusz
*

Liczba postów: 50
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 37 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #8
RE: Szymonekbgc cheater a jakby inaczej...
CzarnyM ty miałeś nawet nie pełne diamentowe eq bez ochrony... I on ciebie z kosy walnol na hita padles Smile CzaroPL szymonekbgc ma myszkę, klawiaturę i ekran z firmy pc2
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-06-2015 19:07 przez gajcia19.)
01-06-2015 19:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Wątek zamknięty 


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS