Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy Policjant
Autor Wiadomość
dobrzejest Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 14
Dołączył: Sep 2014
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #1
Heart Nowy Policjant
:heart:Cześć. No to tak , dzisiaj na serwerze s6 xd wersja 1.5.2 jakiś nowy Policjant Coś tam na I (i) Noiiii prosiłam go o diaxy ale to tak żartobliwie xd TheKrasu może potwierdzić zrobił nawet ss'a bo ja nie zdążyłam bo dostałam bana -.- A ja tylko prosiłam o te diaxy tak na żaarty i mi dał bana :I

A druga sprawa tooo Qiuzushi mówił że już nie ma rekrutacji a tu nagle wchodzi sobie policjant i mówi że jest nowy xd i ze dostał tą Policje dzisiaj ...

A ja tu pisze żebyście mi dali unbana -.- Bo troche niesprawiedliwie dostałam tego bana UndecidedHuhHuhHuh

Mój nick to stella15 XDD


Pozdrawiam ZePedroNeto , Remcia , Krogg'a i CupCake1510 XDD
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-05-2015 17:42 przez dobrzejest.)
01-05-2015 17:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
j0zek Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 4
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 1 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #2
RE: Nowy Policjant
Stella Prawdę mówi wstawiam się za tym żeby ją odbanowano .
01-05-2015 21:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
dobrzejest Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 14
Dołączył: Sep 2014
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #3
RE: Nowy Policjant
Dzięx XD
01-06-2015 19:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
IronBoys Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 17
Dołączył: May 2014
Reputacja: 2 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #4
RE: Nowy Policjant
Witam w dni 2015-01-06 Zabanowałem stelle za obrazę graczy i mnie napisała dawaj Diamenty zajeb... żydzie i potem zaczeła wyzywać graczy od hu. i takich innych zaczeła wyzywać serwer w tym robiąc szkode dla serwera zaczeła też mówić o persewie złe rzeczy więc dałem za to bana
Jeszcze sprawdziłem czy ona nie ma modów komendą /ncp info jej nick i miała np:survivalfly było powyżej 5000 i knock back powyżej 4000 i tak dalej pozdrawiam.
01-07-2015 19:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
ThePigPlayer Offline
Jeden z Najlepszych ^^

Liczba postów: 92
Dołączył: Nov 2013
Reputacja: 14 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #5
RE: Nowy Policjant
Hahaha a po jakiego grzyba miałaby mieć knock back +4000, skoro nasza gildia ma peacefulla? ;p

Po 2. Znam stelle i raczej wiem że nie ma takiej wiedzy aby tak zhackować grę ;*
Po 3. Zauważyłem że wiele ludzi się na ciebie skarży, nie uważasz że to dziwne?
Po 4. Dzisiaj, wielokrotnie do ciebie pisałem w tej sprawie, o skargach graczy na ciebie, a ty nie raczyłes nawet mi odpowiedzieć na moje pytania, tylko twoja uwaga była skierowana ku twojej gildii...

Piszę dlatego że jestem oburzony zachowaniem i ogólnym postępowaniem nowego policjanta, mam nadzieje że mnie zrozumiecie...
01-07-2015 20:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Krogg Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 9
Dołączył: Sep 2014
Reputacja: 1 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #6
RE: Nowy Policjant
Witam to ja Krogg. Wszystko to co opisała stella15 jest prawdą. Mogę to potwierdzic. Poza tym nowy policjant IronBoys dał mi bana za czity. Podobno sprawdzał moje logi. Ja w to niewierze, ponieważ nie mam żadnych hacków. Jeśli tak było niech IronBoys wyśle mi na Priv dowody mojej nieuczciwej gry.
Pozdrawiam Krogg.
Ps. I tak chyba zakończę grę na tym serwerze, bo do administracji są dodawani nieodpowiedni ludzie, którzy byc może mszczą się za to że kiedyś ich nie lubiłem.
01-07-2015 20:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
IronBoys Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 17
Dołączył: May 2014
Reputacja: 2 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #7
RE: Nowy Policjant
Nie moja wina że się zmówiliście ja odpowiadam na wszystkich pytania stela miała chity i obrażała Graczy oraz administracje Wszystko ma w powodzie stela to agresywny gracz a tacy nie powinni grać jestem od tego by pilnować porządku a nie użalać się nad graczami,
Pozdrawiam
01-07-2015 20:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
ThePigPlayer Offline
Jeden z Najlepszych ^^

Liczba postów: 92
Dołączył: Nov 2013
Reputacja: 14 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #8
RE: Nowy Policjant
Ja się z nikim nie zmawiam, sam doprowadziłes do tego iż po rocznej przerwie wróciłem na forum, specjalnie aby napisać o tym co wyczyniasz, o wielu niezadowolonych graczach, oraz o tym jak niechasz obowiązki policjanta. Kiedy na s6 pisałem do ciebie w tej sprawie, nawet nie raczyłes mi odpisać, a dobrze widziałes co pisze. No okej, stella została zbanowana, a co powiesz o kroggu? Skoro on też niby "chituje" to załącz ss'a z dowodem, jako policjant raczej masz obowiązek zachowania dowodów nt. banowania graczy, nieprawdaż? Ja, jako gracz z dużym stażem, wiem jakie funkcje powinien pełnić policjant, czego nie może robić, a co musi, a jeżeli chodzi o IronBoys'a uważam że nie spełnia on wymagań, co do pełnienia tej funkcji...
01-07-2015 21:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
dobrzejest Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 14
Dołączył: Sep 2014
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #9
RE: Nowy Policjant
Sluchaj Iron... Jak masz tak klamac to ja tez rezygnuje z grania tutaj . Admini sprawdzaja wczesniej czy gracze mają czity czy tam nosdusy chyba -.- a jak mam no to sprawdz sobie bo chyba zapomniales napisac ze napisales to dlatego zeby zachowac Policje . . . Od ch... Nikogo noe wyzywalam . Owszem prosilam Cie o diamenty ale to byl zart , juz chyba moglam sobie pozartowac bo na tym serwerze juz są takie nudy ze chyba moge sobie zartowac -.- i czemu nikt ma sie nie zmawiac skoro innym tez nie pasujesz Smile) I Prosze , jesli mialam czity to pokaz to innym Adminom , jakim musisz byc burakiem zeby nie wiedziec ze to na zarty bylo xd i jeszcze ze slowem zyd -.- jakis kazdy sie z. Tego smial Smile). Pozdro dla Ciebie xd
01-07-2015 22:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
IronBoys Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 17
Dołączył: May 2014
Reputacja: 2 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #10
RE: Nowy Policjant
Stella15 Wstydziła byś się tak kłamać administracji na forum i zajmować czas 1.Miałaś Chity, 2.Ostrzegałem Nie przeklinaj a ty Robiłaś swoje.
2.Obrażałaś serwer i sieć CraftBoard,
Jeszcze dodam że stella15 Mówiła że strace Policje bo tobie powiedzieli że rekrutacja off i mnie zniszczysz.
Pozdrawiam
01-08-2015 15:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS