Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skarga na Moderatora Online1234
Autor Wiadomość
Pixel__One Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 3
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 2 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #11
RE: Skarga na Moderatora Online1234
Online1234 dobra moze masz tego moda, Gratulacje :_) pociszkasz kity administracji a ona w to wierzy, gratulacje :_) super masz wszystko, tylko brakuje ci jednej rzeczy wiesz jakiej ? nie masz przyjacioł ani kolegów ale co tam masz przecież moda :_) super na prawde ci zazdroszcze :_) PS z takimi kłamstwami i z takim charakterem chyba nie znajdziesz :_) a i jeszcze przez twoje zachowanie serwer s5 upadł :_) dobra to tyle co chciałem napisac :_) dziekuje i zycze ci miłej gry :_) jak ci bedzie lepiej to mozesz mnie zbanowac i tak mi wszystko jedno :_)
01-07-2015 16:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Online1234 Offline
Były GlobalMod
*

Liczba postów: 1,635
Dołączył: Nov 2014
Post: #12
RE: Skarga na Moderatora Online1234
pixel wole nie mieć kolegów ale być stanowczy ! nie będę was ulgowo traktował ! ban za cheaty to ban za cheaty a nie że wam nic nie będę za to robił ! pixel tak samo powtarzałem ci nie logaj w pvp i nie tp kompasem to ty w raz to nie będę ciebie jakoś ulgowo traktował... a jak jeszcze sam virago wyżej napisał nie będę grał na tym serwie kiedy jak będę modem a dlaczego ? bo go banuje codziennie za cheaty wiec... a jak bym jakieś ity dawał mu to by raczej tam grał... już mi się nie chce pisać a wypowiedziałem się na ten temat dużo.
01-07-2015 16:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Pixel__One Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 3
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 2 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #13
RE: Skarga na Moderatora Online1234
Po pierwsze dawałeś mi jaile za kazde tepanie kompasu... i ty mowisz ze mnie ulgowo traktowałeś.... inni sie tepali i nic nie dostali....dziwne ze jak ciebie nie było to grało tam po 80 90 os na dzien a jak ty jestes to gra ledwno 20 os....dałeś mi bana za czity a nie posiadałem grama czitow... wyczysciłeś mi enderchesta za nic... a wiem za że zabiłem cie na innym serwie Smile i płakałeś o ity... Smile oszukujesz administracje.... wez sie troszke ogarnij bo zachowujesz sie jak dziecko.... serio Smile
Oceny: KredkaXD (+1)
01-07-2015 16:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Online1234 Offline
Były GlobalMod
*

Liczba postów: 1,635
Dołączył: Nov 2014
Post: #14
RE: Skarga na Moderatora Online1234
Właśnie widać kto kłamie i kto jest dzieckiem... Każdy ! ale to każdy svip dostawał jail na 30 min tylko ty płakałeś że nie nie dawaj już nie będę itp bo tak było i nie dość że chciałeś się podlizywać to jeszcze nie chciałeś odsiadywać kar.. to wiec sam widzisz ! hahah a te 80 90 os jasne na s2 tyle gra to można powiedzieć ale gdzie na s5 człowieku na s5 ledwo do 40 dobijało jak usprawniłem svip i ponaprawiałem pobudowałem troche ogarnąłem to zaczęło gracz po 50-60 ale długo i tak się nie utrzymywała ta liczba bo wiadomo bany za cheaty reklamy serwerów itp to masakra była.. a i jeżeli próbujesz wmówić mi że nie zasługuje na tą range to się chyba trochę mylisz i nie wiesz ile ingerowałem w serwer i ile czasu poświęcam.
01-07-2015 17:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Pixel__One Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 3
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 2 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #15
RE: Skarga na Moderatora Online1234
dla mnie jestes strasznym moderatorem...... i koniec kropka wiem co ty robisz itp dobra nara bo i tak ty wiesz lepiej.....
Oceny: ser1234 (+1)
01-07-2015 17:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
KredkaXD Offline
Banned

Liczba postów: 15
Dołączył: Nov 2014
Post: #16
RE: Skarga na Moderatora Online1234
po pierwsze nie oszukuj administracji bo noi tak się dowie a po 2 jesteś idiotom ktura kłamie nikt cie nie lubi kogo masz na skype 1 osobę zapytaj sie koko chcesz ze jesteś kurwom kto cie lubi za te kłamstwa a po 3 kurwa sam czitowałeś suko podam twojewszystkie niki banan niek to zobaczy kopyka każdy kojazy MurzynKamil monsterowy no przeciez kto to banów nie dostawał kurwo 3 razy na ip zbanowany tylko zmieniał suka a zapomniałem o Persewtociota kto taki miał nick aaa pawlo miał taki nick przecież sam mi mówił o ty a persew nie wie bo po co przecież mu nasciemniaz ze to ja no pewnie te exy karzdy miał bo kopiowane a z tabliczką na serwie na 100000 tysi to co nic pewnie jakoms jezcze masz te skriny to nic pawlo coś powymyśla no przecież podrobione dziwko i nie kłam na ts że cie wyzywałem bo kurwa jesteś szmayo i tyle co na monsterowym używał czitów jak mi dostempniaj ekran nodusek był a pamietarz wafelka oo fainy typ z aurok pawlo no wiadomo że to ty aa pamnietasz twoje multi konta zabiją cie typy jak sam masz czity dasz bana i wyciagniesz ity ta jak pixelowi dałeś bana za czity jak on ich nie ma i wszystko mu najlepiej zabrać bo po co on sie zabił na chardzie po co to nie kolega a sory ty ich nie masz
01-07-2015 18:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
ser1234 Offline
+ Legenda +
***

Liczba postów: 738
Dołączył: Jun 2013
Reputacja: 129 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #17
Odp: Skarga na Moderatora Online1234
Nwm dla mnie Online zawsze był podejrzany, nie wiem dlaczego go Persew trzyma. No cóż. Nie moje s5, wiec nie będę się wtrącał.
Kredka 20% Ostrzezenia za nadmierne wulgaryzmy.

Zapraszam do subskrypcji mojego kanału na YT: https://www.youtube.com/user/CBser1234
01-07-2015 22:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Online1234 Offline
Były GlobalMod
*

Liczba postów: 1,635
Dołączył: Nov 2014
Post: #18
RE: Skarga na Moderatora Online1234
Ser podejrzany... jesteś fałszywy i ty mi będziesz pisał że podejrzany hah nie rozśmieszaj mnie. I jeszcze jedno szkoda że na serwerze się tak nie udzielasz jak na forum nie wiem wgl chyba będzie trzeba pogadać z kimś na twój temat bo nic nie robisz z tego co widzę Smile pozdrawiam Online.
01-08-2015 13:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
mag20000 Offline
Były GlobalMod
****

Liczba postów: 1,146
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 310 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #19
RE: Skarga na Moderatora Online1234
Hola,hola. Przesadziliście.

Mam wam killa słów do powiedzenia:

Po pierwsze. Jeśli to naprawde Ty to nie mamy o czym gadać... Na dodatek, że masz dużo multikont to jeszcze na bich cheatujesz. Uwziąłeś się na Online, że banował Ci prawie wszystkie konta, na których grałeś na cheatach i teraz zrobisz wszystko, aby go wkopać. Nie interesują Cię jego wypowiedzi, traktujesz go jakby był jakimś "ścierwem". Powinieneś się cieszyć, że nie masz bana na ip na serwerze(jakbyś nie grał na cheatach to nie byloby tej sytuacji), a Ty wchodzisz na serwer TeamSpeak i wyzywasz każdego policjanta, moderatora oraz global moda, a w szczególności Online1234. Bana na tsie już masz i go nie zdejme.

Po drugie. Dowody, które tutaj pokazałeś na screenach są od ok. 2 tygodni wyjaśnione i nieważne. Poza tym od takiej osoby nie brałbym dowodów.

Po trzecie. Ile Ty masz lat, że tak pyskujesz do osoby, która zgaduje jest od Ciebie o 7/8 lat starsza i jest członkiem naszej ekipy. Online gra na serwerze od 3 lat i wie lepiej co się na nim dzieje i jacy gracze tam grają.

Takie ogromne zarzuty powinno się wyjaśniać na teamspeak i tylko na teamspeak!

Dla Mnie skarga jest do odrzucenia.


Pozdrawiam, mag20000.
Oceny: Online1234 (+1)
01-08-2015 15:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
KredkaXD Offline
Banned

Liczba postów: 15
Dołączył: Nov 2014
Post: #20
RE: Skarga na Moderatora Online1234
a dobra mag po pierwsze to on zbanował pixela za czity ja każdy wie że on ich nie ma i jak wbił na konto bo se udbanował to nic nie miał bo wu wyczyścił a dla mnie to wszystko jedno dostanie czy nie degrada ale dlamnie to oszust ktury oszukuje pżyjaciuł jak i kolegów nie bende grał tam jak on ma range bo dla mnie to on jest zjbany i niepowinien miec rangi koniec

jak mu mag wiezysz to wież dla mnie jest oszustem

a po 2 sam miał czity na multi kontach
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-08-2015 17:03 przez KredkaXD.)
01-08-2015 16:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS