Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podejdź no do płota...
Autor Wiadomość
Magiera Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 10
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #1
Podejdź no do płota...
Drodzy użytkownicy tego fantastycznego forum o jakże wspaniałej grze, której miano jest Minecraft. Zdając się na wasze wyrafinowane gusta, proszę abyście polecili mi jakąś przyjemną grę, której nie będę musiał kupować przez wiele godzin na rapidshopie. Każda chwila spędzona w domu doprowadza do obumierania tkanek (i takich tam) mojego organizmu co w efekcie może doprowadzić do śmierci w męczarniach,a na dodatek mogą wystąpić zaburzenia psychiczne, które grożą samookaleczeniem. Osoby postronne również mogą na tym ucierpieć m.in. przez to, że mam dostęp do ostrych jak i tępych narzędzi, dlatego ratujcie! Nie wyjdę z mojego zacisza domowego, gdzie raczę się ciepłem ogniska, bo deszcz niemiłosiernie nakurwia.

Podsumowując: Nie mam w co grać.
08-19-2011 19:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Na pewno twoja nazwa Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 23
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 6 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #2
RE: Podejdź no do płota...
to ty nie masz innych gier tylko minecrafta ???
08-19-2011 19:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Magiera Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 10
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #3
RE: Podejdź no do płota...
ŁA TA FAK, z czego to wywnioskowałeś?
08-19-2011 19:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Mlody Offline
Krnąbrny Władca
**

Liczba postów: 211
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 47 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #4
RE: Podejdź no do płota...
A pograj se w painta... albo na jutubie wejdź w jakiś filmik wciśnij stop przytrzymaj strzałkę w lewo ( <- ) dwie sekundy i naciśnij strzałkę w dol...

have fun!


Odczep się. Lubisz tylko minecrafta, Wiec graj w niego. A nie piszesz jakieś bezsensowne posty i użalasz się nad sobą. "o Boże nie mam w co grać ! Łe łe łe łe łe ble ble ble"

Ogarnij sie



hahahahahahahahahahaha hahahahahahahahaha hahahahaah


Cytat:
Drodzy użytkownicy tego fantastycznego forum o jakże wspaniałej grze, której miano jest Minecraft.
Napisałem ze "lubisz tylko minecrafta" nie pisałem nic o graniu i ze jesteś nolifem... czy coś podobnego. (tej części sam już nie rozumiem. Czy piszesz do mnie czy obok mnie) Wybacz również ze mnie wyzywasz chociaż nie wyzywałem cie.

I wybacz ze nie odpowiedziałem na jakże trafne pytanie tfu stwierdzenie bo pytania tam nie było. "Podsumowując: Nie mam w co grać. "



Cytat:One more time: Nie piszesz poprawnie po polsku to wypierdol tą sygnaturę...
W celu dokształcenia zapraszam cie to tego przypadkowego wygooglowanego tematu. Przeczytaj poprawnie i Zrozum treść mojej sygnatury.
http://forum.pcformat.pl/Pisze-poprawnie-po-polsku-t

Lubie pomagać, Nie lubię anty-ortografii.
Moje prace i nie tylo <mygraphics.pl>
░░░░░░░░
░▓▓░░▓▓░
░░▄██▄░░
░░█▀▀█░░
░░░░░░░░
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-19-2011 21:00 przez Mlody.)
08-19-2011 19:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Magiera Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 10
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #5
RE: Podejdź no do płota...
HA HA HA się uśmiałem... Jak nie masz nic do powiedzenia to nie pisz, bo ten post śmieci nawet w offtopicu... i śmierdzi

Edit: Zapomniałbym, nie piszesz poprawnie po polsku.
Kurwa jaki ty dałn jesteś gdzie ja tam napisałem, że gram tylko w minecrafta, po prostu nie mam już w co grać, a że nie jestem zjebanym nolifem jak ty i nie mam samych nowości na kompie i ciągle nowych gier (i ogólnie nie orientuje się co w świecie graczy jest na topie itd.) to pytam się na forum czy ktoś może jakąś przyjemną gierkę na parę godzin polecić czy to naprawdę takie trudne do zrozumienia?

Dlaczego mam się odczepić? Piszę z prośbą o polecenia jakiejś gry, a ty mi jakieś pierdoły piszesz, które nie wnoszą nic do tematu. To samo pytanie do ciebie, a więc czytaj uważnie:

SKĄD WYWNIOSKOWAŁEŚ, ŻE LUBIĘ i GRAM TYLKO W MINECRAFT.

One more time: Nie piszesz poprawnie po polsku to wypierdol tą sygnaturę...

Sorry za wulgaryzmy, nie będę się gniewał jak dostane warna, ale się zdenerwowałem.
_______________________________________________________________
Ale te posty to śmietniki.

Słownik:Idąc dalej akcja, akcją, ale mając taki podpis mógłbyś chociaż polskich znaków używać, a to, że podałeś jakiś link nic nie daje, bo ja ci powiem, że zazwyczaj w tych słowach jest ukryty link do słownika internetowego i co? W sumie to nic, ale zawsze jakieś usprawiedliwienie. Nie piszesz poprawnie gramatycznie, bo nie zaczyna się zdania od nawiasu, ani 'A'...

Ale ten temat zamknijmy, bo tu było czepianie się z mojej strony.


Myślę, że dobrze zrozumiałeś przesłanie postu, bo dałeś mi dwie propozycje (całkiem bezsensowne i możliwe, że w zamiarze był jakiś trolling)

Napisałeś, że lubię tylko minecrafta. Skąd ci się to ubzdurało, bo napisałem pierwszą część postu hiperbolicznie? W takim razie moimi kolegami i jedynymi rozmówcami są tylko użytkownicy tego forum i w ogóle nie znam innych stron, tylko to forum. Odpisałem ci, żebyś nie odzywał się jak nie masz nic do napisania to jeszcze mi piszesz, że użalam się nad sobą w pierwszym poście..., dlatego napisałem, że jeżeli uważasz, że nie istnieje taka możliwość, żeby ktoś nie miał w co grać, to jesteś dziwny. PO PROSTU NIE MAM W CO GRAĆ I NIE MAM POMYSŁU.

Cytat:I wybacz ze nie odpowiedziałem na jakże trafne pytanie tfu stwierdzenie bo pytania tam nie było. "Podsumowując: Nie mam w co grać. "
Bo to było podsumowanie, a nie pytanie? Rzeczywiście pytania nie było, była prośba:
Cytat:Zdając się na wasze wyrafinowane gusta, proszę abyście polecili mi jakąś przyjemną grę, której nie będę musiał kupować przez wiele godzin na rapidshopie.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-19-2011 21:26 przez Magiera.)
08-19-2011 19:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Wątek zamknięty 


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS