Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Daliście ciała ...
Autor Wiadomość
asd Offline
Szkielet
**

Liczba postów: 31
Dołączył: Jul 2011
Post: #1
Daliście ciała ...
Daliście ciała (żeby nie powiedzieć inaczej )drodzy Admini z tą zmianą mapy Confused i powiem jeszcze jedno bez takiego gostka jak Alvii było to do przewidzenia ,a takiego chamskiego gostka jak BananPRO to dawno nie widziałem (-eliśmy) , (te jego odzywki na serwie Angry) zresztą skolss niewiele lepszy.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-21-2011 18:54 przez asd.)
08-21-2011 18:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
skolss Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 92
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 17 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #2
RE: Daliście ciała ...
co do mapy...była ankieta...było na tak...więc miej pretensje do tych co chcieli zmianę ;]
(powiem w 3 os. bo to będzie o mnie i o Bananie) a skolss i banan traktuje was tak jak wy traktujecie ich ;] jeśli ktoś do nich ciągle płacze i zawraca dupę o błahostki to oni stają się ironiczni i mają "te swoje odzywki" a jeśli ktoś jest ogarnięty i nie denerwuje ich to oni też są mili ;] przykłady? MlodyJ, KalisPro, Olennnkaaa, Markos, PlusPL, Dzony, Bartekr4u, Magiera(to przykłady co do mojej osoby) i pewnie jeszcze kilka osób których nie wymieniłem bo zwyczajnie mi wylecieli z głowy w tym momencie ;]

a co do Alviego ;] Alvi był od strony pluginów i owszem był w tym dobry ale...nie był tak pobłażliwy jak ja i nie słuchał waszych lamentów tylko od razu banował szczególnie gdy nie miał humoru ;] to nie wiem czy tak na wasz punkt widzenia to takie świetne ;] po za tym Alvi chciał odejść to odszedł i może to strata dla serwera ale nie będziemy go trzymać na siłę bo nie o to tutaj chodzi ;] zresztą "nie ma ludzi niezastąpionych", a wciąż trwa rekrutacja na admina ;]

a co do tego Twojego przewidywania to nie wiem co jest źle? mapa była do zmiany bo była zbyt obszerna, a poprzednia maszyna nie znosiła takich rozmiarów i serwer padał ;] więc została zmieniona i powtórzę byś nie zapomniał że to wy mieliście do wyboru czy zmienić czy nie ;]

chyba więcej wywodów nie potrzeba bo logiczny człowiek zrozumie o co chodzi ;]

długie to wyszło.... ;]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-21-2011 19:43 przez skolss.)
08-21-2011 19:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
asd Offline
Szkielet
**

Liczba postów: 31
Dołączył: Jul 2011
Post: #3
RE: Daliście ciała ...
Taaa... sami "Premium" (prawie) z tych co wymieniłeś ,nie dziwie się ,że są "grzeczni" (co nie zmenia faktu, że faktycznie są OGARNIĘCI )

P.S.
skolss ... mogę zrozumieć niechęć do "neosów" i innych podobnych, ale Admin to admin i nie należy pisać chamskich tekstów w grze (czytaj: tekstów BananaPRO ) Bo być może, któryś z tych neosów to kolejny gostek ,żeby wysłać SMS'a. No chyba,że macie za dużo sponsorów ;-)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-21-2011 20:06 przez asd.)
08-21-2011 19:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Kuban12 Offline
Premium

Liczba postów: 244
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 48 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #4
RE: Daliście ciała ...
Zajebiście, że zawsze o mnie zapominają ;D

W ankiecie było więcej na nie ale to już przesądzone. Nowa mapka = lepsza praca serwera, a i mi się wydaje, że jest dobrze... bo po prostu jest mniej nawalone tych budowli, nie jak wcześniej jakoś tak za dużo wszystkiego na raz było.

Mimo iż, że ostatnio rzadziej wchodzę na serwer, dla mnie nowa mapka to duży postęp w pozytywnym rozwoju serwera. Również, cieszę się, że Banan dał Mod Kalisowi, który kiedy nie wejdę jest na serwerze i oferuję większości graczom pomocną dłoń.

asd nie dziw się zachowania Banana, bo i pewnie sam byś tak robił, nie mając czasu i jeszcze jak mu ktoś z byle gównem zawraca dupę. Jakbym ci powiedział ile płaci za serwer dedykowany, to byś nasrał pod siebie z wrażenia, za przeproszeniem i nie pisałbyś takich rzeczy.
08-21-2011 20:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Admin Offline
Administrator
Administrators

Liczba postów: 1,791
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 760 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #5
RE: Daliście ciała ...
@asd
To chyba nie twój interes by ktokolwiek wysyłał smsy, ja płace za serwer więc co Cie to obchodzi ? nie podoba Ci się to nie graj, jeśli ktoś truje na forum, pw , gadu to na pewno nie będzie mogł liczyć na szacunek ze strony administracji, jak się komus nie podoba to zawsze może zmienić serwer czy pograć na singlu.

Powtorze to co zawsze NIE TOLERUJEMY NEOSÓW, Takie osoby najlepiej niech od razu odejdą z serwera, wole miec na serwerze 50 graczy którzy są na tyle poważni i ogarnieci by swobodnie grać niż 200 osób z czego połowa pisze mój przez "u" otwarte, jest wiele osób które nigdy nie miały premium i darze ich ogromnym szacunkiem za styl bycia, wypowiedzi i ogolnie caloksztalt, neosom mówie stop. Przykładem takich osób (ogarniętych) jest mlody, pluspl, kamar, bartos czy koss. Domyślam się że to Ty byłeś tą ofiara losu stąd ten cały płacz, serio nie trzyma Cie tu nikt, mozesz juz isc.


@mapa

mapa została zmieniona na prośbe graczy, z tego co wiem każdy jest zadowolny tylko Ty ryczysz. Jeśli będą chcieli starą mape to mogę ją przywrócić w każdej chwili (mam kopie zapasową, zmiana mapy to był ich wybór).


@podsumowując
ET GO HOME...

Subuj Wink https://www.youtube.com/user/CraftBoardPL Heart

Serwery Minecraft 1.8 =) http://serweryminecraft.pl
08-21-2011 20:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
1997patryk2 Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 7
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 3 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #6
RE: Daliście ciała ...
Było więcej głosów na Nie:15 a na Tak było tylko:13.
Więc nie powinno być zmiany mapy :/
08-22-2011 22:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Admin Offline
Administrator
Administrators

Liczba postów: 1,791
Dołączył: Apr 2011
Reputacja: 760 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #7
RE: Daliście ciała ...
@up kolejne głosowanie odbyło się na samym serwerze gdzie było około 30 osób, praktycznie 90% było za zmianą.

Subuj Wink https://www.youtube.com/user/CraftBoardPL Heart

Serwery Minecraft 1.8 =) http://serweryminecraft.pl
08-22-2011 22:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
xszymon22 Offline
Obeznany
**

Liczba postów: 288
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 34 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #8
RE: Daliście ciała ...
Proszę o zamknięcie już tego tematu, a może i nawet wrzucenia do kosza.

[Obrazek: 2z70sx0.jpg]
08-23-2011 15:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS