Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!

IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PLIP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PLZarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

 • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
 • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
 • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
 • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
 • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
 • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PLZamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


Ankieta: Czy przypadkiem nie za dużo napisałem ^^
Ankieta jest zamknięta.
Tak 50.00% 2 50.00%
Nie 50.00% 2 50.00%
Razem 4 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

 
Ocena wątku:
 • 1 Głosów - 5 Średnio
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Autor Wiadomość
Tygrys Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 18
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #1
AetherMod
Witam to mój pomysł co można by dodać do serwera jeżeli się da.

O to link można tam wejść i ściągną mod, obejrzeć rysunki itp.

http://craftboard.pl/aether-mod-zanurz-s...j-krainie/

Opis
Jeden z największych projektów w historii modyfikacji Minecraftowych jest skończony. Pięć dobrze znanych i utalentowanych modderów (Kingbdogz, Kodaichi, Shockah, Flan i 303) połączyli by stworzyć Aether, niebiański wymiar położony poza granicami atmosfery. Aether jest swoistym przeciwieństwem Netheru. Piekielny wymiar, opuszczony przez wszystkich, wypełniony krwistym Netherrackiem i spowalniającym Soulsandem; położony poniżej najniższego punktu w normalnym, Minecraftowym świecie. Aether zaś jest zestawieniem latających wysp, które połączone ze sobą tworzą zapierający dech w piersiach niebiański wymiar. Nawet w nocy Aether w porównaniu do podstawowego świata jest w miarę bezpieczny. Dzień w nim 3 razy tyle co na Minecraftowej ziemi.

Powietrzne wieloryby (Aerwhale), piękne kolosy Aetheru, można zauważyc pływające po niebie, wycinając kolejne złote dęby i pasy niebieskich chmur, kiedy słońce wschodzi wysoko. Kiedy zachodzi, z jam wychodzą Bazyliszki (Cockatrice) ze swoich ukrytych siedlisk, w pełnej gotowości do ataku. Może i wyglądają na pokojowe nastawione stworzenia, jednak jeśli je sprowokujemy obrzucą nas deszczem jadowitych igieł. Są jednym z nielicznych agresywnych stworzeń w Aether.

Niebiański wymiar mimo wszystko to nie sama zabawa – skomplikowane lochy chronione są przez potężnych strażników i śpiących wartowników którzy uważnie pilnują, by ukrywany przez nich skarb nie wpadł w nie powołane ręce. Można je znaleźć zarówno pod ziemią, jak i w powietrzu – skarby które w nich znajdziemy są unikatowe i nie można ich zdobyć w inny sposób niż grabiąc je z lochów. Zanim jednak otworzymy skrzynię, musimy uporać się z wyżej opisanymi strażnikami – każdy z nich trzyma przy sobie klucz do skrzyni, która z kolei nie da się zniszczyć ani otworzyć bez tego przedmiotu.

Lochy dzielą się na 3 różne poziomy trudności – brąz, srebro i złoto – odpowiednio od najłatwiejszego do najtrudniejszego. Mimo to, że poziom trudności jest zróżnicowany, każdy z nich trzeba przejść inną techniką – w pewnych miejscach broń będzie niezdatna, w innych próba ataku bez odpowiedniej ilości jedzenia i ekwipunku skończy się bardzo szybkim zgonem. Zależnie od poziomu trudności otrzymujemy coraz to lepsze przedmioty, które oczywiście można przenieść do "zwykłego" świata.

Lochy dzielą się na 3 różne poziomy trudności – brąz, srebro i złoto – odpowiednio od najłatwiejszego do najtrudniejszego. Mimo to, że poziom trudności jest zróżnicowany, każdy z nich trzeba przejść inną techniką – w pewnych miejscach broń będzie niezdatna, w innych próba ataku bez odpowiedniej ilości jedzenia i ekwipunku skończy się bardzo szybkim zgonem. Zależnie od poziomu trudności otrzymujemy coraz to lepsze przedmioty, które oczywiście można przenieść do "zwykłego" świata.

Poza wyżej opisanymi zwierzętami można też spotkać latające świnie, zarówno chodzące po ziemi jak i latające. Można je dosiąść jak zwykłą świnię przy użyciu siodła bez potrzeby oswajania tak jak w przypadku moa. To pozwala graczom na szybkie wykorzystanie biednej świnki do ciężkich prac przenoszenia naszego ciężaru na wysokość, tylko jest jedno ale – w porównaniu do moa świnka potrafi wykonać tylko jeden skok, co ogranicza nasze możliwości.

Nowy system uzbrojenia:
Dla potrzeb modyfikacji twórcy zaimplementowali całkowicie nowy system akcesorii – 8 nowych slotów pozwalających na usprawnienie zdolności i poprawienie wyglądu. Przedmioty takie jak naszyjniki, pierścienie, rękawice (poczuj się jak adamek!), płaszcze i nawet specjalne tarcze mogą zostać założone dzięki Aether mod. Poza wcześniej wymienionymi są również dwa miejsca na inne akcesoria.


Przedmioty:

Naszyjniki:
Naszyjniki to jeden z nowych elementów które można na siebie zarzucić w The Aether. Pojawiają się na klatce piersiowej gracza, a więc po założeniu zbroi stają się niewidoczne. Złote i srebrne naszyjniki służą jako dekoracja, zaś Zanitowe przyspieszają szybkość wydobywania surowców w czasie noszenia. Niszczą się z czasem, a im bardziej są zniszczone tym szybciej będziesz kopać! Poza tym zwiększają również punkty odpowiadające za zbroję.

Pierścienie:
Kolejnym z nowych elementów wyposażenia są pierścienie – tak jak i naszyjniki, złote i srebrne służą jako ozdoba, zaś zanitowe zwiększają prędkość wydobywania surowców

Płaszcze:
Ciekawym przedmiotem jakie można założyć wraz z instalacją The Aether są właśnie płaszcze – dotychczas widziane tylko na plecach ekipy Mojang. Noszone na plecach i widoczne z perspektywy trzeciej osoby (f5) służą głównie jako dekoracja. Jest jednak jeden, który posiada ciekawą zdolność, jednak można go zdobyć tylko i wyłącznie jako nagroda za pokonanie jednego z trzech bossów.

Rękawice


Inne:


Niestety, ale nie zamierzam psuć Wam zabawy. Odkryjcie je sami w jednym z trzech zróżnicowanych poziomem trudności dungeonów!


Bloki:

Aether dirt:
Tak jak na ziemi, eteryczna czy też niebiańska odmiana tego klocka porośnie się niebiańską trawą jeśli będzie wystawiony na światło słoneczne. Wykopuje się go o wiele szybciej niż tradycyjny dirt.

Skyroot Log:
Są podstawą każdego drzewa w tej krainie. Stanowią również podstawę dla twoich niebiańskich podróży, gdyż tworzy się z niego 4 sztuki bloczków desek – tak jak normalne drewno.

Skyroot leaves:
Liście jak liście – poza innym kolorem nie różni ich nic od tych standardowych. Czasem zostawiają po sobie drzewka do zasadzenia.

Golden Oak Log:
Drewno ze złotego dębu jest źródłem Golden Amber, z których z kolei można stworzyć złote strzałki (Golden Darts).

Golden Oak Leaves:
Różnią się od zwykłych drzew pięknym, złotym kolorem oraz możliwością pozostawienia po sobie drzewek Złotego Dębu i czasem złotych jabłek.

Golden Oak Sapling:
Pozwalają na zasianie nowego drzewka.

Golden Oak Sapling:
Czasami wypadają ze Złotych Dębów, mogą zostać posiane na niebiańskiej ziemi, by wyrosły na nowe Golden Oak.

Skyroot planks:
Tak jak w standardowym świecie, tworzy się je z drewna które występuje w Aetherze. Wytwarza się z nich skyroot sticks, zaś same mogą posłużyć do stworzenia narzędzi klasy skyroot.

Holystone:
Odpowiednik kamienia w Aetherze, wykorzystywany do tworzenia narzędzi klasy Holystone.

Mossy Holystone:
Rzadki kamień, można go znaleźć przy wejściu do Aetherowego Dungeonu.

Cold Aerocloud:
Bardzo często spotykany typ Aerocloud'a w Aetherze. Ogromne pasy wyściełają zarówno spód, jak i środkową warstwę tej krainy. Mają dziwne właściwości: czasami bowiem zapobiegną otrzymaniu obrażeń od upadku, innym razem nie. Korzystaj z nich mądrze, ale czuj się ostrzeżony jeśli będziesz chciał na nie skakać z większej wysokości. Wytwarza się z nich Cloud Parachutes (czyli spadochron).

Blue Aerocloud:
Są najrzadszym typem Aerocloud'a. Same w sobie nie posiadają żadnych "magicznych" właściwości, za to mogą posłużyć jako podstawa do budowy złotych spadochronów, które mają 20 użyć w porównaniu do białych, które mają 1.

Quicksoil:
Bogato spotykany po bokach wysep. Kiedy gracz lub jakiekolwiek stworzenie porusza się po nim jego prędkość wzrasta – jednak dzieje się to z czasem, nie od razu. Może być wykorzystywany do chwilowego przyspieszania gracza, jednak w przypadkowym kontakcie może być powodem szybkiej śmierci (np. poprzez upadek z wysokości)

Icestone:
Występuje często w ogromnych pokładach, po bokach wysep. Jeśli położymy go obok wody czy lawy momentalnie je zamrozi.

Ambrosium ore:
Ruda Ambrozji to jeden z bardziej licznie spotykanych klocków w The Aether. Zostawia po sobie Ambrosium Shardy które mogą posłużyć do stworzenia pochodni, napędzania Enchanterów i nawet leczenia siebie samego!

Zanite ore:
Zanite ore jest dużo rzadsze od tego Ambrozjowego, występuje po bokach wysep. Zostawia po sobie Zanitowe kryształy, które wykorzystuje się w tworzeniu zestawu narzędzi czy też uzbrojenia.

Gravitite ore – Enchanted Gravitite:
Ruda Grawitytu jest najrzadszą z całego Aetheru, i może zostać zenchantowana do klocków Enchanted Gravitite. Sama ruda standardowo uleci w powietrze jeśli nie będzie miała nad sobą żadnego klocka. Block grawitytu zaś poleci tylko wtedy, kiedy zasilimy go redstonem. Bloki grawitytu wykorzystuje się do tworzenia najlepszych zestawów narzędzi i zbroi.

Kolumna:
Dekoracyjny bloczek występujący na zewnątrz srebrnych dungeonów.

Szczyt kolumny:
Jak wyżej, zdobi szczyt kolumny.

Enhanter:
Enchantery to nowy rodzaj bloczków ktore można stworzyć. Wymaga 8 holystone'ów i jednego zanite gemstone'a by go stworzyć Standardowo wykorzystują Ambrosium Shardy jako paliwo i mogą naprawiać zniszczone przedmioty czy narzędzia – im bardziej są zniszczone tym więcej paliwa potrzeba do ich naprawy. Potrafi także ulepszać kilka przedmiotów do bardziej potężnych wersji.

Incubator:
Inkubatory to kolejny nowy rodzaj klocków który przynosi modyfikacja The Aether. Wymagają bloczków Holystone i jednego Ambrosium Torch jako paliwa. Wykorzystywane do inkubowania jajek moa, które z kolei z inkubatora wyjdą jako Baby Moa.

Zamknięta skrzynia:
Znajdowywane w dungeonach, nie mogą zostać zniszczone. Żeby wyciągnąć z nich to co ukrywają trzeba zdobyć klucz od bossa który strzeże danego skarbu.

Dungeon Stones:
Bloczki dekorujące dungeony, różne kolory zależą od poziomu trudności danego wyzwania.

Dungeon Lighstones:
Bloczki oświetlające, dekorujące dungeony, różne kolory zależą od poziomu trudności danego wyzwania.

Aerogel:
Przeźroczysty klocek który jest odporny na wszelakie eksplozje.

To wszystko co miałem do napisania.
08-22-2011 13:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Kuban12 Offline
Premium

Liczba postów: 244
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 48 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #2
RE: AetherMod
Pewnie, że za dużo napisałeś, bo Kalis już opisał ten mod http://craftboard.pl/Temat-Aether-Mod-1-...90#pid6990

Także gratuluje umiejętności szukania. Co do samej propozycji, już widzę jak to by muliło serwer ^^
08-22-2011 14:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Tygrys Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 18
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #3
RE: AetherMod
Sorry nie zauważyłem a do tego skoro ten mod nie spowalniał mojego kompa(A jest wolny jak ślimak) to serwera raczej też nie a ten mod można wgrać na jakiś tydzień na próbę a jak będzie mulił serwer to od instalować.
08-22-2011 14:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
[Vip]KalisPro Offline
VIP
VIP

Liczba postów: 2,107
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 440 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #4
RE: AetherMod
tego mod nie obsługuje multiplayera ;/

[Obrazek: esiObC2.gif]
[Obrazek: c5a0d78f0000ed0e.png]
08-22-2011 15:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Lisek Offline
YouTuber

Liczba postów: 195
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 29 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #5
RE: AetherMod
fajny mod te naszyjniki jak w metku ale mod fajny Big Grin
08-22-2011 22:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Roocer Offline
Strażnik Teksasu
****

Liczba postów: 1,555
Dołączył: Nov 2011
Reputacja: 171 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #6
AetherMod
Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.
07-14-2012 02:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | Informacja o cookies | RSS
This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.