Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
podanie moderator
Autor Wiadomość
shoga Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 1
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #1
podanie moderator
Czy posiadasz VIP: nie
Twój nick: shoga
Twoje imię: Kewin
Twój wiek: 21 lat
Jak długo grasz w Minecrafta? : od ładnych paru lat
Jak długo grasz ogólnie na serwerach? : ponad miesiąc ale parę lat temu dość sporo
Jak długo grasz na naszych serwerach? : ponad miesiąc
Ile czasu możesz poświęcić na potrzeby serwera : a ile potrzeba? mam go dość sporo Wink
Jak lub co chciałbyś usprawnić na serwerze? : dodać i stworzyć kilka warpów, które urozmaicą zabawe i rozgrywkę np: parkour, czy jakieś budowle, które będą tworzone "na pokaz"
Dlaczego uważasz, że to ty powinieneś zostać wybrany? : hmm... jestem kreatywny, pomocny, obyty w tematach surv(kończę pisać swój własny podręcznik survivalu), znam komendy i ich własności. Przede wszystkim nie jestem stronniczy i zawsze podejmuje odpowiedzialne decyzje mając na uwadze wszystkie szczegóły.
Jakich pluginów znasz komendy [wypisz pluginy] : pluginy pluginami... aktualnie muszę douczyć się jeszcze około 10 nowych ale tak to praktycznie wszystkie komendy na serwery i single... ale najważniejsze dla was to chyba, /reload, /banip [Player] [Reason],/unbanip [IP],/kick, /listwarps, /setspawn, /me, /setwarp [warp], /removewarp [warp], /time, /whitelist, //set, //move, //walls, //replace... itd itp nie chce mi się pisać wszystkich mi znanych bo trochę ich jest Wink
Czy pełniłeś kiedyś na innych serwerach jakieś funkcje[Nie wypisuj gdzie, nie bierz pod uwagę serwerów LAN/hamachi] : Nie byłby to mój pierwszy serwer
Czy posiadasz Mikrofon, TeamSpeak 3 lub Skype : Tak
Coś, co chciałbyś dodać od siebie: Wiem że vip był takim jakby wymogiem ale stwierdzam, że nie będę wydawał żadnych pieniędzy na zabawę dopóki nie będzie to konieczne...
Jeśli potrzebna jest weryfikacja wieku (często mnie to spotyka na serwerach :/) czy będą jakieś pytania to kontakt:
tel: 796-086-376 (play)
facebook: https://www.facebook.com/shogakewin

P.S. jako iż pewnie wszyscy piszą "Proszę o pozytywne..." ja napisze tak...

będzie na Nie, spoko zrozumiem i tak dalej będę się bawić Wink
będzie na Tak, spoko zrozumiem i tak dalej będę się bawić i spełniać swoje obowiązki Wink

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź
Kewin "shoga" Małogoski
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-18-2015 17:34 przez shoga.)
01-18-2015 17:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Persew Offline
Były GlobalMod
*

Liczba postów: 1,632
Dołączył: Oct 2013
Post: #2
RE: podanie moderator
Wypisałeś komendy zamiast pluginów.

PODANIE ODRZUCONE

-
[Obrazek: logo.png]

-=Moderacja=-


Akcja: Zamkniecie + przeniesienie wątku do Podań Odrzuconych.

Prawdopodobne przyczyny Odrzucenia podania
1. Brak VIP'a
2. Zbyt mała wiedza
3. Nie mieszczenia się w przedziale wiekowym
4. Niedostatecznie długi staż/zasługi na serwerze
5. Brak umiejętności czytania ze zrozumieniem!
-

Któryś z powyższych podpunktów jest przyczyna odrzucenia twojego podania
.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-21-2015 19:40 przez Persew.)
01-21-2015 19:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS