Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nuxterku to do sera :)
Autor Wiadomość
Dark_Mage2 Offline
Banned

Liczba postów: 40
Dołączył: Jan 2015
Post: #1
Nuxterku to do sera :)
Witam ser1234 ja w sprawie tych amuletow&excow Dark_Mage2 to juz mowię
Po 1.
Nuxter jak odchodzil z serwera zrobil sobiee multi konto i pod ziemia zrobil tabliczkee 1 kwarc za 100K sprawa wyjasniona..

Teraz po 2.

prosze o dowody moich cheatow na nicku xX_Mielsny_Xx i moj kolega tez chce wiedziec ile mial Vl nick Combat7

Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-26-2015 19:27 przez Dark_Mage2.)
01-26-2015 19:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
RunezPro Offline
VIP

Liczba postów: 234
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 55 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #2
RE: Nuxterku to do sera :)
Masz jakieś dowody na te tabliczki????
01-26-2015 19:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Dark_Mage2 Offline
Banned

Liczba postów: 40
Dołączył: Jan 2015
Post: #3
RE: Nuxterku to do sera :)
Tak zaraz moga koledzy czyli Fucker_Z Pawlo921 wbic i dac ssy poniewaz moj komputer ma awarje xD

jak cos to moga wbic bez problemu Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-26-2015 19:27 przez Dark_Mage2.)
01-26-2015 19:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
RunezPro Offline
VIP

Liczba postów: 234
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 55 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #4
RE: Nuxterku to do sera :)
Ja wiem ze nic takiego się nie działo , wy kopiowaliście i dlatego tyle tego mieliście , z tego powodu została tez zresetowana działka Maagi (czy jakoś tak xd)/
01-26-2015 19:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Dark_Mage2 Offline
Banned

Liczba postów: 40
Dołączył: Jan 2015
Post: #5
RE: Nuxterku to do sera :)
spoko bron go bron Smile seer1234 Ps zobacz na konto JestemBogiem zobacz ile on ma tam kassy (996k nie sadze zeeby zdobyl Smile)i gdzie ma /sethom ;D moze zmienil nwm nwm wtedy mial na terenie spawnu pod ziemia Smile poczekamy na Fucker_Z przyniesie ssy

ponad 20 excow Dark_Mage2 wiec pozdro...

Nie spam mi tutaj!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-26-2015 19:46 przez Dark_Mage2.)
01-26-2015 19:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Dark_Mage2 Offline
Banned

Liczba postów: 40
Dołączył: Jan 2015
Post: #6
RE: Nuxterku to do sera :)
WNuxterku czekam na ssy!!! Chyba się nie doczekam, wiec unban dla nas słuszny. SmileSmile

Daj plusa jeżeli uważaj ze to nie fair dawać bana bez dowodów

Pragnę dodać że graliśmy tylko ze 10minutek

A po 2 Ciekawe czemu Nuxterku lubiisz runeza (blackstarblack) i oddałeś mu itemy jak go zabyliśmy. .. I dlaczego dałeś mu ub.
Ser proszę mi wyjaśnić sprawę z fezman ponieważ to nuxterku i unbannuje swoje konto a po 2h wbija i ustanowienie konto i mówi ibuy unban to nie fair żeby admini grali na cheatach
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-27-2015 15:05 przez Dark_Mage2.)
01-27-2015 14:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
RunezPro Offline
VIP

Liczba postów: 234
Dołączył: Feb 2014
Reputacja: 55 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #7
RE: Nuxterku to do sera :)
Ja unbana kupiłem . Nuxter był wtedy na serwie napisał mi bym wyszedł na nich by ich sprawdzić (napisał ze jak dedne odda mi )
owszem dedłem i mi oddał , A wy dedliście mnie plecami .... Pozdro
01-27-2015 15:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
lNuxterl Offline
Moderator

Liczba postów: 34
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 11 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #8
RE: Nuxterku to do sera :)
Nie moge już z wami wytrzymać. Mścicie się za to, że słusznie dostaliście bana, a mianowicie zbanowałem was za to iż mieliście kopiowane ity + czity. Dark Mage juz nie raz banowałem Cię na IP a ty owako sobie zmieniasz je i dalej szkodzisz serwerowi pomimo kary, a to jest karane. Po drugie pierwszy raz słyszę o jakiejś tabliczce. Po trzecie każdy wie że JestemBogiem to ja, ponieważ nie raz coś testowałem i potrzebowałem do vipa, a i jeszcze owszem robie sobie multi ale tylko po to, aby sprawdzać aury, cziterów a nie żeby zdobywać itemy, a poza tym i tak zawsze oddaje, chyba że ten ktoś miał czity to od razu wbijam na nuxtera i banuje. To jest mój sposób.
A i jeszcze, sam jestem ciekaw co na tych SS będzie Smile

PS DarkMage dla mnie powinieneś się leczyć, jesteś tak zwanym "Dzieckiem Minecrafta". Dostajesz słusznie bana i od razu na inny nick i spamisz:
- Nuxter to dzi**.
- Czego mnie zawsze banujesz a innych nie?
Wbijasz na poniżające nicki np: StaryNuxtera, NuxterH**. Daje ci bana na IP ale to nic nie daje bo i tak w jakis sposób zmieniasz.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-27-2015 15:47 przez lNuxterl.)
Oceny: RunezPro (+1)
01-27-2015 15:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Maagi Offline
FAN ANIME

Liczba postów: 115
Dołączył: Jun 2014
Reputacja: 20 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #9
RE: Nuxterku to do sera :)
To mogę prosić ss na combat7? ;c
01-27-2015 22:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
lNuxterl Offline
Moderator

Liczba postów: 34
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 11 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #10
RE: Nuxterku to do sera :)
Nie mam ss, jak niby mogłem zrobić ss aury? Pewnie chodzi ci o VL, vl można mieć 0 a czity posiadac mozna. Obserwowałem cię słusznie i jakoś widziałem twoje czity [aure, speed]. Owszem mogłem popełnić błąd bo w końcu jestem człowiekiem a nie robotem, lecz wątpie w to bardzo, iż mam doświadczenie z czitami ponieważ sam ich używałem i nawet używam na wersji 1.7.2 . Jeśli popełniłem błąd banując cię, wybacz mi.
01-28-2015 15:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS