Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Budowniczy na serwer [KONKURS]
Autor Wiadomość
maniek_wlucznia1 Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 1
Dołączył: Jan 2015
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #11
RE: Budowniczy na serwer [KONKURS]
biore udzial
02-26-2015 19:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
xM3ster Offline
Banned

Liczba postów: 22
Dołączył: Feb 2015
Post: #12
RE: Budowniczy na serwer [KONKURS]
Online może docenisz to że Ser jest dłużej w Administracji i z góry mądrzejszy Big Grin.. Nie ma to jak ss'y na budowle twoja logika Smile Tylko czy to będą ich budowle pozdro :*
02-28-2015 19:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
MateXco Offline
Obeznany
**

Liczba postów: 216
Dołączył: Dec 2013
Reputacja: 45 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #13
RE: Budowniczy na serwer [KONKURS]
Jeżeli ktoś podeśle ss'a nie swojej pracy, to raczej nic w konkursie nie zbuduje... Będzie wiadome, że nie jest właścicielem pracy.
02-28-2015 21:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
xM3ster Offline
Banned

Liczba postów: 22
Dołączył: Feb 2015
Post: #14
RE: Budowniczy na serwer [KONKURS]
A coś do wygrania?
03-01-2015 09:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Online1234 Offline
Były GlobalMod
*

Liczba postów: 1,635
Dołączył: Nov 2014
Post: #15
RE: Budowniczy na serwer [KONKURS]
(02-28-2015 19:45)xM3ster napisał(a):  Online może docenisz to że Ser jest dłużej w Administracji i z góry mądrzejszy Big Grin.. Nie ma to jak ss'y na budowle twoja logika Smile Tylko czy to będą ich budowle pozdro :*

Po pierwsze uważaj na słowa bo piszesz do administratora ! A to czy ktoś jest więcej czy mniej w administracji to nie oznacza to że jest gorszy czy lepszy ponieważ ten co jest mniej może mieć większą wiedze np Smile Widzę właśnie twoją logike... Po to chcę te ssy żeby ocenić jak ktoś buduję a jeżeli wyśle mi bardzo zajebistą prace to dostanie się do konkursu i jeżeli wybuduje to na działce tak jak na zdjęciu no to widocznie ma talent a jeżeli zbuduje jakieś gówno no to wiesz widać że jednak to nie jego budowla. Ps ssy nie są wymagane ale mogą być bo to polepsza dostanie się do konkursu Smile
03-01-2015 13:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
xM3ster2 Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 24
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 6 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #16
RE: Budowniczy na serwer [KONKURS]
Tsaa haha, i za taką wypowiedź mam bana na zawsze i z powodem : Noob ?

Pozdro http://screenshooter.net/101969457/onyecau

Administrator który tylko klnie ? - http://screenshooter.net/101969457/dnmaqnk Nawet nie masz po co tego edytować.. Gdy będę na kompie wgram pare ss'ów bo na Laptopie nie posiadam mc Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-01-2015 16:59 przez xM3ster2.)
03-01-2015 16:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Dragonek_123 Offline
Subskrybuj mój kanał na YT

Liczba postów: 119
Dołączył: Mar 2014
Post: #17
RE: Budowniczy na serwer [KONKURS]
Biorę udział nick: _OneXMove_
03-01-2015 17:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Online1234 Offline
Były GlobalMod
*

Liczba postów: 1,635
Dołączył: Nov 2014
Post: #18
RE: Budowniczy na serwer [KONKURS]
(03-01-2015 16:49)xM3ster2 napisał(a):  Tsaa haha, i za taką wypowiedź mam bana na zawsze i z powodem : Noob ?

Pozdro http://screenshooter.net/101969457/onyecau

Administrator który tylko klnie ? - http://screenshooter.net/101969457/dnmaqnk Nawet nie masz po co tego edytować.. Gdy będę na kompie wgram pare ss'ów bo na Laptopie nie posiadam mc Smile
Oj Mrscorpy dorośnij to pogadamy bo jak na tą chwile to robisz z siebie tylko durnia Smile spamujesz dziwnymi wiadomościami,obrażasz administracje na ts,na forum dogryzasz administracji,robisz multikonta,cheatujesz,szukasz zaczepki oraz powodu do awantury i ty masz śmiałość jeszcze się kłócić o niewinnego bana ? śmieszny jesteś... A co do treści noob to nawet nie chce mi się już na ciebie powodu pisać bo jesteś dla mnie nikim tacy jak ty powinni być eliminowani ze startu najgorzej czym mnie zdenerwowałeś to tym że na początki obrażasz połowę administracji a potem liżesz dupę wszystkim aby mi zaszkodzić nigdy nie kłamię i zawszę będę szczery i teraz też jak najbardziej ! już brak mi słów i kończę tą rozmowę z tobą ponieważ do takiego człowieka jak ty to nie ma słów.. Jestem bardzo nie miły dla ciebie jak i pewnie administratorzy którzy muszą cię ciągle banować i odrzucać podania ponieważ nie rozumiesz raz jak ci się powie coś.
03-01-2015 21:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
xM3ster2 Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 24
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 6 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #19
RE: Budowniczy na serwer [KONKURS]
To ty kurna dorośnij! Po co się wpierdzielasz na serwer skoro i nie umiesz go prowadzić ?!
Jedyną osobą którą obrażam w administracji jesteś Ty, tylko ty. Mnie się czepiałeś że nic nie robię to przez cb odszedłem uważasz że da się być z takim czymś jak tb w administracji.. Cb nawet nikt nie lubi :O
Ile ja miałem policje 3/4 mies. ? 0 skarg twój 1 tydzień i miałeś jakieś 5 skarg..

Ja się przynajmniej starałem a ty nic nie robiłeś i nadal nic nie robisz np. Cytat podczas mojego 2 dnia z rangą na s5 :
MrScorpy : Ktoś ma jakieś pytania?
xXBlackXx (czy jaki tam miałeś nick) : Haha co tak grzecznie co?

Zawsze się oglądasz na innych a sam nic nie umiesz..

Każdy wie jak kiedyś zjebałeś serw s5. PawloGaming17
Wszędzie te excy jedynie leżały..

Szczerość to szczerość pewnie mi dasz bana za to? Bo to prawda :O Banujesz nawet jak nie widzisz.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-01-2015 21:40 przez xM3ster2.)
03-01-2015 21:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
xM3ster2 Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 24
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 6 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #20
RE: Budowniczy na serwer [KONKURS]
O.o drugi dzień albo Cie na kompie nie było albo Ci uprawnienia zabrali Smile Najlepiej 1 i 2 Tongue

(Bo bana nie dostałem xD)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-02-2015 07:21 przez xM3ster2.)
03-02-2015 07:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS