Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 3.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Minecraft - Swiat Kanciastej Wyobrazni
Autor Wiadomość
goliat26 Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 16
Dołączył: Sep 2011
Reputacja: 1 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #1
Minecraft - Swiat Kanciastej Wyobrazni
Witam was. Na poczatku przepraszam ze odrazu od pierwszego postu sie hmm "reklamuje"...
Chcialbym zaprosic na moja serie filmikow Minecraft - Swiat Kanciastej Wyobrazni. Dopiero zaczynam wiec prosze o wyrozumialosc. Chcialbym zaprezentowac dwa pierwsze odcinki, kolejne pojawia sie co kilka dni. Prosze o komentowanie i sugestie co mozna zmienic, poprawic by wygladalo/brzmialo to wszystko lepiej. Zapraszam do ogladania i komentowania.

Odcinek pierwszy:

Odcinek drugi:
09-23-2011 15:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
xszymon22 Offline
Obeznany
**

Liczba postów: 288
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 34 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #2
RE: Minecraft - Swiat Kanciastej Wyobrazni
Jak dla mnie ok są. Już się bałem że usłyszę głos kilkulatka przed mutacją (nie chciałem obrazić).

[Obrazek: 2z70sx0.jpg]
09-23-2011 16:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
goliat26 Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 16
Dołączył: Sep 2011
Reputacja: 1 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #3
RE: Minecraft - Swiat Kanciastej Wyobrazni
Hehe juz wiele osob pisalo wlasnie cos podobnego ze sie balo ze uslyszy nastolatka przed mutacja ale sie dziwia ze jednak nie Smile.
09-23-2011 18:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
goliat26 Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 16
Dołączył: Sep 2011
Reputacja: 1 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #4
RE: Minecraft - Swiat Kanciastej Wyobrazni
Zapraszam was na krotki filmik informacyjny odnosnie mojej serii Minecraft - Świat Kanciastej Wyobraźni.
Oczywiscie nie oznacza to, ze nie bede juz krecil normalnych odcinkow zreszta... na filmiku wszystko jest powiedziane Smile.
09-27-2011 10:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
goliat26 Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 16
Dołączył: Sep 2011
Reputacja: 1 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #5
RE: Minecraft - Swiat Kanciastej Wyobrazni
Witam ponownie.
Po dłuższej przerwie chciałbym zaprosić was do oglądania trzeciego odcinka Świata Kanciastej Wyobraźni.
Miałem "małe" problemy z wysłaniem filmu co dodatkowo opuznilo jego pojawienie się.
Po chorobie glos jeszcze nie ten pozatym ten odcinek chciałem nakręcić bardziej spontanicznie niż poprzednie.
Zapraszam do oglądania i komentowania.
10-05-2011 10:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
goliat26 Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 16
Dołączył: Sep 2011
Reputacja: 1 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #6
RE: Minecraft - Swiat Kanciastej Wyobrazni
Czesc wszystkimSmile
Chciałbym zaprosić Was na czwarty odcinek Świata Kanciastej Wyobraźni. W tym odcinku zacznęrobić Mob-Grainder. Zachęcam do komentowania i subskrybowaniaSmile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-12-2011 20:57 przez goliat26.)
10-12-2011 20:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
goliat26 Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 16
Dołączył: Sep 2011
Reputacja: 1 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #7
RE: Minecraft - Swiat Kanciastej Wyobrazni
Witam Was ponownieSmile

Zapraszam wszystkich na kolejny odcinek mojej serii Świata Kanciastej Wyobraźni. Oto link do odcinka:

Zachecam do ogladania i komentowaniaSmile.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-22-2011 10:21 przez goliat26.)
10-22-2011 10:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
goliat26 Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 16
Dołączył: Sep 2011
Reputacja: 1 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #8
RE: Minecraft - Swiat Kanciastej Wyobrazni
Witam wszystkich ponownie po dłuższej przerwie. Przedstawiam wam kolejny odcinek Świata Kanciastej Wyobraźni.
W tym odcinku wybiore sie do netheru, nie jest on dlugi ani specialjnie zachwycajacy - ale jestWink.
Zachęcam do komentowania.
11-03-2011 10:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
goliat26 Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 16
Dołączył: Sep 2011
Reputacja: 1 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #9
RE: Minecraft - Swiat Kanciastej Wyobrazni
Zapraszam Was na kolejny odcinek Świata Kanciastej Wyobraźni Smile. Zachecam do komentowania i subskrybowania. W tym odcinku zajme sie głównie stacją kolejekSmile.
11-12-2011 23:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Mistrzux Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 14
Dołączył: Nov 2011
Reputacja: 13 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #10
RE: Minecraft - Swiat Kanciastej Wyobrazni
UUU fajowo ci wyszło ja jestem na tak oczywiście jeśli chodzi o Filmiki na YT Big Grin
POzdrawiam Smile
11-14-2011 13:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Wątek zamknięty 


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS