Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skradzoine hasło
Autor Wiadomość
TheAsphalt Offline
Świeżak

Liczba postów: 8
Dołączył: Sep 2014
Reputacja: 4 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #1
Skradzoine hasło
Witam, na serwerze n1.craftboard.pl zostało zmienione moje hasło. Chcialbym je odzyskac. Mam nadzieje, ze nie bedzie problemu zweryfikowac czy to moje konto, poniewaz posiadam konto premium. O szczegóły dotyczace mojego konta premium pisac na PW. Nick w grze - TheAsphalt.
Oceny: Subaruu (+1)
06-28-2015 20:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Subaruu Offline
Policjant n1.serweryminecraft.pl
*

Liczba postów: 51
Dołączył: Mar 2015
Reputacja: 11 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #2
RE: Skradzoine hasło
Zgadzam się,mi też skradziono hasło na n1.craftboard.pl Sad
Oceny: TheAsphalt (+1)
06-28-2015 20:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Online1234 Offline
Były GlobalMod
*

Liczba postów: 1,635
Dołączył: Nov 2014
Post: #3
RE: Skradzoine hasło
Jeżeli zamawiałeś jakąś usługę sms np vip,kasa,unban lub coś innego nie ma znaczenia co,lub jeżeli podawałeś email przy rejestracji komendą /email add to konto odzyskasz ! musisz jedynie zgłosić się do admina (szybkiegobanana) opisując mu sprawę na email'u lub teamspeak'u (ip: ts.craftboard.pl) email: [email protected]
Po podaniu wszystkich danych takich jak: numer telefonu,data i godzina wysłania sms,serwer,nick,treść sms oraz numer na jaki wysłałeś wiadomość konto zostanie ci przywrócone (Jeżeli na prawdę zamawiałeś jakąś usługę).
06-29-2015 09:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
MCK Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 126
Dołączył: Jun 2015
Reputacja: 11 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #4
RE: Skradzoine hasło
Online1234 nie opisałeś jak ma odzyskać konto za pomocą email'a dodanego do konta, a ja szczerze powiem, że też nie wiem.
06-29-2015 10:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Online1234 Offline
Były GlobalMod
*

Liczba postów: 1,635
Dołączył: Nov 2014
Post: #5
RE: Skradzoine hasło
(06-29-2015 10:38)MCK napisał(a):  Online1234 nie opisałeś jak ma odzyskać konto za pomocą email'a dodanego do konta, a ja szczerze powiem, że też nie wiem.
Napisałem Smile czy dodałeś email czy wysłałeś sms to i tak musisz napisać na pocztę do admina ponieważ on to sprawdzi Smile dodam że komenda /email recovery nie działa.
06-29-2015 12:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
MCK Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 126
Dołączył: Jun 2015
Reputacja: 11 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #6
RE: Skradzoine hasło
Tak to prawda, że napisałeś, ale chodziło mi o to, że nie opisałeś czynności dotyczących email'a. Chyba, że tak czy tak trzeba napisać do Banana.
06-29-2015 12:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Online1234 Offline
Były GlobalMod
*

Liczba postów: 1,635
Dołączył: Nov 2014
Post: #7
RE: Skradzoine hasło
(06-29-2015 12:02)MCK napisał(a):  Tak to prawda, że napisałeś, ale chodziło mi o to, że nie opisałeś czynności dotyczących email'a. Chyba, że tak czy tak trzeba napisać do Banana.

No właśnie o to mi chodzi że i tak czy siak musisz wysłać email informujący administratora czy o tym czy podawałeś email przy rejestracji czy wysyłałeś sms.
06-29-2015 12:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
MCK Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 126
Dołączył: Jun 2015
Reputacja: 11 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #8
RE: Skradzoine hasło
Ok sprawa jasna. Mam nadzieję, że te informacje mi się nie przydadzą. Tongue
06-29-2015 12:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
TheAsphalt Offline
Świeżak

Liczba postów: 8
Dołączył: Sep 2014
Reputacja: 4 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #9
RE: Skradzoine hasło
Ale liczy sie czy kupowalem na tym serwerze? Znalazlem na telefonie sms, w ktorym zamowilem sobie kase na innym serwerze. Ale tak ogolnie po co sprawdzac w ten sposob, jezeli wystarczy zweryfikowac czy konto premium jest moje i wygenerowac nowe hasło. Nawet gdyby ktos na moim nicku mial tam konto i zakupil sobie vipa, kase czy cos to i tak moge odzyskac swoje konto, bo to jest wlasnie minus non-premium, nie prawda?
06-29-2015 14:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Online1234 Offline
Były GlobalMod
*

Liczba postów: 1,635
Dołączył: Nov 2014
Post: #10
RE: Skradzoine hasło
(06-29-2015 14:29)TheAsphalt napisał(a):  Ale liczy sie czy kupowalem na tym serwerze? Znalazlem na telefonie sms, w ktorym zamowilem sobie kase na innym serwerze. Ale tak ogolnie po co sprawdzac w ten sposob, jezeli wystarczy zweryfikowac czy konto premium jest moje i wygenerowac nowe hasło. Nawet gdyby ktos na moim nicku mial tam konto i zakupil sobie vipa, kase czy cos to i tak moge odzyskac swoje konto, bo to jest wlasnie minus non-premium, nie prawda?

Jeżeli na koncie premium ktoś się zarejestrował bez premium i zamawiał tam jakąś usługę sms to nie ma możliwości abyśmy ci to konto oddali ponieważ no niestety kto pierwszy ten lepszy Smile (chyba że na koncie nic nie było zamawiane to konto możesz odzyskać).
06-29-2015 14:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Wątek zamknięty 


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS