Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cheater i Bloga...
Autor Wiadomość
Lancelot Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 44
Dołączył: Jul 2015
Reputacja: 4 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #1
Cheater i Bloga...
Proszę o wyczyszczenie konta graczowi Rafix227 ponieważ zabilem dzisiaj tego gracza 2 razy i dwa razy mial bloga i sie bagował.. Jak już to ja też poproszę 100x bloga.

Gracz nie dostanie bana/ wyczyszczonego konta odchodze z CB.

bo to sensu nie ma kopalem na demo buty 2dni ze na hita z wloczni mnie zdiął
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-19-2015 20:46 przez Lancelot.)
07-19-2015 20:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Rafix227 Offline
Pomocnik

Liczba postów: 39
Dołączył: Nov 2013
Reputacja: 1 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #2
RE: Cheater i Bloga...
Omg i ty jeszcze masz czelnosc klamac na forum Craftboard? Craftboard to nie byle jaka siec serwerow na ktorej uwieza w takie bzdury jakie ty opowiadasz...
Po 1. Owy gracz Lancelot (domyslilem sie, wiec na serwie to FunBoy nie zabil mnie ani razu. Prawda mam guardiana ale nie 100, tylko 1, mozna sprawdzic jak sie da jakas komenda i wyjdzie, ze 1, poniewaz tyle posiadam.
Po 2. To ja go zabilem dzisiaj o godzinie 21:41, a nie on mnie.
Po 3. Dziwi sie, ze dedl i uwaza, ze mam cheaty, a mial aby demo Buty wiec pozdrowienia dla tego gracza.
Po 4. Gdy ja wychodzilem za linie, tepal sie do mnie kompasem od plecow, a gdy ja udezylem go raz, to on sie zbugowal i uciekl kompasem.
Po 5. Pragne, abyscie sobie przypomnieli ta sytuacje : http://craftboard.pl/Temat-Musi-byc-ban-12902?page=2 autorem watku jest Dark_Mage czyli wychodzi na to, ze to Lancelot, czyli ten dzieciak i to sie potwierdza patrzac na jego pisownie. Multikont to on ma, ze ho ho.
Po 6. Stracil itemki podczas walki gdyz zalozylem mu Combo jak mial, aby demo buty i padl.
Po 7. Wezcie zrobcie cos z tym dzieciakiem, bo az poprostu nieda sie na niego patrzec.

Tyle z mojej strony. Mam nadzieje, ze Lancelot w koncu zrozumie, ze bezsensownymi watkami zasmieca forum oraz nikt nie bierze tego na powaznie, poniewaz kazdy go dobrze zna i nieznam osoby, ktora by mu zaufala. (No chyba, ze brat, ale tez watpie Tongue)

Pozdrawiam Rafix227

PS. Jezeli mi zazdroscisz itemow oraz skilla jakiego mam to juz tylko i wylacznie twoj problem, wiec nie musisz okazywac tego tak bezsensownymi watkami oraz klamstwem.
A wogole skad wiesz, ze mam blogo? Moze dawno stracilem, a ty mi zawracales za przeproszeniem dupe, zebym dedl bez eq i zebys zobaczyl czy mam blogo. Wtedy nie zobaczylbys, czy mialem blogo czy nie, skoro dedlbym bez eq, a eq to jest przypomne Ci drogi Lancelocie ,,Ekwipunek" wiec wszystkie itemy, ktore masz przy sobie (ja tak to zawsze rozumialem Smile ).
Nastepnym razem nie pisz takich bzdur bo to niema sensu...

Jak mi nie wiezysz to radze zajrzec na Youtube i obejrzec sobie kilka filmikow z klepami w Minecraft, moze wtedy cos do Ciebie w koncu dotrze.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-19-2015 21:18 przez Rafix227.)
07-19-2015 21:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Online1234 Offline
Były GlobalMod
*

Liczba postów: 1,635
Dołączył: Nov 2014
Post: #3
RE: Cheater i Bloga...
Dla mnie sprawa jest jasna Smile zamykam.
07-19-2015 21:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Wątek zamknięty 


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS