Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Autor Wiadomość
lajner Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 22
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 2 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #1
Domki
Moją propozycją dotyczącą serwera jest to, żeby administracja oznaczyła brzydkie domki i dała im właścicielom gdzieś tak tydzień na poprawę wyglądu tych domków, jeżeli ten warunek nie zostałby spełniony to administracja usuwała by te domki. Wnoszę właśnie tą propozycję ponieważ nie lubię chodzić po mapie i oglądać domków które są brzydkie. A jest tych domków wiele, nie chce przesadzić ale moim zdaniem jest ich z 30%. Więc to na tyle z mojej strony, taka jest moja opinia/propozycja. Liczę na pozytywne rozpatrzenie tej oto propozycji.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-19-2011 21:02 przez lajner.)
12-19-2011 20:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
PatrykXXX Offline
Ten fajniejszy

Liczba postów: 246
Dołączył: Oct 2011
Reputacja: 19 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #2
RE: Domki
Inni to proszą o działkę a na drugi dzień już nie grają na serwerze Smile. Więc po upływie miesiąca działki powinny być odebrane graczom i dane temu kto coś na tej działce by zrobił Big Grin . Popieram pomysł lecz może inni grają po raz 1 i nie umieją budować, ale żeby postawić na działce 3 klocki cobblestona i uważać to za domek to już jest lekka przesada.
Dołączam się do propozycji, reszta zależy od administratorów.
12-19-2011 21:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Mlody Offline
Krnąbrny Władca
**

Liczba postów: 211
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 47 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #3
RE: Domki
wybuduje domek pod ziemia. Będę miał tam dostęp tylko ją. A na widocznej części nic nie będzie. Też zostanie usunięta działka? Mimo że gram codziennie...

Lubie pomagać, Nie lubię anty-ortografii.
Moje prace i nie tylo <mygraphics.pl>
░░░░░░░░
░▓▓░░▓▓░
░░▄██▄░░
░░█▀▀█░░
░░░░░░░░
12-20-2011 15:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
PatrykXXX Offline
Ten fajniejszy

Liczba postów: 246
Dołączył: Oct 2011
Reputacja: 19 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #4
RE: Domki
Heh domek pod ziemią, niezła myśl xD
Tylko że ty grasz codziennie, a mi chodzi o takie osoby które chciały działkę, a na drugi dzień nie grały by na serwerze Big Grin
12-20-2011 16:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
xszymon22 Offline
Obeznany
**

Liczba postów: 288
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 34 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #5
RE: Domki
Chciałem napisać podobny temat, ale nie chciało mi się zbytnio więc dzięki Big Grin
Ps.Jestem za.

[Obrazek: 2z70sx0.jpg]
12-23-2011 15:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
mistrzszczur Offline
NumberOne

Liczba postów: 194
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 11 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #6
RE: Domki
POWIEM KRÓTKO: Piękno to kwestia gustu.
12-30-2011 14:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Chester_Psycho Niedostępny
Dzieci! Nie słuchajcie rapu!
****

Liczba postów: 1,028
Dołączył: Nov 2011
Reputacja: 283 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #7
RE: Domki
@Up
Jeżeli dla ciebie 3 kloce dirta to piękno bo gust masz taki to gratuluje...
12-30-2011 16:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
mistrzszczur Offline
NumberOne

Liczba postów: 194
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 11 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #8
RE: Domki
Ok zgodzę się, że dirt nie jest zbyt piękny i faktycznie za takie coś powinni karać, bo szpeci serwer, ale jeżeli ma ktoś dom, który nie podoba się tobie, czy adminowi, a podoba się osobie która stworzyła go (oczywiście nie dirt, czy grass) to nie należy nakazywać mu go usuwać
12-30-2011 16:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Chester_Psycho Niedostępny
Dzieci! Nie słuchajcie rapu!
****

Liczba postów: 1,028
Dołączył: Nov 2011
Reputacja: 283 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #9
RE: Domki
Mówimy o klocach dirtu, ziemiankach, losowo ustawionych blokach lub też kwadrat na odpiernicz się
12-30-2011 17:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Roocer Offline
Strażnik Teksasu
****

Liczba postów: 1,555
Dołączył: Nov 2011
Reputacja: 171 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #10
Domki
Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.
07-14-2012 02:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS