Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Test] Flan's Mods !
Autor Wiadomość
Oriox Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 7
Dołączył: Dec 2011
Reputacja: 1 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #1
[Test] Flan's Mods !
Witajcie ! Moim pomysłem jest TESTOWO wprowadzenie na serwer na okres dajmy 3 dni Flan's Mods. Link do moda [KLIK]. Jeżeli nie chce się komuś czytać to opowiem krótko. Flan's Mods to mody do Minecrafta. Ja chce dodać 2 z nich. 1. To Planes Mod. Tak jak sama nazwa wskazuje chodzi o samoloty. Są to maszyny z okresu II wojny światowej. W modzie są także działka przeciwlotnicze. Więcej informacji pod linkiem. 2. Mod to WW2 Guns Mod. Chodzi mi o bronie z okresu II wojny światowej. Mody są od tego samego wydawcy. Są kompatybilne tą wersją minecrafta. Wystarczy wgrać mod u siebie na serwerze i można hulać. Jeżeli mody zostałyby wgrane trzeba by było wyłączyć potwory i zwierzęta aby odlagować. I żeby nie było jestem w stanie opublikować link z minecraftem gdzie wszystko jest wgrane i działa w 100 %. Wszelkie pytania proszę zadawać !
12-25-2011 20:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Alvarusss Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 17
Dołączył: Oct 2011
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #2
RE: [Test] Flan's Mods !
Nie jestem pewien czy te mody będą działać pod bukkitem ponieważ są pisane pod oryginalny SMP a nie pod bukkita który znacznie się od SMP różni, nie wiem też jak byłoby z osobami które nie mają wgranego moda. Moim zdaniem wgrywanie tego typu modów na bukkita jest bez sensu, te mody nie są przeznaczone na serwery na których gra tyle osób co u nas, tylko dla graczy którzy grają we własnym gronie.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-26-2011 14:46 przez Alvarusss.)
12-26-2011 14:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
xszymon22 Offline
Obeznany
**

Liczba postów: 288
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 34 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #3
RE: [Test] Flan's Mods !
A poza tym ten serw nie krąży wokół tematyki II wojny światowej, chociaż pomysł założenia takiego serwa jest nawet fajny.

Ps.Nadal czekam aż jakiś admin zobaczy mój ważny post ukryty pod tym linkiem:
http://craftboard.pl/Temat-Castorama-i-r...99pne-1360

Naprawdę czekam na odpowiedź od adma!

[Obrazek: 2z70sx0.jpg]
12-26-2011 15:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Oriox Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 7
Dołączył: Dec 2011
Reputacja: 1 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #4
RE: [Test] Flan's Mods !
(12-26-2011 15:22)xszymon22 napisał(a):  A poza tym ten serw nie krąży wokół tematyki II wojny światowej...



To kolego zapraszam do szukania innego RÓWNIE SPRAWNEGO modu z samolotami i broniami... Flan's Mod jest w II wojnie światowej i tego nie zmienimy.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-26-2011 19:03 przez Oriox.)
12-26-2011 19:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
PatrykXXX Offline
Ten fajniejszy

Liczba postów: 246
Dołączył: Oct 2011
Reputacja: 19 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #5
RE: [Test] Flan's Mods !
a w jakiej tematyce krąży serwer?
12-26-2011 20:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Alvarusss Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 17
Dołączył: Oct 2011
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #6
RE: [Test] Flan's Mods !
(12-26-2011 19:01)Oriox napisał(a):  
(12-26-2011 15:22)xszymon22 napisał(a):  A poza tym ten serw nie krąży wokół tematyki II wojny światowej...



To kolego zapraszam do szukania innego RÓWNIE SPRAWNEGO modu z samolotami i broniami... Flan's Mod jest w II wojnie światowej i tego nie zmienimy.

Zapraszam Was wszystkich do szukania PLUGINÓW a nie MODÓW na serwer jak już milion razy pisałem Wink Mody nigdy nie działają prawidłowo na bukkicie i to się nie zmieni do czasu gdy Mojang nie wyda SMP z API pod mody i pluginy.
12-26-2011 20:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Chester_Psycho Niedostępny
Dzieci! Nie słuchajcie rapu!
****

Liczba postów: 1,028
Dołączył: Nov 2011
Reputacja: 283 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #7
RE: [Test] Flan's Mods !
Cytat:Zapraszam Was wszystkich do szukania PLUGINÓW a nie MODÓW na serwer jak już milion razy pisałem Wink Mody nigdy nie działają prawidłowo na bukkicie i to się nie zmieni do czasu gdy Mojang nie wyda SMP z API pod mody i pluginy.

Skąd ty się urwałeś :O Ja widzę że ciężko ci przeczytać temat który zamieścił "kolega" w linku. A oto cytaty...
Proszę... nie wiesz, nie znasz się, nie wypowiadaj się. Z tym API to też dojebałeś... Jak chcesz grać na serwerach bez pluginów tylko modami to sobie graj. SMP to nie to samo co Bukkit...
Cytat:Bukkit Server
krnlyng has modified ModLoaderMp and Planes to work with bukkit!
You can see his work here
Cytat:Bukkit Server
krnlyng has modified ModLoaderMp and WW2 Guns to work with bukkit!
You can see his work here
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-27-2011 09:35 przez Chester_Psycho.)
12-27-2011 09:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Alvarusss Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 17
Dołączył: Oct 2011
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #8
RE: [Test] Flan's Mods !
Cytat:Bukkit Server
krnlyng has modified ModLoaderMp and Planes to work with bukkit!
You can see his work here
Cytat:Bukkit Server
krnlyng has modified ModLoaderMp and WW2 Guns to work with bukkit!
You can see his work here

http://screenshooter.net/3112049/ymnlnjm
http://screenshooter.net/3112049/myibpdb
http://screenshooter.net/3112049/tknjblc
Projekt porzucony dziękuje dobranoc.
Jak pisałem póki mojang oficjalnie nie wesprze Modderów takie sytuacje będą częste, ciężko pisać mody pod różne API (chyba że sam takowe napiszesz i będziesz pisał pod nie pluginy) które ciągle się zmieniają. (skończe post jak wrócę Wink )
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-27-2011 15:48 przez Alvarusss.)
12-27-2011 15:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Chester_Psycho Niedostępny
Dzieci! Nie słuchajcie rapu!
****

Liczba postów: 1,028
Dołączył: Nov 2011
Reputacja: 283 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #9
RE: [Test] Flan's Mods !
To że nie jest zupdatowany nie znaczy że odrazu porzucony...
Cytat:Its not discontinued, the original post is simply not uptodate as the original poster has abandoned the modding side.
mrgreaper
może koleś niema czasu na update? O Aetherze też mówili że porzucony... a chyba od 5 dni jest dopiero pod 1.0(nie bd spekulował na ten temat).

Cytat:Jak pisałem póki mojang oficjalnie nie wesprze Modderów takie sytuacje będą częste...
Raz piszesz tak raz piszesz tak... zastanów się.

Polecam! Miłej lektury, bo widzę że jesteś trochę niedoinformowany...
http://notch.tumblr.com/post/4955141617/...n-for-mods
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-28-2011 07:14 przez Chester_Psycho.)
12-28-2011 07:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Roocer Offline
Strażnik Teksasu
****

Liczba postów: 1,555
Dołączył: Nov 2011
Reputacja: 171 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #10
[Test] Flan's Mods !
Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.
07-14-2012 02:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS