Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Do Administracji! Pilne!
Autor Wiadomość
Aleksandraa Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 1
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #1
Exclamation Do Administracji! Pilne!
Witam Szanowną Administrację oraz graczy, którzy to czytają...

Już tłumaczę po co tworzę ten wątek.
A więc tak:

Mój nick na serwerze to Ziga_PL , gram tu dość długo (parę lat z przerwami)i nigdy nie widziałam czegoś takiego . Dnia 5.09.2015r weszłam na serwer tylko na parę minut, bo musiałam wyjść z domu i nie było mnie do godziny 21-22, gdyż miałam problem z komputerem.Kiedy już weszłam na serwer o nicku Ziga_PL zobaczyłam ,że dostałam bana za Cheaty co mnie naprawdę zaskoczyło, ponieważ ich nie używam , bo są mi zbędne .Policjant który mnie zbanował to wolfielolz.

W czym problem ?

Otóż gracz o nicku ZarazCosZlapie spamował na chacie o godzinie ok. 19-20 ,żeby Policjant wolfielolz mnie sprawdził po czym napisał mu na prywatnej wiadomości żeby mnie zbanował.Policjant zbanował mnie ponieważ miałam ponad milion VL..
A więc tak :
*Jakim cudem miałam ponad milion VL ? Skoro nie dość ,że dzień przedtem Policjant Ark_233 mnie sprawdzał i byłam czysta,a dziś kiedy grałam m.in. 10 minut nabiłam 1 mln i to jeszcze nie używając Cheatów?
*Skąd ten gracz mógł wiedzieć ,że coś mam skoro nie było mnie na serwerze i nie miał powodów żeby pisać do Policjanta żeby mnie sprawdził, ponieważ pierwszy raz widzę taki nick i raczej to nie mogła by być zemsta, że zabiłam go na cheatach..

Moje odpowiedzi na to co zaszło sa następująca:
*Pewnego dnia na serwer wszedł gracz ,który w ciągu bodajże 5 minut miał ponad 100 milionów VL i kazał się sprawdzić dla jednego z policjantów, który dał mu bana.Jak to zrobił ? Tego nie wiem.
*Jeden z graczy pisał mi ,że na jednym z serwerów był problem jak tu, czyli ktoś wchodził na konto gracza, włączył aurę i mu nabijał , a że po 20 tysiącach dostawało się bana przez konsolkę to sypały się tam właśnie bany .
**Ten gracz wszedł na moje konto ,włączył mi aurę nabił mi milion VL i spamował,żeby dać mi bana, ponieważ wiedział, że coś mam bo sam to nabił...Dlaczego akurat mi ?

Moje prośby są następujące :
*Proszę o wyjaśnieniu i jeśli się da to naprawieniu tego problemu.
*Proszę o od banowanie na nicku Ziga_PL oraz o od banowanie innych graczy jeśli tacy są.

Dziękuję za poświęcenie cennego czasu na przeczytanie tego wątku graczy oraz administracji ,oraz jeśli to się stanie to na od banowaniu mnie na nicku Ziga_PL.

*Mam ss'a od Policjanta wolfielolz, na którym widać ,że miałam dużo VL, że byłam na serwerze oraz że ten gracz musiał wiedzieć że mam prawdopodobnie cheaty...Oraz ss'a ,że dostałam bana

*http://zapodaj.net/170761e5e5b3b.png.html
*http://zapodaj.net/447909a218d63.png.html

P.S : Strasznie tego dużo, więc jeśli o czymś zapomniałam lub coś źle napisałam to bardzo przepraszam.
09-05-2015 22:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Aegbni Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 36
Dołączył: Aug 2015
Reputacja: 1 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #2
RE: Do Administracji! Pilne!
Aura nigdy w 5minut nie nabije 100mln vl to sa jakieś bzdury...
09-06-2015 07:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Ark223 Offline
Banned

Liczba postów: 389
Dołączył: Nov 2013
Post: #3
RE: Do Administracji! Pilne!
Musial ci sie ktos wbic. I podejrzewam ze to ten upierdliwy Aegbni. Bo wiem ze ty cheatow nie uzywasz
09-06-2015 08:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
vermondo Offline
⋆⋆⋆ wolfielols ⋆ GlobalMod ⋆⋆⋆

Liczba postów: 315
Dołączył: Feb 2014
Post: #4
RE: Do Administracji! Pilne!
Sam byłem zaskoczony tą sytuacją bo po raz pierwszy wiedziałem tak wysokie VL. Nie chciałem banowac ale to mój obowiązek, tak samo było z graczem jagutjagut.
09-06-2015 12:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Ark223 Offline
Banned

Liczba postów: 389
Dołączył: Nov 2013
Post: #5
RE: Do Administracji! Pilne!
Wolfie. Koles wszedl na jej konto bez logowania sie i wlaczyl aure na speed 100 ;p
09-06-2015 20:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
vermondo Offline
⋆⋆⋆ wolfielols ⋆ GlobalMod ⋆⋆⋆

Liczba postów: 315
Dołączył: Feb 2014
Post: #6
RE: Do Administracji! Pilne!
Aura 100 :O I jak to możliwe że aż tak szybko wbija się.
09-07-2015 15:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Wątek zamknięty 


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS