Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co to ma być?
Autor Wiadomość
HunterCaPPs Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 12
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 1 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #1
Co to ma być?
Witam. Policjant Ark_233 dał bana mojemu koledze o nicku Grampi, który "niby" ma cheaty. Znam go 4 lata i wiem, że nigdy nie używał by cheatów. Ark_233 chodził se na free w żelaznym secie z excaliburem, poczym Grampi na amulecie speeda i siły zabił go i Ark_233 sie chyba wkurzył i tak nagle dał mu bana.

Dowody,co Ark wypisywał na czacie:
http://zapodaj.net/df71634c51965.png.html
Dowody,że Ark sprawdzagraczy "napisz kropkę"zamiast /ncp info nick... i, że wyzywa mojego kolege:
http://zapodaj.net/6fca3d6246ba3.png.html

Proszę o wyjaśnienie problemu. Z góry dzięki Wink
09-06-2015 18:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Ark223 Offline
Banned

Liczba postów: 389
Dołączył: Nov 2013
Post: #2
RE: Co to ma być?
Kolega zjechal mnie na aurze, dlatego sie wkurzylem i prosilem zeby przed banem oddal exca, to bym mu zlagodzil kare, ale nie chcial, wiec pelny banik Tongue. Pozatym widze Tracers z huzuni na twoim SS. Pozdro mordki. QQ
09-06-2015 19:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Grampi12 Offline
Świeżak

Liczba postów: 5
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #3
RE: Co to ma być?
Ark ale jak widać załączonym ssie nie piszesz " Grampi oddaj exca to złagodzę karę " (Czy coś w tym stylu) Tylko piszesz "Oddaj albo ban" czyli ja to rozumiem ze chciałeś dać mi bana za to że zabiłem Cie i mam twojego exca...Poza tym pisałeś na mnie "łysiaku" (rozumiem że miało być to wyzwisko) więc śmiało można nazwać to wyzywaniem,co prawda nie jakimś mega wulgarnym ale policjantowi nie powinno zdarzać się nawet takie

Pozdrawiam,Grampi12
09-06-2015 19:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Ark223 Offline
Banned

Liczba postów: 389
Dołączył: Nov 2013
Post: #4
RE: Co to ma być?
Masło
09-06-2015 19:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
HunterCaPPs Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 12
Dołączył: Apr 2015
Reputacja: 1 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #5
RE: Co to ma być?
Ark_233, Grampi nigy nie miał aury a już cheatów... Znam go 4 lata to spoko gość a ty coś nie taki jak zawsze *_*
09-06-2015 19:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Grampi12 Offline
Świeżak

Liczba postów: 5
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #6
RE: Co to ma być?
Spotkałem naszego szanownego Arka na serwie,poprosiłem go aby zajrzał na forum a ten zaczyna pisać że jakimi my jesteśmy dziećmi i w ogóle,to jest po prostu kpina i tutaj takie rady to ciebie Arku,to co ty wypisujesz świadczy tylko i wyłącznie o twojej kulturze

Proszę tutaj ssy

1:http://zapodaj.net/7dfab59ca961c.png.html

2:http://zapodaj.net/6794a3486214c.png.html
09-06-2015 19:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Sliwaa Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 45
Dołączył: Aug 2015
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #7
RE: Co to ma być?
Boże człowieku masz bana za cheaty, które masz napewno, bo takto byś bana nie dostał i jak dla mnie ten twój watek jest bezsensu Pozdrawiam Big Grin

A po za tym Ark, jest jednym z najlepszych policjantów jakich widziałem na craftboard...I nie sprawdza tylko za pomoca . ale i też za pomocą ncp info.. Więc nie pierdol człowieku, bo zachowujesz sie jak dziecko, masz cheaty, dostajesz bana proste to samo się tyczy twojego kolegi który wstawił screeny Big Grin Widać wszystko dokładnie na tyych screenach Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-06-2015 20:03 przez Sliwaa.)
09-06-2015 19:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Ark223 Offline
Banned

Liczba postów: 389
Dołączył: Nov 2013
Post: #8
RE: Co to ma być?
Trzymaj Noobku


Załączone pliki Miniatury
   
09-06-2015 20:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Andex Offline
Banned

Liczba postów: 304
Dołączył: Aug 2015
Post: #9
RE: Co to ma być?
Ark jesteś żałosny, pierw mówisz mu żeby Ci oddał exca? To że mógł wydać 90zl też masz w dupie? Teraz jeszcze go obrażasz?? Co następnie może idź do jakiegoś vipa i każ mu żeby dla cb zmieniał hasło bo tak lubisz? Co do tego exca nie masz prawa "złagodzić kary". Proste "Ban-cheaty"!
09-06-2015 21:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Bartasus1 Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 105
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 4 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #10
RE: Co to ma być?
Andex w pełni się z tobą zgadzam.
09-06-2015 22:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Wątek zamknięty 


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS