Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Autor Wiadomość
blacknight Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 57
Dołączył: Jul 2015
Reputacja: 6 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #1
Super
wikikcgrzes i roh byli na serwie i ja se kopie kwarc w kopalni i nagle
dostalem kicka i napisalem wikikcgrzes na msg czy ty mnie wyrzucilas z serva i napisalem jej to 2 razy i Roh dal mi mute za spam na 10m
SUPER
09-27-2015 09:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
wikikcgrzes Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 52
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 18 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #2
RE: Super
Ja już nie mam do Ciebie siły pisałeś pare razy pod rząd po sobie, jak bym była i chciała to byc Ci odpowiedziała po 1 wiadomości ja ślepa nie jestem patrze na chat. Tobie coś wiecznie nie pasuje, nie wiem zazdrościsz nam? Daj sobie spokój, bo przez Ciebie się na prawdę wszystkiego odechciewa, jako jedyny piszesz ciągle na nas skargi. Ogarnij trochę, robisz nam ciągle na złość na forum jak i na serwerze.. To tyle, więcej nie komentuje. Pzdr Smile
Oceny: roh111 (+1)
09-27-2015 09:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
roh111 Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 44
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 30 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #3
RE: Super
Super Adam jakos nikt na nas skarg nie pisze tylko Ty. Po 1 caly czas mnie podkopywales specjalnie zebym zgina i stracil staro. (Wcoraj na zebraniu dowiedzialem sie ze moge kiknac jesli ktos mi preszkadza w taki sposob w grze tzn na zlosc i specjalnie to robi) Po 2 napisales cos ze 4 albo 5 razy pod rzad na msg Wiki to samo wiec spamiles i ona nie widziala co inni pisza a mogl by ktos np przeklinac lub reklamowac serwer gdyby chciala ci odpisac zrobila by to po pierwsym razie.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-27-2015 10:00 przez roh111.)
Oceny: wikikcgrzes (+1)
09-27-2015 09:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
blacknight Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 57
Dołączył: Jul 2015
Reputacja: 6 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #4
RE: Super
i jeszcze kłamią ,że napisałem to 5 razy a ja napisalem 2 razy a po 2 nie podkopywałem cie bo cie nie widzialem bo byles na vanishu i wcale wam nie zazdroszcze
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-27-2015 13:37 przez blacknight.)
09-27-2015 11:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
kamileqb1 Offline
Były Moderator
**

Liczba postów: 204
Dołączył: Apr 2014
Reputacja: 40 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #5
RE: Super
Powinieneś bana dostać na forum i na s3.Za uprzykszanie życia nowym policjantom.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-27-2015 11:32 przez kamileqb1.)
Oceny: roh111 (+1)
09-27-2015 11:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
roh111 Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 44
Dołączył: Sep 2015
Reputacja: 30 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #6
RE: Super
Adam posluchaj ja mam 21 lat i nie mam po co klamac a ze ty masz z 10 i tw zdanie jest swiete i piszesz bez sensowne skargi idiotycznie nazwane swiadczy o tym ze nam zdroscisz i nie bede sie wdawal z toba w zadne glupie gadki wiec sie odczep od nas bo nawet nie wiesz kto cie kiknol i dal ci mute i dla tego pisesz skargi na nas oboje.

Ps. Adam nie bylem na /v bo wszyscy mnie widzieli tylko nie ty dziwne i dziwne ze tylko ty piszesz skargi...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-27-2015 12:37 przez roh111.)
09-27-2015 11:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Śnieg Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 12
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #7
RE: Super
(09-27-2015 09:17)blacknight napisał(a):  wikikcgrzes i roh byli na serwie i ja se kopie kwarc w kopalni i nagle
dostalem kicka i napisalem wikikcgrzes na msg czy ty mnie wyrzucilas z serva i napisalem jej to 2 razy i Roh dal mi mute za spam na 10m
SUPER

omg xd
11-08-2015 14:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Wątek zamknięty 


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS