Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dom Kultury i Nauki
Autor Wiadomość
mistrzszczur Offline
NumberOne

Liczba postów: 194
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 11 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #1
Dom Kultury i Nauki
Witaj! Przeczytaj tekst do końca i dopiero się wypowiedz!

Witajcie. W ostatnim czasie na serwerze oraz na forum coraz częściej mówi się o ortografii, przekleństwach, wyzwiskach oraz innych przejawach braku kultury. Mam na to radę: Wybudujmy dom kultury i nauki.
Na parterze tego budynku znalazły by się informacje, czym jest kultura oraz w jakich czynach się przejawia. Na tym także piętrze znalazło by się przejście do jakiegoś miejsca rozrywki. Dlaczego? O tym dalej. Na pierwszym piętrze miały by się znaleźć najważniejsze zasady ortograficzne, a na drugim muzeum obrazów. Przy wejściu, o czym zapomniałem po obu stronach miała by być biblioteka. Plany pokaże, jak tylko wybuduję podobną budowlę na singlu.
Większość z was może mówić: Od nauki kultury i ortografii jest szkoła i rodzice.
I tu pojawia się zagadnienie, które już zacząłem wcześniej opisywać, otóż cały system miałby funkcjonować w myśl zasady: Gra komputerowa powinna bawić, uczyć i cieszyć.
Znajdzie się tu miejsce do zabawy oraz nauki. Jeżeli będzie trzeba zajmę się tym, mimo, iż mam nie grać miesiąc w MineCraft`a. Na szczytny cel zawsze znajdę czas.
[align=right]Dziękuję za uwagę, pozdrawiam NumberOne (na forum mistrzszczur)
01-09-2012 18:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Mlody Offline
Krnąbrny Władca
**

Liczba postów: 211
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 47 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #2
RE: Dom Kultury i Nauki
Nie potępiam pomysłu taki budynek to super ekstra sprawa.
Tylko kto tam będzie wchodził. Ludzie młodsi (16 lat i niżej) wejdą raz żeby go zobaczyć... Tyle z tego będzie.

Cytat:przekleństwach, wyzwiskach oraz innych przejawach braku kultury.
Mamy policje.

Cytat:a pierwszym piętrze miały by się znaleźć najważniejsze zasady ortograficzne
Powodzenia z zmieszczeniem tego ...
http://www.slideshare.net/JoaSzl/ortografia-3453788


Cytat:Znajdzie się tu miejsce do zabawy oraz nauki.
Jeżeli chcesz używać tłoków w grach to powodzenia z Kalisem. Byla pewna gra ale nie jestem pewien czy z jej winy serwer się wieszał Tongue

Powodzenia Smile

Lubie pomagać, Nie lubię anty-ortografii.
Moje prace i nie tylo <mygraphics.pl>
░░░░░░░░
░▓▓░░▓▓░
░░▄██▄░░
░░█▀▀█░░
░░░░░░░░
01-09-2012 19:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
mistrzszczur Offline
NumberOne

Liczba postów: 194
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 11 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #3
RE: Dom Kultury i Nauki
(01-09-2012 19:26)Mlody napisał(a):  Nie potępiam pomysłu taki budynek to super ekstra sprawa.
Tylko kto tam będzie wchodził. Ludzie młodsi (16 lat i niżej) wejdą raz żeby go zobaczyć... Tyle z tego będzie.

Cytat:przekleństwach, wyzwiskach oraz innych przejawach braku kultury.
Mamy policje.

Cytat:a pierwszym piętrze miały by się znaleźć najważniejsze zasady ortograficzne
Powodzenia z zmieszczeniem tego ...
http://www.slideshare.net/JoaSzl/ortografia-3453788


Cytat:Znajdzie się tu miejsce do zabawy oraz nauki.
Jeżeli chcesz używać tłoków w grach to powodzenia z Kalisem. Byla pewna gra ale nie jestem pewien czy z jej winy serwer się wieszał Tongue

Powodzenia Smile
Nie mówię tu o np. aqua parku lub czymś podobnym. Co do młodszych. Pomyślałem, że przeczytanie tego, co napiszę będzie nagradzane. wejście do danej frajdy znajdzie się po przejściu wszystkich pomieszczeń. Mamy policję napisałeś, ale nie warto od razu banować, trzeba pewne rzeczy tłumaczyć na przyszłość. Co do zasad nie mówię o 10000000 innych, ale o najważniejszych.
Np:
ó wymienia się na o, a, e, piszemy je w końcówkach -ó, -ówka
rz piszemy po spółgłoskach i wymienia się na r
ch wymienia się na sz
itp. itd. etc.
A więc Myślę, że młodsi gracze będą mogli być zmuszani poniekąd do wejścia i odwiedzenia, gdyż chcąc przejść do zabawy (np. aquaparku) będą musieli pokonać 'labirynt ortograficzny.
Nom, więc myślę, że się dostatecznie rozpisałem.
01-09-2012 20:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Readlord Offline
Banned

Liczba postów: 29
Dołączył: Jan 2012
Post: #4
RE: Dom Kultury i Nauki
...Bezsensu...

Każdy se będzie nie Ogar...

Nauczysz go, To ten swoje... Tak to Polega. Nauczyli się to teraz mają takie życie...

:>

A, Każdy se może na działce wybudować Dom Kultury... Smile
01-10-2012 11:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
xszymon22 Offline
Obeznany
**

Liczba postów: 288
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 34 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #5
RE: Dom Kultury i Nauki
Jak dla mnie, to sam pałac by mnie zadowolił. Mógłby to być pomnik naszych czasów, w których zaczęto zwalczać analfabetyzm na serwerze Big Grin

[Obrazek: 2z70sx0.jpg]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-10-2012 14:17 przez xszymon22.)
01-10-2012 14:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
PatrykXXX Offline
Ten fajniejszy

Liczba postów: 246
Dołączył: Oct 2011
Reputacja: 19 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #6
RE: Dom Kultury i Nauki
(01-09-2012 20:55)mistrzszczur napisał(a):  Mamy policję napisałeś, ale nie warto od razu banować,

Tłumaczenie że na serwerze się nie przeklina?
A po drugie policja nie banuje bez powodu, jeśli to jest przez kogoś błąd ortograficzny to raczej ani kick ani ban. Błędy się zdarzają.
01-10-2012 16:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
mistrzszczur Offline
NumberOne

Liczba postów: 194
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 11 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #7
RE: Dom Kultury i Nauki
(01-10-2012 16:25)PatrykXXX napisał(a):  
(01-09-2012 20:55)mistrzszczur napisał(a):  Mamy policję napisałeś, ale nie warto od razu banować,

Tłumaczenie że na serwerze się nie przeklina?
A po drugie policja nie banuje bez powodu, jeśli to jest przez kogoś błąd ortograficzny to raczej ani kick ani ban. Błędy się zdarzają.

No właśnie! Pałac ma być po to, by się nie zdarzały.

Kto będzie chciał się nauczyć, to wejdzie i przeczyta to, co napisałem, a kto nie, to nie.
01-10-2012 17:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Readlord Offline
Banned

Liczba postów: 29
Dołączył: Jan 2012
Post: #8
RE: Dom Kultury i Nauki
Mistrzszczur, Od tego jest szkola
01-12-2012 14:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
mistrzszczur Offline
NumberOne

Liczba postów: 194
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 11 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #9
RE: Dom Kultury i Nauki
Readlord czytaj posty dokładnie i nie spamuj!
(01-09-2012 18:37)mistrzszczur napisał(a):  Większość z was może mówić: Od nauki kultury i ortografii jest szkoła i rodzice.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-12-2012 18:14 przez mistrzszczur.)
01-12-2012 18:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Readlord Offline
Banned

Liczba postów: 29
Dołączył: Jan 2012
Post: #10
RE: Dom Kultury i Nauki
Mistrzczur, Ogar. Poprostu Luz... Mowie tylko, Od tego jest szkola.

A dom kultury i nauki w Minecraftcie bedzie wygladac jak gó....
01-12-2012 18:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS