Witaj Minecraftowiczu !
Witaj serdecznie na CraftBoard.pl

Witaj, serdecznie Cię zapraszamy na największe w Polsce serwery minecraft ! Forum Minecraft - Prócz Naszych serwerów znajdziesz tutaj poradniki, konkursy oraz chętna do pomocy społeczność!





IP SERWERY MINECRAFT 1.8-1.20.* :
MINEFOX.PL
MINESERWER.PL
MCSURVI.PL
BESTRPG.PL



IP SERWER MINECRAFT PVP 1.8-1.20.* :
WARZ.PL



Zarejestruj się już teraz, a uzyskasz dodatkowe uprawnienia na forum !

  • Zakładaj nowe wątki oraz aktywnie w nich uczestnicz,
  • Odblokuj możliwość pisania na Shoutboxie (czat),
  • Ogranicz ilość wyświetlanych reklam,
  • Zdobywaj reputację i uznanie innych użytkowników forum,
  • Odblokuj dostęp do ukrytych działów, tematów i linków,
  • Uczestnicz w forumowych konkursach,
Największy w polsce serwer minecraft ! Zarejestruj się na forum i zapraszamy Cię serdecznie na Nasz serwer !



Polecamy Serwery Minecraft

Zapraszamy Was na Nasze Serwery 1.8-1.16+! Adresy IP:
HYPIXEL.PL



Zamów polubienia, subskrypcje, obserwujących na youtube, facebook, instagram! Wypromuj się w socialmediach!

Odwiedź Nasze Serwery Minecraft oraz SUBSKRYBUJ NAS na YouTube!


Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
STOP DLA ACTA!!!
Autor Wiadomość
szczurek Offline
Masz coś do mnie - Masz coś do Niego!

Liczba postów: 93
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 3 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #11
RE: STOP DLA ACTA!!!
Stop dla acta !!!!!!!!!!!!!!!!!! Polska to wolny kraj!!!!!!!!!!
01-28-2012 13:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
mistrzszczur Offline
NumberOne

Liczba postów: 194
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 11 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #12
RE: STOP DLA ACTA!!!
Tutaj nie chodzi tylko o Internet, a nawet o tańsze zamienniki leków klikajcie: http://referendumACTA.pl
01-28-2012 16:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
szczurek Offline
Masz coś do mnie - Masz coś do Niego!

Liczba postów: 93
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 3 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #13
RE: STOP DLA ACTA!!!
stop dla acta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
01-28-2012 17:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
mistrzszczur Offline
NumberOne

Liczba postów: 194
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 11 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #14
RE: STOP DLA ACTA!!!
szczurek nie spamuj!, bo cię A.C.T.A zablokuje!
01-28-2012 18:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
jesm31 Offline
Zarejestrowany

Liczba postów: 13
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 0 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #15
RE: STOP DLA ACTA!!!
2012 to miał być koniec świata a nie koniec internetu
01-28-2012 22:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Mlody Offline
Krnąbrny Władca
**

Liczba postów: 211
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 47 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #16
RE: STOP DLA ACTA!!!
Szczerze to sram na to ze internet będzie anty piracki. Od dawna świat stara się to osiągnąć. Wy jako młodzi. Nie przyszło wam do głowy ze ACTA nakładając cenzurę i zakaz na kopiowanie oryginałów, zatrzymała produkcje podrobionych leków....

Powiem wam ze teraz po zrozumieniu dogłębniej ACTA byłoby dobrze gdyby nie to ze / śledzą nas cały czas + gospodarka.... Leki teraz maja być oryginalne. nie żadne podrobione substytuty. Mnie to boli. Bo starsze osoby z renta 550zl nie dają rady miesięcznie wyżyć + paliwo + rok emerytalny... To wszystko spisek.

Światem żądza magnaci. Premier i Prezydent to pachołki.


http://img.myepicwall.com/i/2012/01/a22c...1327784755

Rzad się godzi na to wszystko. A ja się smucę jak to widzę. Głowa mnie boli i płakać chce ze żyje na takim świecie.

Wiem ze mamy 9-25 lat i ze nic nie zdziałamy bo osoby dorosłe na tym forum to 1%. Ale wiedzcie ze wychodząc na ulice policja nie ma prawa nic wam zrobić. A nawet jak wam zrobią to macie prawo wystąpić do sadu o naruszenie ciała nieletniego. Policja nie ma prawa stosować przeciwko nam przemocy. My wypowiadamy wojnę pokojowa.


Co do piratów. Umowa "ACTA" mówi o osobach które wrzucają pliki zawierające "dobra intelektualne". Czyli filmik z wakacji z muzyka w tle. czyli plik z gra na warezach czy torrentach. Czyli Album na internecie. Pobieranie jest dozwolone. To Co jest w internecie to jest wasze. Ale Usługodawca ma NAKAZ sprawdzania wszego uploadu. Czyli tego co wgrywacie w internet. Zaczynając od plików 1b do plików 1TB.


A na koniec. Z kontrolowaniem naszej tożsamości przesadzili. i w ukryciu prowadzić debaty.............. Brak mi slow.

Lubie pomagać, Nie lubię anty-ortografii.
Moje prace i nie tylo <mygraphics.pl>
░░░░░░░░
░▓▓░░▓▓░
░░▄██▄░░
░░█▀▀█░░
░░░░░░░░
01-29-2012 01:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
mistrzszczur Offline
NumberOne

Liczba postów: 194
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 11 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #17
RE: STOP DLA ACTA!!!
Mlody zgadzam się z tobą, w tym kraju źle się dzieje.
01-29-2012 11:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
szczurek Offline
Masz coś do mnie - Masz coś do Niego!

Liczba postów: 93
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 3 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #18
RE: STOP DLA ACTA!!!
Dobrze mówicie koledzy!Big Grin
02-01-2012 12:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
mistrzszczur Offline
NumberOne

Liczba postów: 194
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 11 Dodaj Diaxa
Pomogłem? Daj Diaxa!
Post: #19
RE: STOP DLA ACTA!!!
szczurek, ty pewnie nawet nie wiesz co to A.C.T.A., a spamujesz! Weź się ogarnij, czytanie nie boli, ewentualnie bolą oczy Tongue
02-01-2012 20:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Readlord3 Offline
Banned

Liczba postów: 5
Dołączył: Feb 2012
Post: #20
RE: STOP DLA ACTA!!!
@up

Ty sie ogarnij koleszko...





Acta nie będzie i koniec.
02-15-2012 20:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Subskrybuj CraftBoardPL:
Wątek zamknięty 


Skocz do:


POLECAMY NAJLEPSZY W POLSCE SERWER MINECRAFT oraz Serwery Minecraft 1.7, 1.8, 1.12
A jeśli interesuje Cię praca przez internet warto sprawdzić forum o zarabianiu które pokaże Ci czym jest Praca w domu

Kontakt | Serwery Minecraft - Minecraft Serwer | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | Informacja o cookies | RSS